נעים להכיר, אנחנו איסט-ליין

איסט ליין תיירות ישראל – המומחים למזרח הרחוק

חברת הנסיעות איסט ליין תיירות הוקמה מתוך הבנת הצורך בתיירות אחרת, אישית יותר, גמישה יותר, חוויתית יותר.

בחברת איסט ליין תיירות, לצד מסלולים קיימים,  מעצבים לכם את מסלול הטיול המתאים ביותר לכם. בעזרת פרמטרים כמו רצון, עניין, זמן ותקציב, נתפור לכם את הטיול המושלם בשבילכם.

יועצי הנסיעות של איסט ליין תיירות שהוסמכו על ידי התאחדות נוסעי הנסיעות, יארגנו לכם את טיול החלומות. כל סוכן מוסמך לכוון ולעזור לכם בכל התהליך, החל מרכישת הכרטיס, דרך עיצוב הטיול האישי, וכלה במענה ישיר .

הארגון כולל הכל: טיסות, בתי מלון (בשותפות עם ענק התיירות בוקינג נקודה קום), אטרקציות, טיסות פנימיות, חבילות טיסות פנים במחיר ללא תחרות,טיולים וכל מה שתעלו בדעתכם.

באיסט ליין תיירות, הלקוח קובע הכל. אנחנו כאן בשביל ללוות, לייעץ ולאפשר את הטיול.

מגוון חוויות בקליק אחד.

לרשות חברת איסט ליין תיירות עומדים המגוון הרחב ביותר של מלונות בכל הרמות במחיר לל אתחרות ובאישור מיידי, חבילות נופש אטרקטיביות, מחירי אטרקציות וכמובן,
מחירי כרטיסי טיסה ללא תחרות. עובדה זו נובעת מהשנים הארוכות שעשינו במדינות העולם ושקדנו על יצירת הרשת הרחבה ביותר של קשרים תיירותיים.

כעת, אנו מגישים את כל הניסיון, השירות והקשרים שצברנו לטובת המטייל.

הטיול האישי שלכם מתחיל ביצירת קשר בטלפון או במייל. מעבר לכך, תן לנו להגשים לך את חווית הטיול המתאימה בדיוק לך.

מזוודות כבר ארזתם??

בנימה אישית,

במשך עשור שלם טיילנו בכל רחבי המזרח הרחוק, ממדינה למדינה, בטיסות, רכבות ואוטובוסים. הבחנו בכך שמה שחסר לטיילים הרבים המציפים את המזרח זו הכוונה אישית המבוססת על היכרות מעמיקה עם המקומות אליהם הם נוסעים. זה הרגע בו החלטנו להקים את איסט ליין תיירות – תיירות המומחים למזרח.

בעקבות השהות הארוכה שלנו במזרח, יצרנו קשרים ענפים בכל המקומות, היכרות המבוססת על היכרות אישית עם האנשים המקבלים אתכם בבתי המלון, הטיולים המאורגנים ושפע האטרקציות המחכות לכם במזרח. בנוסף, היכרותנו הקרובה עם אנשי התעופה של המזרח מאפשרת לנו להציע לכם מחירי טיסות אטרקטיביים במיוחד.

אנו מזמינים אתכם לחוויית טיול אחרת, אישית יותר, זולה יותר ומהנה יותר.

[instagram-feed num=6 cols=2]