23

מרץ
2018

אלעל

Posted By : EastLine איסט ליין/ 1038 0

אל על – הכי טוב בבית.

אם יד על הלב, נכון הכי כיף בעולם זה לטוס עם חברת אל על ולשמוע את כולם מדברים עברית? כל מי שאי פעם טס עם חברה זרה מכיר את הרגשת הזרות ואי הנוחות המתלווה לטיסה עם דיילים ודיילות שאינם מבינים את שפתך, את התרבות של ואת המקום ממנו באת.

למרות המחיר היקר באופן יחסי, לטוס למזרח הרחוק ולדרום מזרח אסיה עם חברת אל על היא חוויה בפני עצמה. הרגשת השייכות מתעצמת בעיקר בדרך חזרה. כמה טוב לשמוע עברית בשדה התעופה בבנגקוק, ניו דלהי או שנחאי, כמו ביטחון זה משרה, כמה רוגע.

מלבד זאת, יש עוד כמה סיבות טובות מאוד לבחור בחברת אל על להיות זו המביאה אותנו ליעדינו במזרח הרחוק.

 

לטוס אל על זה לטוס עם ביטחון

לא תמיד פשוט להיות ישראלי בעולם. אין זה סוד כי ישראל אינה מהמדינות הפופלאריות בעולם או הבטוחות ביותר, מה שהופך את התייר הישראלי לסוג של חשוד בעל כורחו. טיסה עם אל על גורמת לכל ישראלי להרגיש בנוח עם העברית שלו, עם הכתובות בעברית ועם החזות שלו.

בנוסף, אל על נחשבת לאחת החברות הבטוחות בעולם ורבות מחברות התעופה מחקים את בדיקות הביטחון שהונהגו על ידי חברת אל על. בנוסף, חשוב לזכור כי טיסות אל על אינן עוברות מעל מדינות ערב.

 

טיסות אל על ישירות למזרח

בניגוש לחברות תעופה אחרות המציעות טיסות למזרח, חברת אל על אינה עוצרת באף שדה תעופה אלא טסה ישירות ליעד: בנגקוק, ניו דלהי, שנחאי ועוד מדינות שלהן הסכם עם חברת אל על.

מי שטס הרבה יודע כי טיסה המשמעות של טיסה ישירה היא פחות עייפות, פחות טלטולים וטרטורים ויותר זמן ליהנות באופן מיידי מהמקום אליו אתם נוסעים.

 

שירותים מיוחדים של חברת אל על

חברת אל על, בהיותה חברת התעופה המובילה בישראל, מעניקה שירותים מיוחדים ללקוחותיה, שירותים אשר אף חברה אחרת לו מעניקה כגון הנוסע המתמיד, שירות אל על ספונטני, שירות צ'ק אין מהבית וכו' וכו'.

בנוסף, חברת אל על שואפת למצויינות ומקצועיות כל הזמן ומעדכנת את השירותים והשירות ללקוח. אין כיף יותר מלאכול אוכל ישראלי בדרך הביתה, לקרוא עיתון בעברית או לראות סרט מקומי. טיסה עם אל על היא מעטפת של חום וביתיות המלווה אותך ליעד במזרח ובחזרה ממנו.

באתר איסט ליין תוכלו לברר על כרטיסי טיסה למזרח עם חברת אל על. בנוסף, תוכלו לארגן לכם מלון יוקרתי, טרק מאתגר, אפשרויות תחבורה וטיסות פנימיות. בחברת איסט ליין יושבים סוכנים מוסמכים שבעזרת נסיון  שנרכש לאחר שנים במזרח הרחוק יידעו לתפור לכם טיול עצמאי אטרקטיבי ומותאם לתקציב שלכם.

לעמוד הבית לחץ על הלוגו:

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.