23

מרץ
2018

בנגקוק אייר Bangkok Air

Posted By : EastLine איסט ליין/ 412 0

Bangkok Air

לטייל בתאילנד עם בנגקוק אייר

תאילנד היא אחת המדינות המתויירות והמטויילות בעולם כולו. מדי שנה עוברים מיליוני תיירים במדינה שנקראה פעם ממלכת סיאם, וכיום נחשבת לאתר התיירותי מספר אחת בדרום מזרח אסיה. תאילנד היא כנראה השילוב המושלם בין מדינה עם תשתיות מערביות, טבע טרופי פראי, מחירים זולים של מדינת עולם שלישי ואתרי חופשה וחופים שיגרמו לכל אחד לפקפק באורח חייו ולחשוב על מעבר תמידי לתאילנד.

ריבוי יוצר אפשרויות ותאילנד היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מבחינה זו. אפשר לטייל בה ברגל, ברכב, או באוויר, כל האפשריות פתוחות, ולכל אחד. בנגקוק אייר למשל, היא חברת תעופה פנימית המובילה נוסעים מהצפון ועד לדרום.

בהיבט של הטיילים הישראליים, בנגקוק אייר היא חברת תעופה המובילה אותם לצפון המדינה, לאיזור צ'אנג מאי עתיר הטרקים ומסלולי הג'יפים המפורסמים, דרך בנגקוק העירונית, נקודת מוצא לכל מקום ומרכז קניות אטרקטיבי במיוחד, וכלה באיים הקסומים בדרום תאילנד.

טיסת בנגקוק אייר נוחתת בקוסמוי, האי הגדול ביותר בתאילנד ומרכז שוקק של טיילים ותיירים מכל העולם. מקוסומי אפשר להגיע לאי קופנגן המפורסם במסיבותיו ובאורח החיים הפרוע שבו, לקוטאו המפורסם באתרי הצלילה היפים שבו ולשאר האיים המרתקים של תאילנד כגון קופיפי.

דרך נוספת להשתמש בשירותיה של חברת בנגקוק אייר היא לטוס לעיר פוקט המצויה לחוף הים גם כן, ומשמשת כמרכז תיירותי ענק באיזור כולו. כל תייר וכל טייל יוכל למצוא את עצמו נהנה במקומות האלה.

הטיסות עם בנגקוק אייר הן קצרות ומהוות אלטרנטיבה נהדרת לאוטובוס הלילה המתיש לקוסומוי. במקום טרטורים ממקום למקום ברחבי בנגקוק, נסיעת אוטובוס של שעות רבות, עצירה ומעבר לאוטובוס אחר ובנוסף, מעבורת של שעה וחצי, מקבלים שעת טיסה בלבד ואתם נוחתים באי הקסום קוסומוי. כבר בירידה מהמטוס תרגישו כי אתם נמצאים בעולם אחר של ים וחופש, רחוק מבנגקוק הסואנת ורעננים מספיק כדי ליהנות מייד מכל מה שהאיים בתאילנד מציעים לכם, וזה לא מעט.

 

בנגקוק אייר – כך עושים זאת נכון

לטייל עם בנגקוק אייר היא בהחלט דרך נהדרת ליהנות מהטיול או מהחופשה שלכם בתאילנד, מבלי לבזבז זמן מיותר על מעברים מסורבלים ממקום אחד לשני. בנגקוק אייר נחשבת לחברה מועילה עם שירות מצויין וחווית טיסה משובחת, כיאה לכל החברות האסיאתיות.

יחד עם זאת, על מנת ליהנות ממחירים אטרקטיביים בחברת בנגקוק אייר יש להזמין כרטיסי טיסה מראש. אם אינכם יודעים את מסלול הטיול שלכם, זה הזמן להיכנס לאתר של חברת איסט ליין ולהתחיל לתכנן את טיול החלומות שלכם. מומחי איסט ליין מכירים את תאילנד והמזרח כמו כף היד ויוכלו לעזור לכם לתכנן מסלול בהתאם לתקציב ולדרישות האישיות שלכם. בין היתר, תוכלו להזמין דרכנו גם כרטיסים לטיסות פנימיות בחברת בנגקוק אייר, ובמחירים ללא תחרות.

לפרטים נוספים או להזמנה לחץ על הלוגו:

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.