סיאם עולם המים בנגקוק

Departure Date

Every Monday

Views

618

*החל מ-32$

האקווריום בסיאם המפורסם בבנגקוק חוויה לכל המשפחה .

לכל הגילאים חוויה שהילדים ואתם לא תשכחו לעולם

עולם המים בנגקוק

מחיר כניסה 32 דולר לאדם

סיאם עולם המים בנגקוק. נוסעים לתאילנד? מחפשים חוויות יחודיות? אחת מהאטרקציות הנ"ל היא: עולם המים בנגקוק. עולם המים של בנגקוק מכונה גם "האקווריום של סיאם" והוא אחת מהאטרקציות החדשות והמרהיבות שבבירת תאילנד.

ברוכים הבאים לעולם התת-ימי באקוואריום הגדול ביותר בדרום-מזרח אסיה.

עולם מדהים ובו תחשפו לכל החי התת-ימי.

להרפתקנים שבכם אשר חלמו לצלול עם כרישים, כעת תוכלו להגשים את חלומכם!

ניתן לרכוש חבילה במחיר מוזל הכוללת:

– כניסה לאקוואריום

– קולנוע 3D

– סירת זכוכית

*באיסט ליין לא מחייבים תוספת תשלום לכרטיס אשראי!!

עולם המים בנגקוק נמצא בקומות התחתונות של קניון פאראגון החדש שבלב בנגקוק והוא מצליח להביא אליכם באופן מושקע את החיים הבלתי נראים שמתחת לפני היבשה הישר אל עיניכם.

עולם המים בנגקוק מעוצב כך שברגע שתכנסו אליו, מיד תחושו שאתם חלק מהטבע הפלאי הזה ואפילו תשכחו את קיומן של קירות הזכוכית החוצצות ביניכם לבין דיירי עולם המים. עולם המים בנגקוק הוא ללא ספק אחת האטרקציות המושקעות ביותר.

ישנם שבעה איזורי מחיה שונים של בעלי חיים, באופן שקרוב ביותר לתנאי מחייתם בטבע.

חלק מהסיור הנערך על ידי צוות עולם המים בנגקוק יקח אתכם לטיול במעמקי המים בחווית הדמיה של צוללת בה תרגישו מקרוב את החיים שמתחת לפני הים ישנה אפשרות לרכוש חבילה הכוללת צלילה עם כרישים או OCEAN WALKER – הליכה על קרקעית האקוואריום.עולם המים בנגקוק הוא אקווריום מים ענק הבנוי כולו מתחת לפני האדמה ומאכלס בתוכו כ – 30,000 סוגי בעלי חיים מימיים שונים.

למעשה זהוא מכלול של מספר אקווריומים ענקיים שבתוכם חיים עשרות אלפי מיני וזני בעלי חיים תת ימיים ודו – חיים שבתי גידולם מצויים מעל ומתחת לפני היבשה. בין "דיירי" עולם המים בנגקוק. תוכלו לראות כרישים, תמנונים, לטאות ים ענקיות, פינגווינים ועופות מים שונים, דולפינים, אלמוגים ואף צמחיה יחודית ועוד מינים רבים אחרים של יצורים חיים. עולם המים בנגקוק.מי שמגיע לבנגקוק שבתאילנד חייב לעצמו ביקור באחת מהאטרקציות המרהיבות ביותר: עולם המים של בנגקוק או בשמו הנרדף –  "האקווריום של סיאם" הוא אחת מהאטרקציות החדשות והמרהיבות שבבירת תאילנד.

עולם המים בנגקוק הוא אקווריום מים ענק הבנוי כולו מתחת לפני האדמה ומאכלס בתוכו כ – 30,000 סוגי בעלי חיים מימיים שונים. עולם המים בנגקוק הוא מכלול של מספר אקווריומים ענקיים שבתוכם חיים עשרות אלפי מיני וזני בעלי חיים תת ימיים ודו – חיים, שבתי גידולם מצויים מעל ומתחת לפני היבשה.בין "דיירי" עולם המים בנגקוק אפשר לראות: כרישים, תמנונים, לטאות ים ענקיות, פינגווינים ועופות מים שונים, דולפינים, אלמוגים כמו גם צמחיה יחודית ועוד מינים רבים אחרים של יצורים חיים. עולם המים בנגקוק היא אחת האטרקציות המושקעות ביותר.

ניתן להתרשם כאן משבעה איזורי מחיה שונים של בעלי חיים, באופן שקרוב ביותר לתנאי מחייתם בטבע.חלק מהסיור הנערך על ידי צוות עולם המים בנגקוק יקח אתכם לטיול במעמקי המים בחווית הדמיה של צוללת בה תרגישו מקרוב את החיים שמתחת לפני הים.

עולם המים בנגקוק נמצא בקומות התחתונות של קניון פאראגון החדש שבלב בנגקוק והוא מצליח להביא אל המבקרים באופן מושקע את החיים הבלתי נראים שמתחת לפני היבשה. עולם המים בנגקוק מעוצב כך שברגע שנכנסים אליו הופכים לחלק בלתי נפרד מהטבע הפלאי הזה.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
סיאם עולם המים בנגקוק $ 32 $ 0 0 Every Monday

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

טיולים נוספים