טיול לסיאם ריפ 4 ימים ימי הקאמירים

Departure Date

Every Monday

Views

522
יום א

סיאם ריפ

איסוף משדה התעופה בסיאם ריפ למלון. זמן פנוי. לינה במלון.
יום ב

יום סיור מלא בסיאם ריפ

בבוקר נטייל במסלול "רולוס", נבקר ב"פרק קו", "באקונג ו"לו לאי", מקומות שיחזירו אתכם בזמן לימי הקאמירים. מקדשים אלו הם המקדשים הראשונים הקבועים של הקאמירים ומסמלים את תחילתו של עידן האמנות הקלאסית הקאמירית.בצהריים נטייל בסיבוב הקצר לראות את "פראסאת קראוואן" (מקדש הל) שם נחווה את הדמות המדהימה של "ווישנו" בעל 8 ידיים במגדל המרכזי הגדול.ממשיכים ל "באנטיי- קאיי" מקדש בודהיסטי ענק בעל 4 קירות קונצנטרים (מרכז משותף), "סרא סראנג" (אמבט מלכותי), "טרא פרום" הידוע בסגנונו הקסום בשל העצים הענקיים והשורשים העתיקים שמתערבבים עם הגילופים והתאים של המקדש באופן אגדי.מתקדמים מזרחית לאנגקור טום, היכן שנמצאים המקדשים התאומים "תומאנון" ו"צ'אוס סאיי טפוואדה", ולמקדש האחרון "טאקאו" המקדש היחיד שלא סיימו לבנות אך מרהיב ביופיו. לינה במלון.
יום ג

אנגקור טום/ אנגקור וואט (א. בוקר/א. צהרים)

מגיעים אל אנגקור וואט מוקדם בבוקר וצופים בזריחת השמש, משם ממשיכים לשער הדרומי של מקדש אנגקור טום, שנבנה על ידי המלך ג'אייאווארמן ה-7, המלך הנערץ ביותר של אנגקור.לאחר מכן נוסעים לבאפון, בזמנו אחד המקדשים המפוארים ביותר באנגקור, לטרסה הענקית של הפילים אשר שימשה לצפייה בטקסים פומביים ולאולם הגדול לקבלת קהל של המלך. ממשיכים לטרסה של המלך המצורע, אתר נוסף המסמל את המיסתורין של אנגקור.בצהריים נוסעים לאנגקור וואט, אחד משבעת פלאי העולם ומהאתרים הארכיאולוגים החשובים בדרום- מזרח אסיה. בערב צופים בשקיעה בגבעת ב"פנום באקנג". אנקור וואט מתפרסת על פני שטח של 400 קמ"ר, הכולל יערות. בחלק הארכיאולוגי של אנגקור נמצאים שרידים של הבירות השונות של האימפריה הקאמירית. לינה במלון.
יום ג

סיאם ריפ – סיורים קצרים (א. בוקר/א. צהריים)

את הבוקר נתחיל ב"פראסאת קראוואן" (מקדש הל), שם נראה את הדמות המדהימה של "ווישנו" בעל שמונת הידיים במגדל המרכזי הגדול.נמשיך ל"באנטיי- קאיי - מקדש בודהיסטי ענק בעל 4 קירות קונצנטרים (מרכז משותף), "סרא סראנג" (אמבט מלכותי), "טרא פרום", הידוע בסגנונו הקסום הודות העצים הענקיים והשורשים העתיקים המשתלבים עם הגילופים.נתקדם מזרחית לאנגקור טום, היכן שנמצאים המקדשים התאומים "תומאנון" ו"צ'אוס סאיי טפוואדה" ולמקדש האחרון "טאקאו" המקדש היחיד שבנייתו לא הסתיימה אך עדיין מרהיב ביופיו.א.ערב מלווה בהופעת ריקודים מסורתיים קאמירים. לינה במלון.
יום ד

סיאם ריפ – עזיבה (א.בוקר)

בבוקר נבקר בחוות משי, נלמד על תהליך ייצור המשי המסורתי של קמבודיה משדות עצי המרפלוט ועד למוצר הסופי.בהמשך נבקר במוזיאון מלחמה, נלמד על המלחמות בקמבודיה ונראה כלים וחפצים מזמן המלחמה. הסעה לשדה התעופה.

כמות אנשים/מחיר

3 כוכבים: 2 אנשים 342 דולר לאדם, 4 אנשים 310 דולר לאדם, 6 אנשים 290 דולר לאדם.

4 כוכבים:2 אנשים 398 דולר לאדם, 4 אנשים 370 דולר לאדם, 6 אנשים 350 דולר לאדם.

5 כוכבים: 2 אנשים 458 דולר לאדם, 4 אנשים 432 דולר לאדם, 6 אנשים 410 דולר לאדם.

* המחירים משתנים לפי מספר המטיילים שנרשמו ורמת בתי המלון.

Book Tour

Tour NamePrice Per AdultPrice Per ChildAvailable SeatsDeparture DateDuration
טיול לסיאם ריפ 4 ימים ימי הקאמירים$ 342$ 00Every Monday

Booking Information

NamePrice ( Adults/Children )Persons ( Adults/Children )QuantityTotal

SUMMARY

Subtotal $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

אולי תתעניין גם ב