23

מרץ
2018

חיסונים לתאילנד

Posted By : EastLine איסט ליין/ 1500 0

מתכננים טיול לתאילנד? כאן תוכלו לקבל מידע לגבי חיסונים לתאילנד שמומלץ לעשות, בהתאם לשכבת הגיל שלכם ומסלול הטיול שלכם.

ישנם חיסונים לתאילנד שכל מי שנוסע לשם מומלץ כי יקבל אותם בטרם נסיעתו חיסונים אלה הם: נגד צהבת A וחיסון נגד טיפוס הבטן. אם אתם חושבים לעשות פירסינג או קעקוע ואולי גם דיקור סיני כדאי שברשימת חיסונים לתאילנד שלכם תכללו גם חיסון נגד צהבת B.

למטיילים באיזורים הכפריים בעונת הגשמים, החשופים לעקיצות יתושים, באיזורי שדות האורז וחוות לגידול חזירים, מומלץ לכלול ברשימת חיסונים לתאילנד חיסון נגד דלקת מוח יפנית. אם הביקור המתוכנן באיזורי הכפר הוא קצר, אפשר לוותר על חיסון זה.

ישנם חיסונים לתאילנד המומלצים למטיילים מגיל 65 ומעלה ולאנשים עם בעיות רפואיות שכן המערכת החיסונית שלהם חלשה יותר, דוגמא לחיסונים שכאלה, הם חיסון נגד שפעת ודלקת ריאות.

כשאתם בודקים אלו חיסונים לתאילנד עליכם לעשות, בדקו גם מתי קבלתם חיסון טטנוס בפעם האחרונה, אם היה זה לפני 10 שנים ומעלה כדאי לקבל דחף של חיסון טטנוס. מטיילים המגיעים לתאילנד מארצות בהן יש "קדחת צהובה" נדרשים שברשימת חיסונים לתאילנד שלהם יכללו חיסון נגד מחלה זו.
למעשה אם הטיול המתוכנן שלכם הוא באיזורים התיירותיים של תאילנד, רשימת חיסונים לתאילנד, המומלצת שתעשו היא לגמרי בסיסית ואין צורך להסחף ולעשות עוד חיסונים מיותרים.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.