23

מרץ
2018

הודו

Posted By : EastLine איסט ליין/ 1198 0

הודו – מידע שימושי למטייל

הודו היא תת יבשת, חצי אי לחופו של האוקיינוס ההודי ויעד הטיול מספר אחד לישראלים צעירים המעוניינים לברוח כמה שיותר רחוק מישראל. כל שנה מציפים את הודו אלפי צעירים ישראלים שתרים אותה לאורך ולרוחב באוטובוסים, אופנועים וברגל.

הודו היא מגנט אמיתי לטיילים ישראליים ובכל זאת, שתשאלו את הצעיר שחזר הודו מה יש בה שמושך כל כך, הוא לא יוכל לענות לכם. זהו סוד קסמה. הודו היא אישית, פרטית, היא שייכת לכל אחד שביקר בה. אין הודו של אדם אחד דומה ל הודו של אדם אחר. החוויה לא תמיד טובה, אבל היא תמיד בווליום גבוה מאוד.

אבל הודו היא לא רק יעד לטיילים צעירים אלא גם יעד תיירותי לכל הגילאים. כל אדם יוכל למצוא בה את מה שמעניין אותו: תרבות, שפות, טעמים, ריחות היסטוריה ודת משמשים בה בערבובייה ייחודית אך ורק לתת היבשת הקסומה. זר לא יבין זאת.

הודו – אקלים ומזג אוויר

ככלל, כל מזגי האוויר האפשריים מתקיימים ב הודו בו זמנית במקומות שונים. ידיעת האקלים ומזג האוויר טובים רק כדי לדעת היכן ניתן לטייל ובאיזה זמן. דרום הודו למשל, הוא איזור אשר בחודשי הקיץ בלתי אפשרי לטייל בו. לעומת זאת, מחודש אוקטובר לערך עד חודש אפריל האיזור נהנה ממזג אוויר חם ונעים.

מרכז הודו משמש כמעבר טיילים בין הדרום לצפון ואיזור רג'סטן נוח לטיול בחודשים מרץ עד מאי לערך. צפון הודו הירוק והגבוה טוב לטיול בין החודשים אפריל ועד אוקטובר. יחד עם זאת, חשוב להבין כי גם כשהשמש קודחת, הסיכוי לגשם עדיין קיים ובצפון קר בלילות.

הודו – דת ותרבות

על מנת להתחיל לפרום את הפקעת הנקראת דת ותרבות במדינת הודו יש ללכת עד כ- 5000 לפני הספירה, אז נתגלתה הציווילזציה הראשונה עלי אדמות, אי שם בעמק האינדוס בצפון היבשת.

מאז ועד היום סיפקו ההודים את הכתבים והדתות המרתקות ביותר בעולם, השראה לאנשי רוח מאירופה, אמריקה ואסיה יחדיו. חלק מקסמה הרב של הודו הוא במגוון הדתות המזרחיות המתקיימות בה זו לצד זו: אינדוהיזם, בודהיזם, ג'ייניזם ואיסלאם.

רבים מהטיילים מגיעים למדינת הודו ונשאבים אל תוך העולם הרוחני העשיר ש הודו מציעה. הפשטות, המרחב והטבע הפראי גורמים לטיילים רבים להרהר במשמעות הקיום.

הודו – אוכלוסייה מקומית

אוכלוסיית הודו מהווה שישית מכלל אוכלוסיית העולם. אין להתייחס לאוכלוסייה כקבוצה הומגנית אחת אלא קבוצות קבוצות של קהילות עם מנהגים דומים ושפה שונה.הודו מחולקת ל- 12 מחוזות שונים כאשר כל מחוז הוא עולם ומלואו גם מבחינת אוכלוסייה וגם מבחינת מנהגים ושפה.

הודו בהתאמה אישית

כפי שניתן לראות, יש המון דרכים לחוות את הודו במלואה. בדיוק לשם כך כדאי לתכנן מסלול מסוים שיתאים לתכנים אותם אתם מחפשים. האם אתם אוהבים לטייל ברגל? אוהבים הרים? ים? תרבות, שפה, היסטוריה? הודו מציעה את הכל, ובשפע.

המומחים של איסט – ליין מעצבים מסלולי טיול במדינת הודו התפורים בדיוק למידותיכם, לתקציב ולתכנים אותם אתם מעוניינים לרכוש במהלך הזמן שלכם ב הודו. צרו קשר עוד היום והתחילו לתכנן את המסלול המושלם שלכם.

לעמוד הבית לחץ על הלוגו:

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.