23

מרץ
2018

אירו סוויט

Posted By : EastLine איסט ליין/ 308 0

טיסה למזרח עם אירו סוויט

המזרח הרחוק הוא יעד הטיול המבוקש ביותר לצעירי ישראל. אבל לא רק צעירים מעוניינים לגלות את קסם המזרח, גם סטודנטים, זוגות ומשפחות עולים על הרכבת שתיקח אותם לתאילנד, הודו, יפן והודו.

המזרח הוא זול ביחס לישראל ובעזרת סכום כסף לא גדול אתם יכולים לטייל באיזור במשך ימים רבים ואפילו חודשים. למעשה, ההוצאה הכספית המשמעותית ביותר לטיול במזרח הוא כרטיס הטיסה. חברת אירו סוויט היא אחת החברות הזולות ביותר המובילות טייילים ותיירים ליעדי המזרח הרחוק.

 

אירו סוויט – איך, למה ומתי

אירו סוויט היא החברה האוקראינית הרשמית. הנוסעים למזרח מחוייבים לעבור בקייב לתדלוק ומשם להמשיך לתאילנד או להודו. ההמתנה בקייב משתנה: לעתים מדובר על שעות ספורות ולעתים מדובר על חצי יום, לכל היותר. זמן ההמתנה תלוי כמובן בטיסות נוספות המגיעות מכל רחבי אירופה וסידור מחדש של הנוסעים לפי היעדים.

שדה התעופה בקייב הוא קטן מאוד ואינו מכיל הרבה חנויות. לכן, בטיסות אירו סוויט כדאי מאוד להצטייד באוכל לשעות ההמתנה ובכלל, לא לבנות על כך שהאוכל במטוס יהיה מספק. תזכרו, מדובר בטיסה זולה שבסך הכל מביאה אתכם ליעדכם עם כמה מאות דולרים נוספים לבילויים, קניות וחופש.

בכל מקרה, טיסת אירו סוויט בהחלט עומדת בכל הסטנדרטים העולמיים המתבקשים מחברת תעופה ומטוסיה גדולים ומתוחזקים כראוי. בנוסף, הטיסה אינה עוברת מעל מדינות ערב כך שאין מה לחשוש מנחיתה לא צפויה.

למרות שטיסת אירו סוויט נוחתת לתדלוק בקייב, הכרטיס הוא משולב והצ'ק אין נעשה בבן גוריון. את המזוודות שלכם תקבלו ביעד הסופי – בנגקוק, בומביי או דלהי.

 

אירו סוויט – להזמין כרטיסים בזמן

בדיוק כמו חברות תעופה אחרות המעניקות שירות טיסות למזרח, גם חברת אירו סוויט משנה את מחירי הכרטיסים בהתאם לעונת התיירות ובהתאם לביקוש. כפועל יוצא מכך, בתקופת החגים, בתקופת חילופי השנה, בקיץ ובפסח עולים המחירים באופן משמעותי, אך עדיין, כרטיס טיסה מחברת אירו סוויט יהיה זול יותר מכרטיס בחברת אל על, לדוגמא.

על מנת לשלם כמה שפחות על כרטיס טיסה כדאי למהר ולהזמין כרטיסים בחברת אירו סוויט. את ההזמנה ניתן לעשות באמצעות סוכני הנסיעות המומחים של איסטליין. לחברת איסטליין אפשרות לספק לכם כרטיסי טיסה מוזלים במיוחד לכל יעדי המזרח ובכל חברות התעופה, זאת בזכות רשת הקשרים הענפה שפיתחנו במהלך השנים.

בנוסף, באתר תוכלו לקרוא על יעדים במזרח, על מלונות מכל הסוגים והרמות, על טיולים מיוחדים, מידע תיירותי מועיל, טיפים והכוונה. חברת איסטליין מתמחה בתיירות אישית, מותאמת לטייל, לדרישותיו ולתקציבו. אנחנו מספקים גם כרטיסים בחברת אירו סוויט ובכל חברה אחרת ליעדי המזרח ולכל העולם.

לעמוד הבית לחץ על הלוגו:

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.