סיאם עולם המים בנגקוק

Departure Date

Every Monday

Views

824

*

Siam Ocean World

להתרשמות- לחץ כאן

עלות: 33 דולר לאדם, ילד עד גיל 11- 28 דולר

ההגעה לעולם האוקיינוס היא עצמאית (עלות בכניסה ולא דרכינו: 40  דולר לאדם)
ניתן בתוספת תשלום להוסיף גם שייט בסירת זכוכית, סרט 5 מימדים, פופקורן + שתיה
וביקור מאחורי הקלעים .

*באיסט ליין לא מחייבים תוספת תשלום לכרטיס אשראי!!

עולם המים בנגקוק נמצא בקומות התחתונות של קניון פאראגון החדש שבלב בנגקוק והוא מצליח להביא אליכם באופן מושקע את החיים הבלתי נראים שמתחת לפני היבשה הישר אל עיניכם.

עולם המים בנגקוק מעוצב כך שברגע שתכנסו אליו, מיד תחושו שאתם חלק מהטבע הפלאי הזה ואפילו תשכחו את קיומן של קירות הזכוכית החוצצות ביניכם לבין דיירי עולם המים. עולם המים בנגקוק הוא ללא ספק אחת האטרקציות המושקעות ביותר.

ישנם שבעה איזורי מחיה שונים של בעלי חיים, באופן שקרוב ביותר לתנאי מחייתם בטבע.

חלק מהסיור הנערך על ידי צוות עולם המים בנגקוק יקח אתכם לטיול במעמקי המים בחווית הדמיה של צוללת בה תרגישו מקרוב את החיים שמתחת לפני הים ישנה אפשרות לרכוש חבילה הכוללת צלילה עם כרישים או OCEAN WALKER – הליכה על קרקעית האקוואריום.עולם המים בנגקוק הוא אקווריום מים ענק הבנוי כולו מתחת לפני האדמה ומאכלס בתוכו כ – 30,000 סוגי בעלי חיים מימיים שונים.

למעשה זהוא מכלול של מספר אקווריומים ענקיים שבתוכם חיים עשרות אלפי מיני וזני בעלי חיים תת ימיים ודו – חיים שבתי גידולם מצויים מעל ומתחת לפני היבשה. בין "דיירי" עולם המים בנגקוק. תוכלו לראות כרישים, תמנונים, לטאות ים ענקיות, פינגווינים ועופות מים שונים, דולפינים, אלמוגים ואף צמחיה יחודית ועוד מינים רבים אחרים של יצורים חיים. עולם המים בנגקוק.מי שמגיע לבנגקוק שבתאילנד חייב לעצמו ביקור באחת מהאטרקציות המרהיבות ביותר: עולם המים של בנגקוק או בשמו הנרדף –  "האקווריום של סיאם" הוא אחת מהאטרקציות החדשות והמרהיבות שבבירת תאילנד.

עולם המים בנגקוק הוא אקווריום מים ענק הבנוי כולו מתחת לפני האדמה ומאכלס בתוכו כ – 30,000 סוגי בעלי חיים מימיים שונים. עולם המים בנגקוק הוא מכלול של מספר אקווריומים ענקיים שבתוכם חיים עשרות אלפי מיני וזני בעלי חיים תת ימיים ודו – חיים, שבתי גידולם מצויים מעל ומתחת לפני היבשה.בין "דיירי" עולם המים בנגקוק אפשר לראות: כרישים, תמנונים, לטאות ים ענקיות, פינגווינים ועופות מים שונים, דולפינים, אלמוגים כמו גם צמחיה יחודית ועוד מינים רבים אחרים של יצורים חיים. עולם המים בנגקוק היא אחת האטרקציות המושקעות ביותר.

ניתן להתרשם כאן משבעה איזורי מחיה שונים של בעלי חיים, באופן שקרוב ביותר לתנאי מחייתם בטבע.חלק מהסיור הנערך על ידי צוות עולם המים בנגקוק יקח אתכם לטיול במעמקי המים בחווית הדמיה של צוללת בה תרגישו מקרוב את החיים שמתחת לפני הים.

עולם המים בנגקוק נמצא בקומות התחתונות של קניון פאראגון החדש שבלב בנגקוק והוא מצליח להביא אל המבקרים באופן מושקע את החיים הבלתי נראים שמתחת לפני היבשה. עולם המים בנגקוק מעוצב כך שברגע שנכנסים אליו הופכים לחלק בלתי נפרד מהטבע הפלאי הזה.

Book Tour

Tour NamePrice Per AdultPrice Per ChildAvailable SeatsDeparture DateDuration
סיאם עולם המים בנגקוק$ 33$ 00Every Monday

Booking Information

NamePrice ( Adults/Children )Persons ( Adults/Children )QuantityTotal

SUMMARY

Subtotal $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

אולי תתעניין גם ב