26

פבר
2019

טיולים במזרח ואירופה

Posted By : EastLine איסט ליין/ 998 0

ענף התיירות משגשג בכל העולם ותיירים רבים מטיילים במדינות שונות מדי שנה. גם הישראלים אוהבים לצאת מהמדינה למטרות תיור ועושים זאת רבות. חלקם יוצר לחו"ל על בסיס קבוע ולפחות פעמיים בשנה. התיירים הישראלים באים מכל שכבות האוכלוסייה וממרבית המגזרים. אחת התופעות האופייניות לישראל היא טיולי תרמילאים היוצאים לאחר השירות הצבאי לטיולים ארוכים של מספר חודשים באזורים שונים בעולם. רבים מהם מתקיימים במזרח אסיה שנחשבת לאקזוטית. יש האוהבים לטייל לארצות הקלאסיות באירופה, לאחרות הגובלות בים התיכון  ולאלו אשר במזרחה. הטיולים לאירופה הינם קצרים, יחסית, ואורכים ימים ספורים , ולכל היותר, מספר שבועות קצר.

אחת הארצות האירופאיות  המתויירות ביותר בשנים האחרונות הינה פורטוגל. היא אינה גדולה ויש בה נופים שונים. היא משתרעת לחופי האוקיינוס האטלנטי, יש בה חופים נהדרים, עמקים פוריים, נופים עירוניים, היסטוריה מעניינת. תרבות ומוסיקה, וכן, קהילה יהודית. כך, שניתן לטייל בה ולחוות צדדים שונים בה. לפורטוגל אפשר להקדיש לפחות חודש ימים, אבל אם רוצים לבקר בה מספר פעמים, ניתן לטייל בה בפרקי זמן קצובים של כ 10 עד 12 ימים בכל פעם. פעם לבקר בצפון עם העמקים המוריקים ופעם בדרום על נוף הגבעות והמישורי שלו. כמובן, לא לפסוע על הטיולים לאורך הים ולטבול באחד מהחופים היפים הפרוסים לאורכם.

טיול אחר שונה לחלוטין הוא טיול למזרח אסיה ובעיקר לתאילנד האקזוטית אשר שלובים בה אלמנטים מערביים ומודרניים, ואחרים, תאילנדים מסורתיים. בתאילנד יש המון לראות. החל מנופים מרהיבים, אזורים רבים בהם ניתן לבצע ספורט אתגרי ובכלל זה: טיולי ג'יפים, אומגות, פארקי הרפתקאות, ראפטינג, גלישת צוקים ועוד. ניתן לבקר באתרים רבים בהם ניתן לרכב על פילים, לחוות קרבות בין נחשים ארסיים לנמיות, לשוט על נהרות בספינות קאנו, לראות שבטים בעלת תרבות ייחודית ועוד. ניתן להגיע לדרום לחופי הזהב המרשימים, לערוך שיט וצלילות, ובעיקר, לבלות על שפת הים, להשתעשע בפעילות ים כמו: שיט על אבובים, מצנחי ים, שכירת אופנועי ים וכדומה. בילויי ערב בתאילנד כוללים, מופעי פילים ורקדנים מרהיבים, ארוחות במסעדות מפוארות, פאבים ועוד.

 

אורך טיול לתאילנד יכול להיות שבועיים או להתארך לחודש אחד ויותר. האירוח של תיירים בתאילנד עומד במרכז תשומת הלב של תושביה העוסקים בפעילות זאת. ניתן למצוא מגוון עצום של מקומות לינה. החל מאכסניות זולות ועד לבתי מלון מפוארים. מחירי הבילוי, המזון והלינה בארץ זאת נמוכים, יחסית, לאלו הנהוגים בישראל, וההוצאות עבור טיול בארץ מקסימה זאת נמוכים משמעותית ביחס למדינות מערביות באירופה. ניתן להגיע אליה בטיולים מאורגנים, לתכנן טיול עצמאי בעזרת סוכנויות נסיעות ו/או מדריכי טיול ישראלים. כל דרך כזאת טובה ותעניק שפע של חוויות לכל תייר. מומלץ להיעזר בסוכנות ישראלית המתמחה בטיולים לאירופה ולמזרח. היא תספק מידע ושירותים נדרשים בהתאם לצרכי כל לקוח.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.