טיול צ'אנג מאי לכיוון צ'אנג ראי ומפגש הגבולות

Departure Date

Every Monday

Views

1134

*החל מ-53$

טיול למשולש הגבולות.

המטיילים בגבולה הצפוני של תאילנד, יכולים לכלול במסלולם טיול למשולש הגבולות או "משולש הזהב" שמהווים את נקודת המפגש בין שלוש המדינות: תאילנד, מינאמר(בורמה) ולאוס.

אזור הגבול מצוי על גדות נהר המקונג שמשמש גם כגבול ימי בין המדינות השונות ומהווה אפיק תחבורתי חשוב.

ביום זה נבקר במעיינות החמים – Mea Ka Jan, בעיר העתיקה Chiang Sean, משולש הזהב – הנקודה בה נפגשים גבולות המדינות תאילנד לאוס ובורמה, שייט על המקונג, ביקור בשבטי ההרים השונים ובנקודה הצפונית ביותר בתאילנד Mae Saiהממוקמת בגבול עם בורמה.

07:30: איסוף מהמלון בצ'אנג מאי.

09:00: עצירה במעיינות החמים הממוקמים ב – Mea Ka Jan וביקור בשוק המקומי.

10:45: ביקור בעיר העתיקה Chiang Seanשם נהנה מהדרכה במקום וזמן חופשי לעצמנו (45 דק').

12:00: ביקור במשולש הזהב, המקום בו תאילנד גובלת עם בורמה ולאוס, ניתן יהיה להצטלם במקום וליהנות משייט על המקונג בסירה ארוכת זנב אל אי המשויך שם ניתן ליהנות משוק דיוטי פרי זול.

13:30: ארוחת הצהריים תוגש במסעדה תאילנדית הממוקמת בסמוך לנהר Golden Iyara resort

14:45: נמשיך בנסיעה לכיוון הנקודה הצפונית ביותר בתאילנד Mae Sai אשר גובלת עם בורמה – שם נהנה מזמן חופשי לקניות בשוק המקומי ולתמונות למזכרת.

16:00: נצא בנסיעה לכיוון צ'אנג מאי ובדרך נעצור לביקור בשבטי ההרים Yao & Akha Hill Tribe Village

19:30: חזרה משוערת לצ'אנג מאי.

* איסט ליין לא מחייבים תוספת תשלום על כרטיס אשראי

שבטי ההרים – מרבית המגיעים לתאילנד כוללים בביקורם גם הצצה אל שבטי ההרים בצפון תאילנד.

אורח חייהם הוא בהחלט מיוחד ומסקרן אותנו בני המערב.אוכלוסית שבטי ההרים מונה בסך הכל כמיליון איש בערך והם חיים ביותר מכ – 800 כפרים בצפון תאילנד לאורך הגבול המערבי עם "בורמה". הם נחלקים לתשע קבוצות, לכל שבט יש מסורת, תרבות, שפה, לבוש ומנהגים יחודיים לו.

מרבית הכפרים של שבטי ההרים נמצאים במרחק קצר מ"משולש הזהב" – מפגש הגבולות בין תאילנד, בורמה ולאוס.

איזור הצפון ידוע כאחד מאיזורי התיירות הגדולים ביותר בתאילנד. מידי יום יוצאים מצ'אנג מאי טיולים רבים, הכוללים ביקור אצל שבטי ההרים.הטרקים השונים מאוד מגוונים במסלולים ובמספר הימים שהם כוללים, יחד עם זאת גם כשהטיול הוא ליום אחד בלבד מספיקים לבקר אצל שבטי ההרים.

ציינו כי אוכלוסית שבטי ההרים היא גדולה, יחד עם זאת מרבית התיירים מגיעים לבקר את: "שבט ארוכות הצוואר", או את בני שבט ה"ליסו" ועוד.

אומנם התמונה שיש לנו לגבי שבטי ההרים, היא רומנטית ומסקרנת כאחת, יחד עם זאת לצערנו הרב, חייהם של בני שבטי ההרים אינם תמיד סוגים בשושנים, כך למשל למרות היותם תושבי תאילנד אין הם זכאים לקבל תעודת זהות תאילנדית ואפילו במקרים של הדור החדש שכולו נולד בכפרים.בני שבטי ההרים חיים בצניעות ומקור פרנסתם הוא מגידולים חקלאיים ומכירת מזכרות לתיירים הרבים המגיעים אליהם, אך בל יווצר הרושם שהכנסה זו היא גבוהה, שכן מדובר במזכרות צנועות ובמחירים נמוכים.

כך שאם אתם באמת חשים חמלה כלפי שבטי ההרים עדיף לשלם את המחיר המבוקש ולוותר על ההתמקחות.

טיול למשולש הגבולות יחשוף בפניכם בנוסף לנופים עוצרי הנשימה של צפון תאילנד הזדמנות לבקר במספר אתרים מומלצים:- בהגיעכם לצפון תאילנד במסגרת טיול למשולש הגבולות, תוכלו להנות ממראהו המרשים של פסל בודהא המוזהב.

זהו פסל מזדקר לגובה רב העשוי כולו זהב ויושב במעין סירה ממתכת.

הפסל נבנה במיוחד לציון יום הולדתה ה – 60 של נסיכת תאילנד "סירקיט". כמו בכל טיול גם טיול למשולש הגבולות מזמן לכם גם ביקור בדוכני המזכרות והמזון שהתפתחו מסביב לאיזור הפסל מאז שהמקום הפך לאחת האטרקציות התיירותיות.

במסגרת טיול למשולש הגבולות תוכלו גם לבקר במוזיאון היכל האופיום, שמהווה שריד אחרון להיסטורית סחר הסמים שבמשולש הזהב. כאן תמצאו מוזאון מודרני שיגלול בפניכם את ההיסטוריה של האזור בטרם הפך למרכז תיירותי ולנקודת טיול למשולש הגבולות תוכלו לחשוף את סיפור ההיסטוריה של המקום בימים שהוא שימש כמקום אסטרטגי עבור הכנופיות שעסקו בסחר האופיום.

שמו של המשולש מדגיש את חשיבותו האסטרטגית.טיול למשולש הגבולות יוכל אף לקחת אתכם להצצה חטופה אל המדינות השכנות – בורמה ולאוס.

Book Tour

Tour NamePrice Per AdultPrice Per ChildAvailable SeatsDeparture DateDuration
טיול צ'אנג מאי לכיוון צ'אנג ראי ומפגש הגבולות$ 53$ 00Every Monday

Booking Information

NamePrice ( Adults/Children )Persons ( Adults/Children )QuantityTotal

SUMMARY

Subtotal $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

אולי תתעניין גם ב