איסטליין
טלפון 03-5350095

טיול מאורגן לסין

 • טיול מאורגן לסין

 

חושבים לנסוע לטייל בסין? הדרך הטובה ביותר היא עם טיולים מאורגנים לסין. בשנים האחרונות נכרת עליה רחבה במספר המטיילים הישראלים הבוחרים לנסוע לסין.

הדרך הטובה ביותר להחשף אל רזיה של סין היא עם טיולים מאורגנים לסין כך ניתן להחשף אל יופיה ומורשתה של מעצמה זו בזמן הבדרך כלל מוגבל, העומד לרשות המטייל.כגודל הביקוש כך גם גדל ההיצע במסגרת טיולים מאורגנים לסין כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא טיולים מאורגנים לסין  המתאימים להם ביותר.כל שעליכם לעשות אם ברצונכם לטייל בסין עם טיולים מאורגנים לסין הוא להחליט עם מי אתם נוסעים – חברים, ילדים ומשפחה ואולי אפילו לבד ואיזה סוג של טיול אתם רוצים.

טיולים מאורגנים לסין לקבוצות שונות נושאים אופי שונה, כך למשל חבילת טיולים מאורגנים לסין המותאמים לקבוצה של בני "גיל הזהב" תהיה שונה מאשר טיולים המיועדים למשפחות עם ילדים צעירים או לתרמילאים צעירים.

סין משתרעת על פני שטח של כ – 9500 מיליון קמר' ולכן חשוב שתחליטו באילו אזורים של סין אתם רוצים לטייל במסגרת טיולים מאורגנים לסין.

קריטריון נוסף שעליכם להגדיר בטרם תבחרו את הטיול שלכם מבין ההיצע הרב של טיולים מאורגנים לסין הוא התקציב העומד לרשותכם עבור נסיעתכם לסין.כשאתם מצוידים בכל המידע הבסיסי הזה, תוכלו בקלות להזמין עוד היום טיולים מאורגנים לסין אצל נציגנו שישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה או הבהרה.


טיול לסין פלטינום,מקאו והונג קונג - 16 יום /14 לילות

כולל קנטון והרכבת המרחפת
מקאו, הונג-קונג, קנטון, גווילין, יאנגשו , שיאן , סוצ'ו , שנגחאי, , בייג'ין , "

* ללא ימים חופשיים - בטיסות אל על ישירות!

יום 1: תל-אביב, הונג-קונג
פגישה בנתב"ג יציאה בטיסת אל-על להונג-קונג. את הלילה נעשה במטוס.

יום 2: הונג-קונג, מקאו
נחיתה בשעות הצהריים בנמל התעופה החדש והחדיש בעולם. עם ההגעה נלך (עם תיקי יד בלבד, מזוודות נשארות בהונג קונג) למעבורת המהירה ונשוט למקאו אשר מהווה היום את אחת האטרקציות המרכזיות באזור זה בהיותה "לאס וגאס של המזרח הרחוק". העברה לבית המלון הנמצא באזור המרכז. אחרי התארגנות נצא לסיור רגלי לביקור בבתי המלון המפורסמים של "הסטריפ": "ווין" , "גראנד לישבוא" , MGM ועוד... זמן ליהנות מעיר הימורים אמיתית ומלוכסנת עיניים...

יום 3 :מקאו, הונג-קונג 
לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור פנורמי במקאו כולל ביקור במלון/קזינו החדיש של שלדון אדלסון-מלון "ונציה", הרובע הפורטוגזי עם המצודה, חזית כנסיית "סנט פול", המדרחוב וככר "סנאדו". נמשיך בדרכנו לנמל המעבורת לשייט להונג קונג. עם ההגעה העברה לבית המלון . נצא עם מדריך הקבוצה לסיור רגלי במרכזים המפוארים של העיר המתחדשת.

יום 4: הונג-קונג
לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור מודרך בעיר בעלת גורדי השחקים ונטועה באזור טרופי ירוק, היושבת לחופי הנמל ההומה של אסיה. בין היתר נבקר במפרץ ריפולס ובכפר הדייגים אברדין בו נבצע שייט סמפן מרתק במקלט הטייפון ונתרשם מצורת חיים מיוחדת במינה. כמו כן נעפיל ל"פסגת ויקטוריה" לתצפית מרהיבה על האי והיבשה . בלילה נתמזג בלילות הונג-קונג הסוערים.

יום 5: הונג-קונג, קנטון, גווילין
הבוקר נצא ברחפת דרך נופיו המרהיבים של מפרץ הונג-קונג לעיר קנטון – השער של המערב לסין. נבקר בבית עשוי בחלקו מעץ, היום מוזיאון של משפחת צ'אן, באנדרטה ובאולם לזכרו של נשיאה הראשון של הרפובליקה הסינית-ד"ר סון יאטסן ולא נוותר כמובן על שוק צ'יינפינג הייחודי וכן על הרובע האירופאי הנאה.בתום הסיור העברה לנמל התעופה וטיסה לגווילין. ארוחת ערב. העברה למלון.

יום 6: גווילין, טרסות האורז של לונגשאן 
מיד לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את הבוקר לביקור באזור לונגשן, אזור המקושט בטרסות אורז יפהפיות. נכיר את שבטי המיעוטים באזור, נבקר במערת הנטיפים "חליל הסוף" וכן נבקר בפארק "הר חדק הפיל". ארוחת ערב. העברה למלון.

יום 7: יאנגשו
בבוקר נצא להר יאושאן אליו נעפיל ברכבל כשאנו מעל חופת היער. בהגיענו לפסגה, נצפה בנוף ההררי שלמרגלותינו.צפויה לנו חוויה מרתקת.בהמשך נשוט על נהר לי הקסום מהעיירה יאנגשו לפולי. נבקר במדרחוב המרכזי וההומה של עיירת התרמילאים, בערב נחזה במופע הפנטסטי impression . ארוחת ערב. חזרה לגווילין.

יום 8: גווילין שיאן
העברה לנמל התעופה לטיסה לשיאן בירתה של שושלת טאנג, ממנה יוצאת דרך המשי המפורסמת. לאחר ההגעה נצא לביקור בפגודת "אווז הבר" נטייל על חומת העיר ונבקר ברובע המוסלמי . ארוחת ערב.

יום 9: שיאן, ה"טרה-קוטה"
שיאן מציעה לנו אתר נדיר ומיוחד במינו. זהו אתר לוחמי ה"טרה-קוטה", צבא של 6,000 לוחמים וסוסיהם, עשויים כולם מחמר, הניצבים ערוכים ומזומנים לקרב כדי "להגן" על קברי הקיסר. כמו כן נבקר במעיינות מים חמים ונראה את מגדל התוף במרכז העיר. נשוב למלון. ארוחת ערב.

יום 10 : שיאן סוצ'ו
העברה לשדה התעופה וטיסה לשדה התעופה של שנגחאי ממנו נצא ישירות בנסיעה לעיר סוצ'ו המכונה "וונציה של סין", עם ההגעה נבקר בגבעת הנמר וגניה המקסימים. נבקר במפעל לטווית משי. בתום הסיורים העברה למלון. ארוחת צהריים. בערב נחזה בשרשרת מופעי פולקלור ב"גן הדייג".

יום 11: סוצ'ו, שנגחאי.
לאחר ארוחת הבוקר נבקר בגן ה"מנהלן הצנוע" ונמשיך לשייט בתעלות שהזכירו למרקו פולו את וונציה מולדת. בסיום הביקור נוסעים לשנגחאי עם ההגעה העברה למלון. לאחר ארוחת ערב. נצא ביחד לצפות במופע אקרובטיקה סיני.

יום 12: שנגחאי והרובע היהודי
היום נבקר ברובע עתיק של שנגחאי-אזור גני יו והשווקים התוססים שלידו. נעלה לתצפית ממגדל "ג'ין מאו" , קומה 88. במסגרת הסיור תוגש ארוחת צהרים. נמשיך לרובע היהודי ונבקר בפארק ובו אנדרטה מרגשת ובבית הכנסת שהפך למוזיאון לתולדות יהדות שנגחאי. אחר הצהרים ניסע לאורך ה"בונד": אזור חזית הנהר עם הבניינים הקולוניאליים ונטייל ברחוב ננג'ינג-הרחוב ההומה ביותר בסין.

יום 13 שנגחאי, "הרכבת המרחפת", בייג'ין 
העברה לאחת האטרקציות המיוחדות בטיולינו זה הרכבת המהירה בעולם , "הרכבת המרחפת" שמהירותה 300 קמ"ש ויותר, בדרך ערים,כפרים ,מראות נוף וחציית שני הנהרות הגדולים של סין הנהר הצהוב והיאנגצה. עם ההגעה לבייגיין העברה למלון. ארוחת ערב.

יום 14: בייג'ין
היום נצא לסיור בעיר הבירה מרובת האתרים, בירתה הפוליטית, התרבותית והמנהלית של סין. נבקר בכיכר טיאן- אן מן המפורסמת (הכיכר הגדולה בעולם) ובמרכזה ניצב המוזוליאום של מאו צה טונג. נמשיך לעיר האסורה-ארמונות והמרכז הפוליטי בימי הקיסרות, עדות מרשימה לארכיטקטורה הסינית העתיקה ולביקור בגבעת הפחם. נסיים בארמון הקיץ המפואר והאגם שלידו. ארוחת ערב.

יום 15: בייג'ין, החומה הסינית
היום נסייר בחומה הסינית הגדולה-מפלאי המזרח. נבקר באחד מקברי קיסרי שושלת מינג ובשדרה המלכותית מעוטרת הפסלים בה הובלו קיסרים למנוחת עולמים. נבקר במרכזי אומנות של אבן הג'ייד וקלאוזונה. עם שובנו לבירה נתארח בבית חולים לרפואה סינית. נסיים בתצפית על "קן הציפור" - האצטדיון האולימפי המרשים ! לאחר ארוחת ערב נצא ביחד למופע קונג פו.

יום 16: בייג'ין, תל -אביב
הבוקר נמשיך ונתור את העיר. נבקר במקדשים האופייניים , נבקר במקדש השמים שבו נערכו הטקסים החשובים בממלכה. נערוך סיור באחד החוטונגים (מהרובעים העתיקים) ובעזרת ריקשות נטייל ונראה את חיי התושבים. ניכנס לבית טיפוסי כדי לחזות במבנה המיוחד של ה"חצר". בצהרים, נצא לבקר במקדש "הלאמה הטיבטי" אשר היה בעברו ארמון של אחד מיורשי העצר הקיסריים. באחד האולמות נראה פסל בודהה מרשים, עשוי עץ, בגובה של 26 מטר !.נסיים בביקור הפנדות סימלה הלאומי של סין. ארוחת ערב. העברה לשדה התעופה לקראת טיסתנו חזרה הבייתה.

יום 17 : תל-אביב
נחיתה בשעות הבוקר המוקדמות של יום מס' 17 בנתב"ג.

 

 

 

הטיול יציאה חזרה מחיר החל מ: הערות מדריך הטיול
  17.3 3.4

3830 $

המחיר נכון ל- 10 נרשמים הראשונים

18 יום / 15 לילות  
  17.4 3.5   17 יום / 14 ימים  
  24.4 10.5   17 יום / 14 ימים  
  8.5 24.5   17 יום / 14 ימים  
  22.5 7.6   17 יום / 14 ימים  
  5.6 21.6   17 יום / 14 ימים  
  19.6 5.7   17 יום / 14 ימים  

 

כל זה כלול במחיר

- סיורים מודרכים:
- מקאו הונג-קונג, קנטון, גווילין, סוצ'ו, שיאן , שנגחאי , בייג'ין

 

ביקורים מיוחדים:

- מקאו : "הסטריפ", המצודה, מלון "ונציה" , המצודה , המדרחוב, כיכר סנאדו.
- הונג-קונג: כפר הדייגים אברדין, שייט סמפן, מפרץ ריפולס.
- קנטון: בית סון יאט סן, מוזיאון צ'ן, שוק צ'ינפינג, הרובע האירופאי.
- גווילין: מערת הנטיפים "חליל הסוף", שייט על נהר לי, העיירה יאנגשו, אזור לונגשן, גן החיות,הר יאושן כולל           עליה ברכבל, פארק "חדק הפיל" ,.מופע Impression
- שיאן: פגודת אווז הבר, אתר לוחמי "הטרה קוטה", מגדל התוף, הרובע המוסלמי,
- סוצ'ו: הגנים, גבעת הנמר, שייט בתעלה הגדולה. שרשרת מופעי פולקלור ב"גן הדייג".
- שנגחאי: אזור גני יו, אזור "בונד", רחוב ננג'ינג ,מגדל ג'ין מאו, הרובע היהודי, בית הכנסת ,מופע אקרובטיקה        סיני.

- בייג'ין: כיכר טיאן-אן-מן, העיר האסורה, החומה הסינית, ארמון הקיץ, מקדש השמים, קברי קיסרי שושלת מינג, - האיצטדיון האולימפי "קן הציפור" , מקדש הלאמה, מופע קונג-פו, שווקי העיר, סיור חוטונגים וטיול ריקשות

 

טיסות בינלאומיות סדירות בחברת אל-על 

ו- 3 טיסות פנים (חלק מהטיסות הבינלאומיות הן ב"תנאי שכר") פרטים במשרד.
הרכבת המרחפת בקו שנגחאי בייג'ין.

בתי מלון: דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה, בחדרים זוגיים ממוזגים עם שירותים צמודים.
סיורים וביקורים: כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול.
כלכלה: בסין חצי פנסיון. במקאו ובהונג קונג: ארוחת בוקר מלאה.
אוטובוס תיירים: ממוזג ומיוחד לקבוצה לביצוע תכנית הטיול .
מלווה ישראלי: בכיר ומקצועי מצוות אופקים.

- מערכת שמע לכל נוסע 
- מפגש קבוצה: לפני היציאה.
- דרושה אשרת כניסה לסין (לא כלולה).

המחיר כולל גם: מסי נמל, דמי רישום (כמפורט בפרק "תנאים כלליים"), תוספות דלק נכונות ל- 1.1.13 ותשר לנותני השירותים בחו"ל. דמי סבלות, פרט לכניסה ויציאה מהרכבת
המחיר אינו כולל: סיורי / בילויי בחירה, ביטוח נוסעים ואשרת כניסה.ותשר למלווה הקבוצה.
כפוף: לאמור בפרק מידע שימושי ותנאים כלליים.

כך תצרו עם איסטליין קשר

איסט-ליין תיירות המומחים למזרח, בתי מלון, טיסות פנים, טיולים, טיסות, אטרקציות תיירות וטיולי ג'יפים.

יעוץ מקצועי לבניית מסלולים על ידי יועצי נסיעות מוסמכים של התאחדות סוכני הנסיעות!

שעות פעילות: יום א'-ה':09:00-17:30,

יום ו' וערבי חג:סגור , שבתות וחגים:סגור

טלפון :035350095  I פקס:035350097 I אימייל info@eastline.co.il

ז'בוטינסקי 16 קומה 3 משרד 312 ראשון לציון 

לקוחות ממליצים
 • אני רוצה לאודות לאחד והיחיד Asaf Kopel על כל העזרה והתמיכה אם בסגירת טיסות ועד המלצות לטיולים ומלונות במחירים הכי זולים ...
  קורל מסיקה
 • הבחור שאחראי על הטיול גיפים מתוייג בפוסט בסוף** שראיתי בתגובות בהמלצות של הטיול גיפים.. אנשים שממליצים על רד בריק זה הי...
  בוסנה
 • תודה ל Asaf Kopel ואיסט ליין על טיול מהסרטים מורן גולברג. מקאו סין
  מורן ואוהד
 • רצינו להודות לסוכנות איסט ליין ובראש לאסף קופל Asaf Kopel על העזרה והתכנון... ממליצות מאוד על אסף, תמיד זמין, עונה תכלס...
  שירה הניה
 • תאילנד באמת לא הייתה נראית כמו שחווינו אותה בלעדיכם! תודה על שירות 24/7 הכי איכפתי ומקצועי שיש! אם זה בתי מלון זולים ואי...
  עמית קריספין
 • את הסוכן אסף קופל הכרנו דרך המלצות בקבוצות על תאילנד בפייסבוק, והחלטנו לפנות אליו. תודה רבה לאסף על השירות המהיר, המקצו...
  אורית
 • אסף היקר, אמנם אנחנו בתחילת /אמצע הדרך במסע שלנו בתאילנד המדהימה.. רצינו לשתף אותך בחלק מהחוויות שלנו ולהודות לך על יחס ...
  אורית ודניאלה
 • לאסף המדהים, שמלווה אותנו לפני ובמהלך הטיול - תודה רבה על המקצועיות, הארגון, המענה המהירים והמחירים ההוגנים. כל הכבוד! י...
  משפחת קמחי
 • במסגרת אינסנטיב, הוצאנו 40 לקוחות שלנו לטיול מפנק בתאילנד בן 10 ימים, בעזרת asaf kopel ואיסט ליין תיירות. היה מדהים, מא...
  קבוצת אנטקו
 • עם יד על הלב מתי קרה לכם שהזמנתם מסוכן טיסה/מלון,ואחרי שכבר הכל סגור ושולם הסוכן מתקשר אליכם ומוסר שמצא את אותו הדיל ב...
  אינון אודי
קרא עוד