איסטליין
טלפון 03-5350095

טיול 7 האיים

 • טיול 7 האיים
 • טיול 7 האיים
 • טיול 7 האיים
*החל מ-40$

 

טיול 4 האיים קופיפי טיול 4 האיים קופיפי הוא אחד הטיולים המומלצים ביותר באיזור קופיפי. הטיול כולו נערך באיזור קופיפי המרהיב וחושף בפניכם פינות חמד יחודיות ביופיין.

 

פיפי באוניה גדולה:

לו"ז הטיול:

07:30-  איסוף מהמלון והסעה במיניואן לרציף משם נצא בשייט לכיוון קו פיפי.

09:45-  נעבור בשייט ונצפה במאיה ביי, מערת "פי לאיי", מערת הויקינג, יהיה גם זמן לשחייה ושנירקול,  הפלגה לקופיפי דון.

12:30-  ארוחת צהריים וזמן חופשי בקופיפי.

15:45- הפלגה חזרה לכיוון פוקט.

16:45- חזרה ופיזור למלונות.

* מחיר 40 דולר לאדם

 

טיול יום לפיפי (7 האיים): הכולל הסעה מהמלון הלוך ושוב, שייט, ציוד לשנירקול, משקאות קלים, קפה ותה, חטיפים ופירות, מדריך ,ביטוח, ארוחת צהריים.

*הלו"ז במזג אוויר בעייתי משתנה אם לא ניתן להגיע לנקודות מסוימות...

בסירה הגדולה מדובר על שייט ותצפית מהאוניה עם נקודה אחת שיורדים לשנרקל..

בספיד בוואט מסלול שונה במעט עם מספר נקודות שיורדים מהסירה.

מסלול הטיול יכול להשתנות בעקבות תנאי מזג האויר או לפי דעת החברה המבצעת את הטיול בתאילנד

 

 

 

שמו של טיול זה: טיול 4 האיים קופיפי הוא למעשה טיול לארבעת האיים עם 7 עצירות שונות

הטיול כולל שייט לכיוון האי פיפי (קו פיפי), ביקור ב"מאיה ביי", שחייה ושנירקול, מערת "פי לאיי", "מערת ויקינג", האי "קופיפי דון", "חוף הקופים", האי "קאיי". טיול 4 האיים קופיפי כולל הסעה מהמלון ובחזרה אליו, שייט, ציוד שנרקול, כיבוד קל וארוחת צהריים, מדריך מקומי מנוסה, דובר אנגלית ובטוח.

הטיול נפתח בשייט בין מפרצים קסומים מהממים ביופיים החצובים בסלעי הגיר המופלאים, הכל מעשה ידיו של הטבע.

במהלך חלק זה של טיול 4 האיים קופיפי נעצור גם  לאתנחתת שחייה ו"שנירקול", במקומות שיופיים עוצר הנשימה יקנה לכם חוויה בלתי נשכחת. נגלוש במגלשות מים לתוך מי הים, נאחז כמו טרזן באומגה ונקפוץ אל המים הצלולים.

טיול 4 האיים קופיפי כולל גם טיול מסביב לחוף הקופים שם נפגוש ביצורים קטנים וזריזים אלה ואפילו נזכה להאכילם.

טיול 4 האיים קופיפי משלב מסלולי הליכה קצרים, שייט, שחייה ונסיעה קצרה כשהמאחד בין כולם הוא המפגש הבלתי אמצעי עם מקומות הנראים כאילו נלקחו מספר האגדות.

עצמו לרגע את עיניכם והרשו לעצמכם לטייל באיים אקזוטיים, עם חופים לבנים, מים צלולים, לגונות קסומות ומפרצים נסתרים

 

4 האיים שבקופיפי תאילנד, הם בדיוק כאלה

4 האיים לעיתים נותנים תחושה שכאילו נלקחו מאיזושהי פנטסיה פסטורלית.טיול 4 האיים כולל איסוף מבית המלון לאחר א. בוקר והסעה לנמל.

משם נשוט בסירה לקופיפי והאיים הסובבים אותו  שהם למעשה שלושה איים. השם: 4האיים ניתן לטיול זה בשל 4 העצירות שבנופים השונים של שלושת האיים. במהלך טיול 4 האיים נעצור בפינות חמד לשחיה ושנורקלינג, ונהנה מצפיה באלמוגים ודגי ים טרופיים רבים, נהנה מחופי הים עם החוף הלבן, המים הצלולים ועצי הקוקוס. טיול 4 האיים כולל גם ביקור במערת ה"ויקינג" וארוחה כיד המלך ב"קופפי – דון".

רבים חושבים כי 4 האיים של קופיפי הם היפים ביותר בתאילנד. 4 האיים נמצאים במרחק קצר של כ – 48 ק"מ מזרחית לפוקט.

טיול 4 האיים טיול 4 האיים או טיול 7 האיים הוא אחד מהטיולים הפופולריים ביותר באיזור קופיפי.  מסלול זה לוקח אתכם למסתרי האי קופיפי המרהיב וחושף בפניכם פינות חמד יחודיות ביופיין.שמו של טיול זה:

טיול 4 האיים נקבע בשל העובדה כי מבקרים בו בארבעת האיים של קופיפי עם 7 עצירות שונות לאורך הדרך.הטיול פותח בשייט לכיוון האי פיפי (קו פיפי), ביקור ב"מאיה ביי", שחייה עם אפשרות לשנורקל, מערת "פי לאיי", "מערת הויקינג", האי "קופיפי דון", "חוף הקופים", האי "קאיי".

 

טיול 4 האיים יאסוף אתכם בבוקרו של היום הראשון מבית המלון ויחזירכם אליו בתום הטיול

תקבלו ציוד שנרקול, כיבוד קל וארוחת צהריים, יתלווה אליכם מדריך מקומי מנוסה, דובר אנגלית.כאמור נפתח את הטיול בשייט בין מפרצים קסומים מהממים ביופיים החצובים בסלעי הגיר המופלאים, הכל מעשה ידיו של הטבע.

בחלק זה של טיול 4 האיים עוצרים אתנחתת שחייה ו"שנירקול", במקומות שיופיים עוצר הנשימה יחרט בליבכם למשך זמן ארוך.

טיול 4 האיים מאפשר גם לגלוש במגלשות מים לתוך מי הים, ולהיות כמו טרזן באומגה שממנה קופצים אל המים הצלולים.

טיול 4 האיים כולל גם טיול מסביב לחוף הקופים שם נוכל לפגוש את הקופים ואפילו להאכיל אותם. טיול 4 האיים הוא טיול רב גוני, המשלב מסלולי הליכה קצרים, שייט, שחייה ונסיעה קצרה במקומות הנראים כאילו נלקחו מספר האגדות.

מבין 4 האיים האי "קופיפי – דון" הוא הגדול ביותר והוא אף מיושב באוכלוסיה מקומית. האי קופיפי ליי שאף הוא מבין הגדולים בקטגורית 4 האיים אינו מיושב, אך הוא בנוי ממפרצים ולגונות נסתרות וקסומות, הנותנים השראה לסרטים.

האי השלישי הנכלל בקטגורית 4 האיים הוא האי "קאי". אז זכרו כשאתם מגיעים לאי פוקט וודאו שאתם לוקחים גם את טיול 4האיים – יום מהנה ומרתק במחיר השווה לכל כיס.טיול 7 האיים.כאשר מתכננים טיול לתאילנד, ישנם מספר מקומות שמומלץ לכלול בטיול אחד מהם הוא: טיול 7 האיים.זהו טיול שמסלולו כולל אטרקציות שונות באיזור קופיפי, לעיתים מתייחסים אל הטיול בשמו הנוסף: "טיול 4 האיים".  שמו של טיול זה נגזר למעשה מתוכנו של הטיול

 

טיול 7 האיים הוא טיול בו מגיעים לארבעת האיים באיזור קופיפי

וישנן, שבע עצירות שונות במהלך הטיול. טיול 7 האיים כולל פעילויות שונות ומגוונות - שייט לכיוון האי פיפי (קו פיפי), ביקור ב"מאיה ביי", שחייה ושנירקול, ביקור במערות "פי לאיי", "מערת הויקינג", האי "קופיפי דון", "חוף הקופים", האי "קאיי".

טיול 7 האיים יאסוף אתכם בבוקר מבית המלון ויחזיר אתכם אליו בתום הטיול, הטיול כולל: שייט, ציוד לשנרקול, כיבוד קל וארוחת צהריים, מדריך מקומי מנוסה, דובר אנגלית ובטוח מטיילים.טיול 7 האיים  מתחיל את היום בשייט בין מפרצים קסומים מהממים ביופיים החצובים בסלעי הגיר המופלאים, הכל מעשה ידיו של הטבע.

במהלך חלק זה של טיול 7 האיים עוצרים לאתנחתת שחייה ו"שנירקול", במקומות שיופיים עוצר הנשימה יקנה לכם חוויה בלתי נשכחת. כמו כן טיול 7 האיים כולל גם ספורט אתגרי כגון: מגלשות מים שיקחו אתכם ישירות לתוך מי הים, כמו כן תוכלו להיות כמו "טרזן" כשאתם נתלים על אומגה וקופצים ממנה אל המים הצלולים.

עם טיול 7 האיים אפשר גם לטייל מסביב לחוף הקופים לראות את הקופים ממרחק נגיעה ואפילו אפשר לפנק אותם במזון מתאים. טיול 7 האיים הנו אחד הטיולים היפים ביותר בתאילנד שנותן לבוחרים בו תחושה של טיול בארץ האגדות.

* יתכנו שינויים במסלול על פי תנאי הים ומזג האויר  לפי ראות החברה המפעילה במקום

כך תצרו עם איסטליין קשר

איסט-ליין תיירות המומחים למזרח, בתי מלון, טיסות פנים, טיולים, טיסות, אטרקציות תיירות וטיולי ג'יפים.

יעוץ מקצועי לבניית מסלולים על ידי יועצי נסיעות מוסמכים של התאחדות סוכני הנסיעות!

שעות פעילות: יום א'-ה':09:00-17:30,

יום ו' וערבי חג:סגור , שבתות וחגים:סגור

טלפון :035350095  I פקס:035350097 I אימייל info@eastline.co.il

ז'בוטינסקי 16 קומה 3 משרד 312 ראשון לציון 

לקוחות ממליצים
 • אני רוצה לאודות לאחד והיחיד Asaf Kopel על כל העזרה והתמיכה אם בסגירת טיסות ועד המלצות לטיולים ומלונות במחירים הכי זולים ...
  קורל מסיקה
 • הבחור שאחראי על הטיול גיפים מתוייג בפוסט בסוף** שראיתי בתגובות בהמלצות של הטיול גיפים.. אנשים שממליצים על רד בריק זה הי...
  בוסנה
 • תודה ל Asaf Kopel ואיסט ליין על טיול מהסרטים מורן גולברג. מקאו סין
  מורן ואוהד
 • רצינו להודות לסוכנות איסט ליין ובראש לאסף קופל Asaf Kopel על העזרה והתכנון... ממליצות מאוד על אסף, תמיד זמין, עונה תכלס...
  שירה הניה
 • תאילנד באמת לא הייתה נראית כמו שחווינו אותה בלעדיכם! תודה על שירות 24/7 הכי איכפתי ומקצועי שיש! אם זה בתי מלון זולים ואי...
  עמית קריספין
 • את הסוכן אסף קופל הכרנו דרך המלצות בקבוצות על תאילנד בפייסבוק, והחלטנו לפנות אליו. תודה רבה לאסף על השירות המהיר, המקצו...
  אורית
 • אסף היקר, אמנם אנחנו בתחילת /אמצע הדרך במסע שלנו בתאילנד המדהימה.. רצינו לשתף אותך בחלק מהחוויות שלנו ולהודות לך על יחס ...
  אורית ודניאלה
 • לאסף המדהים, שמלווה אותנו לפני ובמהלך הטיול - תודה רבה על המקצועיות, הארגון, המענה המהירים והמחירים ההוגנים. כל הכבוד! י...
  משפחת קמחי
 • במסגרת אינסנטיב, הוצאנו 40 לקוחות שלנו לטיול מפנק בתאילנד בן 10 ימים, בעזרת asaf kopel ואיסט ליין תיירות. היה מדהים, מא...
  קבוצת אנטקו
 • עם יד על הלב מתי קרה לכם שהזמנתם מסוכן טיסה/מלון,ואחרי שכבר הכל סגור ושולם הסוכן מתקשר אליכם ומוסר שמצא את אותו הדיל ב...
  אינון אודי
קרא עוד