אומגות (צ'אנג מאי)

from$66

אומגות (צ'אנג מאי)

Departure Date

Every Monday

Views

2388

 אומגות בצ'אנג מאי

חבילת גולד הכוללת

איסוף מהמלון ב5 אופציות:

07:00-07:30

080:00-08:30

09:00-09:30

12:00-12:30

13:00-13:30

חזרה למלון לאחר 4-6 שעות

 

ארוחת צהרים

 

35 Platforms    16 Ziplines

3 Abseiling (15, 20, 40 meters)    2 Sky Bridges   1 Hill tribe ladder

1 Kung Fu walk    1 Monkey bridge
1 Spiral staircase  1 Zig-zag walk way   1 Climbing net

1 Flying Skateboard   1 Monkey ladder   1 Tackle spider web

1 Timber balancing beams 1 Zodiac bridge   1 Wooden walkway

1 Bamboo bridge

 

החזרה למלון

החברה היא הבטוחה ביותר וכל הציוד מקצועי ומיובא מצרפת . כמו כן החברה מופיעה בטריפ אדוויזר וקיבלה מהם את תעודת המצויינות לשנת 2018

safety

 

אמרתם אומגות – אמרתם תאילנד, אומגות בתאילנד משתלבות בין ענפי העצים הנישאים לגובה בלב יערות הג'ונגל, כך שתקבלו שילוב של חווית אקסטרים עם נופים עוצרי נשימה. אומגות אלה מתאימות לכל הגילאים מצעירים ועד בוגרים ועד למשקל של כ – 120 קג'.

.ניתן להנות מחווית אומגות אלה, ברחבי תאילנד: בבנגקוק – פטאיה, בצ'אנג מאי ובאי פוקט.ישנן מספר חברות מקצועיות המתפעלות את חווית אומגות אלה: בצ'אנג מאי זוהי חברה  המספקת מדריכים מקצועיים וציוד איכותי וחזק.

החברה שמה לעצמה דגש לשלב אומגות בלב הטבע הפראי, מבלי לפגוע בו, כך שכשתעשו את מסלול אומגות אלה, תוכלו להיות חלק בלתי נפרד מהטבע, תפגשו קופים ותראו עופות מזנים שונים. אומגות בצ'אנג מאי – הן קומפלקס של כ – 35 פלטפורמות, גשרים ותחנות סנפלינג באורך של כ 2 – קילומטרים  כ – 50 דקות נסיעה מהעיר צ'אנג מאי. החבילה כוללת איסוף מצ'אנג מאי, ארוחת צהריים כמו גם שתיה ופירות.קיים שילוב מקסים בין הטבע הפראי לחווית האקסטרים ותוכלו להנות מכ – 3 שעות של אומגות בינות לפלטפורמות, גשרים אוויריים מדרגות וסנפלינג, .

אומגות בפוקט מגיעות לגובה של עד כ – 30 מטרים במסלול של למעלה מקילומטר, כאן החברה בבעלות אירופאית ואף היא בעלת ניסיון ומהימנה.אין זה משנה באיזו מחוויות אומגות בתאילנד אתם בוחרים, כדאי שתלבשו מכנסיים ארוכים ותנעלו נעלי ספורט, מומלץ להצטייד גם בחומר דוחה יתושים, העיקר שתהנו מהחוויה הזו.אומגות צ'אנג מאי.

אומגות צ'אנג מאי מספקות לכם יום שלם מלא בחווית קפיצה וריחוף עם אומגות שונות בינות העצים הנישאים לגובה רב. ישנם בתאילנד מספר מקומות בהם יש אומגות: בבנגקוק – פטאיה, בצ'אנג מאי ובאי פוקטאומגות צ'אנג מאי הוא אחד מהם, כאן תוכלו להנות משילוב של חווית אקסטרים עם נוף מרהיב ביופיו.

אומגות צ'אנג מאי מתאימות לכל הגילאים מצעירים ועד בוגרים ועד למשקל של כ– 150 קג'.החברה שמתפעלת את אומגות צ'אנג מאי היא חברה ניו זילנדית בשיתוף אמריקאי, בעלת ניסיון עשיר בתחום, על עובדיה נמנים מדריכים מקצועיים והיא משתמשת בציוד איכותי וחזק.

החברה שמה לעצמה דגש לשלב את אומגות צ'אנג מאי בלב הטבע הפראי, מבלי לפגוע בו, כך שכשעושים את מסלול אומגות צ'אנג מאי מתמזגים באופן טבעי עם הסביבה הטבעית, לעיתים תוך כדי החוויה פוגשים גם בעלי חיים שונים כגון: קופים

ועופות.הלבוש המתאים למסלול אומגות צ'אנג מאי הוא מכנסיים ארוכים ונעלי ספורט, או נעליים סגורות אחרות, נוחות. מומלץ להצטייד גם בחומר דוחה יתושים, מה שבטוח זה, שנכונה לכם חוויה בלתי נשכחת בטיול אומגות צ'אנג מאי.

Book Tour

Tour NamePrice Per AdultPrice Per ChildAvailable SeatsDeparture DateDuration
אומגות (צ'אנג מאי)$ 66$ 00Every Monday

Booking Information

NamePrice ( Adults/Children )Persons ( Adults/Children )QuantityTotal

SUMMARY

Subtotal $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is