איסטליין
טלפון 03-5350095

טיול מאורגן ליפן

 • טיול מאורגן ליפן

 

טיולים מאורגנים ליפן.טיולים מאורגנים ליפן חושפים בפנינו ארץ שמאז ומעולם הוותה מקור למסתוריות, עוצמה ונופים קסומים. בשנים האחרונות ניתן לראות עליה במספר הבוחרים לטייל ביפן בן אם זה עם טיולים מאורגנים ליפן או באופן עצמאי.

במאמר זה נפרוס בפניכם את יתרונות טיולים מאורגנים ליפן:כאשר בוחרים לטייל עם טיולים מאורגנים ליפן אפשר להיות בטוחים שהזמן העומד לרשותנו ינוצל באופן היעיל ביותר.

יפן היא ארץ המשתרעת על פני קילומטרים רבים של מקבץ איים המשתרעים ברובם באיזור הררי מיוער. טיולים מאורגנים ליפן יאפשרו לכם להנות מהאטרקציות ומהמקומות המלהיבים ביותר.

עם טיולים מאורגנים ליפן מובטחת הנאה מנופים מרהיבים אלה כמו גם ממפגש עם תרבות המשלבת קדמה ומסורת.יפן כוללת גם חופי ים מדהימים שבמהלך השנים אפשרו התגבשות של תרבות מרתקת, סמויה מעין המערב – תרבות שתחשף בפניכם עם טיולים מאורגנים ליפן.

יפן היא ארץ מיוחדת ואקזוטית ובה: אגמים מרהיבים, פריחת הדובדבן (סאקורה) המפורסמת, הרי געש פעילים ואתרי טבע נוספים מרהיבים ביופיים, כמו גם תרבות שונה ממה שאנו אנשי המערב מורגלים בה.

מאחר ויש כל כך הרבה מה לראות ולחוות ביפן טיולים מאורגנים ליפן יבטיחו לכם לבחור את מה שהכי מתאים לכם.יתרון נוסף לנסיעה עם טיולים מאורגנים ליפן הוא העובדה שטיול שכזה ידע אילו בתי מלון, מסעדות ואטרקציות לבחור וגם ישיג עבורכם מחירים זולים יותר מאשר נסיעה ליפן באופן עצמאי.

 

טיול מאורגן ליפן פלטינום -פריחת הדובדבן- פסח - 12 יום / 9 לילות

בתקופת פריחת הדובדבן:

טוקיו, ניקו, הקונה, מאצומוטו, טקיאמה, האלפים היפניים,
קיוטו, נארה, אוסקה,הרכבת המהירה שינקנסן (בולט)

* ללא ימים חופשיים


יום 1 ,ד: תל-אביב, טוקיו
פגישה בנתב"ג וטיסה לטוקיו דרך איסטנבול (החלפת מטוס). את הלילה נבלה במטוס.

יום 2, ה': טוקיו
הגעה לטוקיו בירת יפן מאז 1868 ומקום מושבו של קיסר יפן. טוקיו היא עיר של ישן וחדש, קידמה ומסורת, גורדי שחקים לצד רחובות ישנים ובהם בתי עץ, פארקים ירוקים לצד כבישים סואנים, מקדשים ושווקים והכל בהרמוניה נפלאה.נתחיל את ביקורינו בעיר באזור המודרני והחדיש בטוקיו הודיאבה הבנוי על אי מלאכותי ובו שילוב מעניין של תכנון אורבני חדשני המשלב את צרכי הכרך למקומות נופש בילוי מגורים ותעסוקה,נמשיך אל מרכז העיר נראה את בניין "דייאט", הוא בניין הפרלמנט היפני, נחלוף בליבה של טוקיו ברובע גינזה, בתום הביקורים העברה למלון.

יום 3 , ו: טוקיו
יום סיור מודרך ,נבקר במקדש מייג'י השינטואיסטי והפארק שמסביבו מהמקדשים הראשונים והיפים ביפן נלמד להכיר את יפן באחת מתקופותיה החשובות במאות השנים האחרונות. בביקורנו במוזיאון לתולדות תקופת אדו. נבקר במקדש אסאקוסה קאנון ובשוק שלידו, נמשיך לרובע הקיאברה רובע מוצרי האלקטרוניקה והצילום בערב נוכל לצאת (בתחבורה ציבורית) לרובע שינג'וקו רובע הבילויים ומרכז גסטרונומי.

יום 4 שבת': טוקיו, ניקו 
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באזור ניקו ובעיירה השוכנת בלב נופים של הרים, יערות ומפלים. נבקר בקומפלקס המקדשים המפורסמים של טושוגו ובהם נראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. משם לאגם צ'וזנג'י ולמפלי קיגון. בסיום הסיור, חזרה למלון בטוקיו.

יום 4, א טוקיו הקונה 
עם בוקר נצא אל הפארק הלאומי הקונה לביקור במוזיאון הפתוח בו אוסף נדיר של פיסול מודרני ובינלאומי הנחשב לאחד המוזיאונים הטובים בעולם.נשקיף על אגם אשי ונטפס ונעלה אל אווקאדאני-אזור מעיינות חמים ואדים מתפרצים,בתום הביקור נחזור לטוקיו ולא נחמיץ את אירועי יום א' המתחוללים ברובע הרג'וקו ואת מרכז טוקיו אזור גינזה ההופכים למדרחוב . בערב נוכל לצאת (בתחבורה ציבורית) לרובע שיבויה

יום 6, ב: הר פוג'י, מאצומוטו
ניפרד מטוקיו בדרכינו אל הר הפוג'י. פוג'י הר הגעש הגבוה בהרי יפן,אליו נעלה באוטובוס אל תחנה מס' 5 לתצפית על נופי האזור (מותנה במזג האוויר) נסיים את היום במאצומוטו השער להרי האלפים היפני .
נבקר בטירת העורב אחת הטירות העתיקות ביותר ביפו שהשתמרה היטב כמו כן נבקר במוזיאון שלצדו. לינה במאצומוטו.

יום 7 ג: טקיאמה (אלפים היפניים)
לעת בוקר נטפס בדרכים יפהפיות להרי האלפים "היפניים" אל אחד האזורים האופייניים ליפן הכפרית, נבקר בשירקאווה-ג'ו, כפר מסורתי הבנוי כולו בתי עץ וקש. נתרשם מחיי האיכרים היפניים השומרים על מנהגם עד עצם היום הזה. בתום הסיור נמשיך לטקיאמה, עיירה עתיקה שרחובותיה ובתי העץ שבה השתמרו היטב. פעמיים בשנה, באביב ובסתיו, מתקיים בעיר פסטיבל גדול, בו מוסעות בעיר במות יפהפיות ובהן רוחות האלים.


יום 8, ד: טקיאמה, יאוטסו, רכבת הבולט המהירה, קיוטו
בבוקר נבקר בשוק המסורתי ובמוזיאון "יאטי", בו נראה את פיתוחי העץ הנפלאים של הבמות הטקסיות בתום הביקור ניפרד מהרי האלפים היפניים, בדרך נחצה נופים אורבנים ותעשייתיים, מערכות כבישים וגשרים מקדמות הטכנולוגיה היפנית. נעצור ביאוטסו שם נבקר במוזיאון על שמו של חסיד אומות עולם היפני סמפו סוגוהרה. בתום הביקור נמשיך לנגויה שם נעלה על הרכבת המהירה שינקסן (בולט), לכיוון קיוטו בירת התרבות, האומנות והפילוסופיה של יפן. קיוטו הייתה בירת יפן במשך אלף שנים מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. ארמון הקיסר וטירת השוגון נשארו בה כפי שהיו. העברה למלון.

יום 9, ה: קיוטו
היום נערוך סיור בקיוטו. נבקר בטירת השוגון ניג'ו אשר נבנתה על ידי מייסד שושלת השוגונים טוגאוורה ושימשה גם כארמון מגורים. בארמון השתמרו ציורי קיר מרהיבים. נבקר גם במקדש פביליון הזהב הבנוי באגם קטן ומצופה כולו בזהב הבולט על הרקע שמסביב. נראה את גן האבנים המפורסם מקדש ריואנג'י שבו היו הסמוראים עושים תרגילי מדיטציה בטרם צאתם לקרב. כן נראה גם את מקדש קיומיזודרה החולש על העיר ממרומי ההר. בערב נהלך עם מלווה הקבוצה ברובע העתיק של העיר על סמטאותיו הצרות והחנויות היפות וברובע גיון אזור הבילויים המסורתי של העיר, שבו יש סיכוי טוב להיתקל גם בגיישה בדרכה למועדון.
בערב נערוך פגישה מרגשת עם קהילת בית שלום (מותנה באישור הקהילה).

יום 10, ו: נארה, מוזיאון מיאו
לאחר ארוחת הבוקר, לקואה לביקור במוזיאון מאיו פנינה ארכיטקטונית בלב ההרים בירתה הראשונה של יפן. נבקר בין היתר במקדש טודייז'י, הוא מבנה העץ הגדול בעולם ובו פסל בודהה היצוק מברונזה המתנשא לגובה של כ-16 מטר. נראה את מקדש קאסוגה, מקדש שינטו, אותו מקשטות אלפי מנורות מאבן וברונזה. נראה את פארק האיילות .חזרה לקיוטו. בערב נערוך פגישה מרגשת עם קהילת בית שלום (מותנה באישור הקהילה).

יום 11 שבת קיוטו אוסקה,תל אביב
בבוקר נסיים את הטיול בקיוטו בחלקה הצפון מערבי של ו- אראשייאמה בתום הסיור ניסע לביקור באוסקה נערוך תצפית על מבצר אוסקה ונבקר באזור נמבה . נמשיך לשדה התעופה החלפת מטוס וטיסת המשך לת"א.את הלילה נבלה במטוס.

יום 12 א ' תל אביב
נחיתה בנתב"ג בשעות לפני הצהריים . תם ונשלם ביקורנו בארץ המרתקת יפן.

 

 

 

הטיול יציאה חזרה מחיר החל מ: הערות מדריך הטיול
  27.3 7.4 3950 $    

 

כל זה כלול במחיר

- סיורים מודרכים:
- טוקיו, האקונה, טקיאמה, קיוטו, נארה,
- סיורים מודרכים:
- טוקיו: מקדש מייג'י, מקדש אסאקוסה קאנון, רובע גינזה
- מוזיאון אדו.
- ניקו: קומפלקס המקדשים המפורסמים של טושוגו.
- האקונה: ביקור במוזיאון הפתוח.
- הר הפוג'י: תחנה מס' 5.
- מדומוטו: טירת העורב והמוזיאון שלידו.
- הרכבת המהירה שינקנסן מנגויה לקיוטו.
- שיראקווה גו :ביקור בבית ואדה
- טקיאמה: העיר העתיקה, השוק העירוני ומוזיאון יאטי.
- מצומוטו: המוזיאון ע"ש סמפו סוגוהרה).
- קיוטו: הרובע העתיק, רובע גיון, מקדש פביליון הזהב, טירת ניג'ו.
- נארה: מקדש טודייז'י, מקדש קאסוגה.

 

טיסות בינלאומיות בחברת טורקיש איירליינס

בתי מלון: דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.
סיורים וביקורים: כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול.
כלכלה: ארוחת בוקר מלאה לכל אורך הטיול.
אוטובוס תיירים: נוח וממוזג לביצוע תכניות הטיול והעברות.
מלווה ישראלי: מנוסה ומקצועי מצוות אופקים.
מפגש קבוצה: לפני היציאה.

המחיר כולל גם: מסי נמל בארץ, דמי רישום וביטוח ביטול (כמפורט בפרק "תנאים כלליים"), תוספות דלק מעודכנות
ל- 11/12 /12 ותשר לנותני השירותים בחו"ל.
המחיר אינו כולל: סיורי / בילויי בחירה, ביטוח נוסעים.סבלות, תשר למלווה
מומלץ: לעיין בפרק מידע שימושי ותנאים כלליים .

כך תצרו עם איסטליין קשר

איסט-ליין תיירות המומחים למזרח, בתי מלון, טיסות פנים, טיולים, טיסות, אטרקציות תיירות וטיולי ג'יפים.

יעוץ מקצועי לבניית מסלולים על ידי יועצי נסיעות מוסמכים של התאחדות סוכני הנסיעות!

שעות פעילות: יום א'-ה':09:00-17:30,

יום ו' וערבי חג:סגור , שבתות וחגים:סגור

טלפון :035350095  I פקס:035350097 I אימייל info@eastline.co.il

ז'בוטינסקי 16 קומה 3 משרד 312 ראשון לציון 

לקוחות ממליצים
 • אני רוצה לאודות לאחד והיחיד Asaf Kopel על כל העזרה והתמיכה אם בסגירת טיסות ועד המלצות לטיולים ומלונות במחירים הכי זולים ...
  קורל מסיקה
 • הבחור שאחראי על הטיול גיפים מתוייג בפוסט בסוף** שראיתי בתגובות בהמלצות של הטיול גיפים.. אנשים שממליצים על רד בריק זה הי...
  בוסנה
 • תודה ל Asaf Kopel ואיסט ליין על טיול מהסרטים מורן גולברג. מקאו סין
  מורן ואוהד
 • רצינו להודות לסוכנות איסט ליין ובראש לאסף קופל Asaf Kopel על העזרה והתכנון... ממליצות מאוד על אסף, תמיד זמין, עונה תכלס...
  שירה הניה
 • תאילנד באמת לא הייתה נראית כמו שחווינו אותה בלעדיכם! תודה על שירות 24/7 הכי איכפתי ומקצועי שיש! אם זה בתי מלון זולים ואי...
  עמית קריספין
 • את הסוכן אסף קופל הכרנו דרך המלצות בקבוצות על תאילנד בפייסבוק, והחלטנו לפנות אליו. תודה רבה לאסף על השירות המהיר, המקצו...
  אורית
 • אסף היקר, אמנם אנחנו בתחילת /אמצע הדרך במסע שלנו בתאילנד המדהימה.. רצינו לשתף אותך בחלק מהחוויות שלנו ולהודות לך על יחס ...
  אורית ודניאלה
 • לאסף המדהים, שמלווה אותנו לפני ובמהלך הטיול - תודה רבה על המקצועיות, הארגון, המענה המהירים והמחירים ההוגנים. כל הכבוד! י...
  משפחת קמחי
 • במסגרת אינסנטיב, הוצאנו 40 לקוחות שלנו לטיול מפנק בתאילנד בן 10 ימים, בעזרת asaf kopel ואיסט ליין תיירות. היה מדהים, מא...
  קבוצת אנטקו
 • עם יד על הלב מתי קרה לכם שהזמנתם מסוכן טיסה/מלון,ואחרי שכבר הכל סגור ושולם הסוכן מתקשר אליכם ומוסר שמצא את אותו הדיל ב...
  אינון אודי
קרא עוד