אטרקציות

אטרקציות בתאילנד במחירים הזולים בישראל

תאילנד היא ארץ עם מגוון אפשרויות חוויה ובילויים ולכן כדאי לדעת מראש אלו אטרקציות בתאילנד מתאימות לכם ביותר.
שכן נסיעה של המשפחה עם הילדים שונה בתכלית מנסיעה של חברה' צעירים.

אטרקציות בתאילנד למשפחות:

נפתח את סקירת מגוון אטרקציות בתאילנד עם ביקור בספארי המפורסם שבבנגקוק

פארק עולם הספארי של בנגקוק ממוקם כשעה נסיעה מלב העיר, תוכלו לקחת מונית או לשכור רכב כדי להגיע לשם. אין ספק כי מבין אטרקציות בתאילנד עם ילדים כדאי לפתוח את ביקורכם בתאילנד שם.

בפארק תוכלו לחשוף את ילדכם לשתי אטרקציות בתאילנד מרכזיות: "ארץ הספארי" ו"ארץ הים". ניתן להנות מטיול ג'יפים בג'ונגל הסבוך ובסוואנה ולצפות בערב רב של בעלי חיים, בסביבת מגוריהם הטבעית.כמו כן ניתן להנות בפארק המים מבעלי חיים ימיים המבצעים מופעים לקהל הרחב.

 

אטרקציות בתאילנד נוספות, המתאימות לכל המשפחה:

תוכלו למצוא ב"עולם החלומות של בנגקוק" –  זהו לונה פארק ענק ומרשים המציע מגוון מתקנים המחולקים לאיזורים שונים. בפארק ישנם מתקנים שונים ומגוונים חלקם כמיטב המסורת של פארק שעשועים, כגון רכבות הרים, מתקני אבובים וחלקם יחודיים למסגרת אטרקציות בתאילנד – פארק עולם החלומות, דוגמא לכך היא רכיבה על פילים, או ביקור בארץ הקרח המרהיבה.

אטרקציות בתאילנד המתאימות למשפחות כוללת גם ביקור ב"סיאם עולם המים" שבבנגקוק.

זהו אקווריום מים ענק הבנוי כולו מתחת לפני האדמה ומאכלס בתוכו כ – 30,000 סוגי בעלי חיים מימיים שונים. תוכלו לראות כאן כרישים, תמנונים, לטאות ים ענקיות ועוד. מבין שלל אטרקציות בתאילנד זוהי ללא ספק אחת האטרקציות המושקעות ביותר. תוכלו להנות מצפיה בכ – 7 איזורי מחיה שונים של בעלי חיים, באופן שקרוב ביותר לתנאי מחייתם בטבע. חלק מהסיור יהיה בהדמיה של צוללת בקיצור מובטחת לכם חוויה יחודית בלתי נשכחת.

 

אטרקציות בתאילנד לחובבי ה"אקסטרים".

אחת ממגוון אפשרויות אטרקציות בתאילנד שנפתחה לאחרונה בפני המטיילים חובבי ספורט האקסטרים, היא חווית ה"צניחה החופשית" בתאילנד. תוכלו למצוא מספר יעדים בתאילנד המתמחים בכך ויבטיחו לכם צניחה בתנאי בטיחות מקסימליים מגובה של כ – 13,000 רגל, עם מדריך צניחה אישי שילווה אתכם.

אטרקציות בתאילנד – תרבות ובידור.

כמובן שלא ניתן לכתוב על אטרקציות בתאילנד מבלי להתיחס לפן ההווי והבידור. כאן בתחום זה של אטרקציות בתאילנד אנו ממליצים בכל פה על המופע המדהים של: "סיאם נירמיט". זהו מופע שיקח אתכם על כנפי הדימיון לטיול על פני האדמה, גן העדן והגהנום הבודהיסטים. במופע משתתפים כ – 150 שחקנים ושחקניות בתלבושות מגוונות וססגוניות רבות. תוכלו לחזות בפעלולים ובאפקטים שהם בהחלט מעבר לכל דימיון אפשרי.אטרקציות בתאילנד – גסטרונומיה נסכם את נושא אטרקציות בתאילנד בתחום הגסטרונומי: חוויה מומלצת  ביותר היא ארוחה בבית המלון הגבוה ביותר בתאילנד –  הדיל כולל ארוחת "מזנון" בינלאומית וכניסה לתצפית בקומה ה -83 של המלון. אם כבר אנו עוסקים בתחום הגסטרונומיה של אטרקציות בתאילנד נקנח באפשרות של קורס להכנת אוכל תאילנדי. בקורס ניתן ללמוד להכין כעשרה מטעמים צמחוניים מהמטבח התאילנדי וזאת כמובן אטרקציה מבין אטרקציות בתאילנד שתוכלו לקחת איתכם הביתה.כמובן שהבאנו כאן ממש על קצה המזלג טעימות של אטרקציות בתאילנד.אטרקציות בתאילנד.

מספר רב של מטיילים מגיעים לתאילנד בכל שנה כדי להנות מנופים קסומים כמו גם ממגוון  אטרקציות בתאילנד המתאימות לכל שכבות הגיל המבקרות בארץ קסומה זו. מגוון אטרקציות בתאילנד הוא מאוד עשיר וססגוני ולכן כדאי לתכנן מראש אלו אטרקציות בתאילנד מתאימות לכם ולהרכב הנוסעים עמכם. מבין מגוון אטרקציות בתאילנד המתאימות גם למשפחות תוכלו להנות למשל מביקור בספארי המפורסם שבבנגקוק, ובפארק עולם המים של בנגקוק המצויים במרחק נסיעה קצר בלבד מלב ליבה של העיר. אטרקציות בתאילנד אלה, יכולות בהחלט להתאים לתחילת טיול בתאילנד עם ילדים. אטרקציות בתאילנד נוספות, המתאימות לכל המשפחה, הן: "עולם החלומות של בנגקוק" –  לונה פארק ענק ומרשים עם מתקנים רבים ומגוונים כמו גם אפשרות לרכיבה על פילים. אם אתם נמנים על חובבי האקסטרים תוכלו למצוא מגוון של אטרקציות בתאילנד שיגרמו לאדרנלין שלכם להשתולל. אחת הדוגמאות למגוון אטרקציות בתאילנד היא: חווית ה"צניחה החופשית" המתאפשרת במספר מקומות המתמחים בכך.  כל חופשה כוללת כמובן גם תרבות בידור וגסטרונומיה וגם בתחום זה מבחר אטרקציות בתאילנד הזמין עבור המטיילים הוא גדול ומגוון.בתחום זה של אטרקציות בתאילנד אנו מאוד ממליצים, על המופע המדהים של: "סיאם נירמיט" – מופע שיסחוף אתכם לטיול על פני האדמה, גן העדן והגהנום הבודהיסטים. המופע כולל בסביבות 150 שחקנים בתלבושות מגוונות וססגוניות רבות ובהחלט נמנה על אטרקציות בתאילנד שאסור לפספס.

אטרקציות בתאילנד.מאמר זה יסייע לכם לתכנן את טיולכם הבא לתאילנד ולשלב אטרקציות בתאילנד בהתאמה אישית, שכן תאילנד היא ארץ עשירה במגוון אפשרויות הבילוי ולכן כדאי לדעת מראש אלו אטרקציות בתאילנד מתאימות לכם ביותר. אחד הגורמים החשובים בבחירת אטרקציות בתאילנד מתאימות הוא הרכב המטיילים, אם אתם תרמילאים הנוסעים עם חברים, או שאתם נוסעים בהרכב המשפחתי תרצו לחוות אטרקציות בתאילנד שונות.לחובבי ה"אקסטרים" זמינות אטרקציות בתאילנד שונות ומגוונות כגון: אומגה הנישא לגבהים, ראפטינג בנהרות הסוערים, טיולי ג'יפים ואף "צניחה חופשית" . תוכלו למצוא מספר יעדים בתאילנד המתמחים בכך ויבטיחו לכם צניחה בתנאי בטיחות מקסימליים מגובה של כ – 13,000 רגל, עם מדריך צניחה אישי שילווה אתכם.

 

אם תרצו אטרקציות בתאילנד המתאימות למשפחה כולה

ניתן להתחיל את הטיול בבנגקוק הבירה ולהנות שם מהפארקים השונים: פארק עולם הספארי – "ארץ הספארי" ו"ארץ הים". פארק המים הכולל בעלי חיים ימיים המבצעים מופעים לקהל הרחב.

אטרקציות בתאילנד נוספות, המתאימות לכל המשפחה, מצויות ב"עולם החלומות של בנגקוק" – לונה פארק ענק ומרשים המציע מגוון מתקנים המחולקים לאיזורים שונים, כמו גם אפשרות לרכיבה על פילים, או ביקור בארץ הקרח המרהיבה.

אטרקציות בתאילנד נוספות למשפחות כוללת ביקור ב"סיאם עולם המים" שבבנגקוק – אקווריום מים ענק הבנוי כולו מתחת לפני האדמה ומאכלס בתוכו כ – 30,000 סוגי בעלי חיים מימיים שונים, כגון: כרישים, תמנונים, לטאות ים ענקיות ועוד.

אטרקציות בתאילנד. אם אתם נמנים על אלה המתכננים לטייל בתאילנד תוכלו להעזר בכתבה זאת כדי לתכנן את טיולכם ולשלב אטרקציות בתאילנד שיתאימו לכם.