טיול ג'יפים - רד בריק

from$175

טיול ג'יפים - רד בריק

Departure Date

Every Monday

Views

3957

175 דולר שווה ערך ל5300 באט לרכישה בתאילנד

ילד מגיל3-7 143 דולר שווה ערך ל4300 באט לרכישה בתאילנד

ילד עד גיל 3 חינם

אחד הטיולים הפופולריים למטיילים בתאילנד הוא טיול רד בריק, זהו טיול באיזור צפון תאילנד החושף בפני המטיילים חבל ארץ קסום ביופיו.טיול ג'יפים רד בריק בצפון תאילנד מאפשר לכם להזמין טיול של 3 או

אפילו 5 ימי טיול מרתקים.

היום הראשון:

נצא בשעה 09:00 מצאנג מאי לשוהים ברד בריק ולאיסוף מבתי המלון

את הטיול נתחיל בנסיעה למופע נחשים ומופעי קופים מרהיבים,משם נמשיך בטיול הגיפים רד בריק לארוחת צהריים בחוות הסחלבים לאחר שנשבע מהאוכל נמשיך

בנסיעת שטח ונפגוש את שבטי ההרים קארן ושבטים נוספים המתגוררים באיזור לאחר חווית התרבות נמשיך אל הגראנד קניון של פאי לתצפית על נופי הצפון.

נקבל חדרים ברזורט נאכל ארוחת ערב ונהיה פנויים לחיי הלילה בעיירה המדהימה פאי.

היום השני:

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה ובהמשך טיול הגיפים רד בריק לגשר הזיכרון ממלחמת העולם השניה.

משם נמשיך לביקור במפלי אבן הגיר בוהטונג ניתן יהיה לטפס במעלה המפל, נמשיך בנסיעת שטח בטיול הגיפים רד בריק למחנה האומגה king of flight נאכל ארחות צהריים ונהנה מ4 תחנות אומגה בין חופות העצים (לחוות דעת על האומגות לחץ כאן) משם נמשיך בנסיעה למעיינות החמים ולאחר רחצה בהם נקבל חדרים וארוחת ערב ברזורט

היום השלישי:

לאחר ארוחת הבוקר ברזורט נמשיך בטיול הגיפים רד בריק לחוות הפילים למופעים ורכיבה על פילים,משם נמשיך בטיול ברכיבה על שוורים רתומים לכרכרות כמו במאה הקודמת,עייפים? ממשיכים ברפטינג על סירות גומי על נהר מהטנג וארוחת צהריים במחנה הרפטינג, אחרי מנוחה מהארוחה נמשיך בטיול הגיפים רד בריק כדי לפגוש את שבטי ההרים קארן ארוכות הצוואר וגדולות האוזניים.

*ניתן לקבל חדר ממוזג עם שרותים ומקלחת ללילה לפני  טיול הגיפים רד בריק וללילה לאחר טיול הגיפים רד בריק בבית הארחה של רד בריק בצאנג מאי בתוספת 12 דולר לאדם ללילה…(מותנה בלפחות 2 נוסעים)

מה לקחת לטיול הגיפים רד בריק?

תיק קטן ל3 ימים (את התיק הגדול ניתן להשאיר ברד בריק צאנג מאי לשמירה בחינם).

או במלון בו אתם שוהים לפני הטיול.לשמירה ברד בריק יש להגיע לגסט האוס רד בריק ביום הטיול

– כלי רחצה ומגבת (ברזורטים יש מגבות אך באטרקציות המים אין)

 

– תרסיס דוחה יתושים*מצלמה*כסף להוצאות אישיות כמו קניות משקאות חריפים ועוד..

– את שאר הכסף דרכונים וחפצים אישיים ניתן להשאיר בכספת רד בריק.

לטיול יוצאים עם תיק קטן לשלושה ימים. את המזוודות משאירים בשמירת חפצים במלון בו סגרתם.

מלונות בטיול:

לילה ראשון

https://www.facebook.com/hutingpaii/

לילה שני

http://www.rimdoiresort.com/

אם אתם מתכוונים לנסוע לתאילנד, אנו ממליצים בחום לשלב בטיולכם, גם טיול ג'יפים בתאילנד

טיולי ג'יפים אלה נערכים באיזור צפון תאילנד, כשבעקרון קיימות שתי חברות המארגנות טיולים אלה: "רד בריק" ו"טאנה".

טיול ג'יפים בתאילנד של טאנה הוא טיול שיכול להמשך יומיים עד שבוע, כשיוצאים לטיול כזה אפשר להיות שקטים ובטוחים כי החברה תארגן את כל פרטי טיול ג'יפים בתאילנד תוך שימת לב ומקצועיות מרובה אותה רכשה החברה לעצמה במהלך למעלה מ – 16 שנים.

כמו כן יתלוו איליכם מטעם החברה מדריכים מקצועיים ומנוסים שיכשירו אתכם להיות נהגים עצמאים של טיול ג'יפים בתאילנד אותו בחרתם.

החברה השניה שבמסגרתה תוכלו לקחת טיול ג'יפים בתאילנד היא חברת התיירות "רד בריק" שאף היא בעלת ניסיון ומוניטין גבוהים.

היא ממוקמת באיזור צ'אנג מאי וחולשת על איזור צפון תאילנד. במסגרת טיול ג'יפים בתאילנד עם רד בריק תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהחברה תדאג להלין אתכם במלונות מתאימים, תציע לכם פעילויות אקסטרים ואטרקציות מדהימות.

אין זה משנה איזה טיול ג'יפים בתאילנד תבחרו ועם איזו מהחברות, תמיד תוכלו לדעת שמצפה לכם חוויה יחודית ומותאמת באופן אישי. במסגרת טיול ג'יפים בתאילנד תפגשו נופים עוצרי נשימה, תבקרו באטרקציות כגון חוות הסחלבים ומופע נחשים, תרכבו על פילים, תפגשו שבטים אוטנתיים החיים באיזור ותהנו מאירוח מסביר פנים כמוהו רק התאילנדים יודעים להעניק.

כל שעליכם לעשות, הוא להחליט מי השותפים שלכם לחבילת טיול ג'יפים בתאילנד ואנו נתאים לכם טיול ג'יפים מושלם.

רבים מהנוסעים לתאילנד בוחרים לשלב בטיולם טיול ג'יפים רד בריק בתאילנד בנופים המרהיבים של צפון תאילנד.  טיול ג'יפים רד בריק בתאילנד משלב חווית נהיגה בשטח, בנופים אקזוטיים עוצרי נשימה עם ביקור באטרקציות יחודיות כמו גם מפגש עם האוכלוסיה המקומית.

טיול ג'יפים רד בריק בתאילנד הוא למעשה טיול מאורגן על ידי חברות תאילנדיות מנוסות ובעלות מוניטין גבוה – "רד בריק ו"טאנה". חברות תיירות אלה לוקחות בחשבון את כל צרכי המטיילים, החל מארוחות, לינה, מדריכים מקצועיים וחשיפה לאטרקציות יחודיות ומהנות שאותן ניתן לפגוש רק כאן.

במסגרת טיול ג'יפים רד בריק בתאילנד אפשר לבחור בטיול של יומיים, חמישה ואפילו שבעה ימים, בכל אופן הטיול מתחיל בבוקר היום הראשון באיסופכם מפתח בית המלון בו אתם מתארחים.נקודת המוצא של טיול ג'יפים טאנה בתאילנד היא – צ'יאנג מאי, לכוון "מאה רים" אל מופע הנחשים המרתק וחוות הפרפרים וסחלבים. בהמשך תפגשו פילים ותנתן לכם האפשרות לרכב עליהם אם תרצו.

טיול ג'יפים בתאילנד כולל התנסות ברכיבה בכלי התחבורה המסורתי הקדום

כרכרות רתומות לשוורים, כמו גם בקור במערות הנטיפים "צ'יאנג דאו" ובכפרים של השבטים שבאיזור.

אחד הדברים המיוחדים של טיול ג'יפים בתאילנד הוא גם נהיגה עצמאית בג'יפים, בדרך הנוף ההררי עוצר הנשימה, בליווי מדריכים תאילנדים מנוסים שילמדו אתכם לנהוג כמו מקצוענים אמיתיים.

כשבוחרים טיול ג'יפים בתאילנד של למעלה מיום אחד, החבילה כוללת גם לינה בבתי מלון מתאימים.נבקר את שבט ארוכות הצאוור ושבט ארוכות האוזניים ושם נוכל גם לקנות לנו מזכרת. במסגרת טיול גיפים רד בריק צפון תאילנד של שלושה או חמישה ימים נהנה כמובן גם מארוחות במסעדות אוטנטיות ומלינה בבתי מלון מתאימים שיותירו אותנו עם חוויות יחודיות בלתי נשכחות.

רד בריק.ביום הראשון של טיול ג'יפים רד בריק, יוצאים מצ'אנג מאי ובדרך ניתן לראות גידולים טרופיים נפוצים כגון: אננס, פסיפלורה, ליצ'י ועוד. התחנה הראשונה של טיול ג'יפים רד בריק היא במחנה האומגה king of flight  שם נהנה מפעילות אקסטרים של מסלולי אומגה הממוקמים בין צמרות עצי הג'ונגל. משם טיול ג'יפים רד בריק יקח אותנו לסעוד את לבנו בא. צהריים מפנקת ומשם נמשיך אל "מפלי אבן הגיר" נסיים את היום ב"ריזורט" "צ'אנג דאו".היום השני של טיול ג'יפים רד בריק יקח אותנו אל חוות הפילים, נבקר את שבט ההרים "ליסו", נרכב בעגלות הרתומות לשוורים, נמשיך לרפטינג, נאכל כמובן גם ארוחת צהריים ולאחריה טיול ג'יפים רד בריק ימשיך איתנו לגייזרים ומעיינות הגופרית "פונג דואד".

את היום השלישי של טיול ג'יפים רד בריק נקדיש לנופים עוצרי נשימה, כגון נקודת התצפית של הגרנד קניון של "פאי". ביום זה טיול ג'יפים רד בריק, יקח אותנו לנסיעה בצידי הדרך כדי שנוכל להנות מגידולי הטבע של שבטי "קארן". נאכל ארוחת צהריים בחוות הסחלבים ומשם נמשיך לחוות הנחשים שכן גם אלה אטרקציות אשר, טיול ג'יפים רד בריק מארגן עבורנו.

כמובן במסגרת טיול ג'יפים רד בריק, נוכל גם לפגוש את שבט ארוכות הצאוור ושבט ארוכות האוזניים ולקנות לנו מזכרת.

טיול ג'יפים רד בריק יסכם את 3 הימים האלה ויקח אותנו חזרה למלון.טיול ג'יפים בתאילנד.טיול ג'יפים בתאילנד מתקיים באיזור הצפון המהמם של תאילנד ופותח בפניכם אפשרות להנות מטיול יחודי ומלא בחוויות של מספר ימים לבחירתכם.(טיול של יום אחד עד 7 ימים)ביום הראשון של טיול ג'יפים בתאילנד, יוצאים מצ'אנג מאי ונוסעים בתוך נוף ירוק ופורה של  גידולים טרופיים נפוצים כגון: אננס, פסיפלורה, ליצ'י ועוד. ישנן שתי חברות עיקריות של טיול ג'יפים בתאילנד – "רד בריק" ו"טאנה"

כשבוחרים ברד בריק המסלול מתחיל ביום הראשון,  במחנה האומגה king of flight  שם ישנה פעילות אקסטרים של מסלולי אומגה, הממוקמים בין צמרות עצי הג'ונגל.

משם טיול ג'יפים בתאילנד ממשיך לתחנה הקולינרית הראשונה – ארוחת צהריים מפנקת.

לאחר הארוחה, ממשיך הטיול אל "מפלי אבן הגיר" ומסיים את היום ב"ריזורט" "צ'אנג דאו".

ביום השני של טיול ג'יפים בתאילנד של "רד בריק, מבקרים בחוות הפילים, ואצל שבטים החיים באיזור, כדוגמת שבט ההרים "ליסו". מתנסים ברכיבה על עגלות הרתומות לשוורים – כלי תחבורה מסורתי עתיק, וממשיכים לאתר רפטינג.

לאחר ארוחת צהריים ממשיך טיול ג'יפים בתאילנד לגייזרים ומעיינות הגופרית "פונג דואד".ביום השלישי של טיול ג'יפים בתאילנד מוקדש לנופים עוצרי נשימה, כמו למשל נקודת התצפית של הגרנד קניון של "פאי".

כמו כן מסלול הנהיגה מתרחש כשבצידי הדרך ניתן להנות מיופי מראם של גידולי הטבע של שבטי "קארן". טיול ג'יפים בתאילנד כולל גם ביקור בחוות הסחלבים ומופע נחשים.

טיול ג'יפים בצפון תאילנד.טיול ג'יפים בצפון תאילנד יכול להתקיים במסגרת שתי חברות תיירות תאילנדיות, ותיקות ומנוסות: רד בריק וטאנה. חברות אלה דואגות לכל הצרכים של המטיילים במסגרת הטיול ומוציאה את טיול ג'יפים בצפון תאילנד עם מיטב המדריכים והמלווים, כך שכל שעליכם לעשות זה להחליט איזה ממבחר הטיולים אתם רוצים ויכולים לשלב במהלך שהותכם בצפון תאילנד.

האפשרויות הקיימות של טיול ג'יפים בצפון תאילנד הן מגוונות וכוללות החל מטיול ג'יפים של יום אחד, שלושה, חמישה ולעיתים אפילו שבעה ימים.

אין זה משנה איזה טיול ג'יפים בצפון תאילנד אתם בוחרים, מובטחת לכם חוויה יוצאת דופן: תוכלו לקבל הדרכה ממלווי הטיול  בנופים מרהיבים ועוצרי נשימה שתאילנד ידועה בהם.

טיול ג'יפים בצפון תאילנד יפגיש אתכם עם תרבויות עתיקות של שבטי ההרים

המקסימים כגון:"שבט ארוכות הצוואר", בעת בקורכם תחשפו לאנשים מקסימים עם תרבות מעניינת ואף תוכלו לקנות מזכרות אוטנטיות.טיול ג'יפים בצפון תאילנד יקח אתכם לחוות הסחלבים המדהימה, בה תראו אלפי מינים וסוגים של סחלבים, תהנו ממופע נחשים מרתק, תפגשו פילים שמיד יגרמו לכם להתאהב בהם ואם תרצו תוכלו גם לטייל על גבם בחוות הפילים ולעיתים אף בסבך הג'ונגל.

כאשר יוצאים במסגרת טיול ג'יפים בצפון תאילנד ליותר מיום אחד, רד בריק וטאנה מארגנות עבורכם גם מקומות לינה מתאימים עם אירוח ללא דופי, כנהוג אצל התאילנדים – אירוח חם, אדיב וחייכני.

טיול רד בריק יכול להיות בן 3 – 5 ימי טיול כאשר הוא מתחיל באיסוף המטיילים מבית המלון והחזרתם למלון בתום ימי הטיול.

טיול רד בריק בצפון תאילנד מאפשר לכם להנות ממגוון חוויות ואטרקציות בנוסף לנופים עוצרי נשימה שיחרטו בזכרונכם למשך זמן רב. טיול רד בריק כולל גם את כל הארוחות החל מארוחת הצהריים של היום הראשון ועד א. צהריים של היום השלישי או החמישי, בהתאם למסלול שבחרתם. מחיר חבילת טיול רד בריק כוללת גם מדריך צמוד דובר אנגלית, כניסה לכל האתרים, לינה בבתי מלון ובבתי ההארחה במשך לילות הטיול.

טיול רד בריק יוצא מצ'אנג מאי במסלול נסיעה החושף בפניכם בצידי הדרכים, גידולים טרופיים נפוצים כמו: אננס, פסיפלורה, ליצ'י. בטיול רד בריק תגיעו למחנה האומגה king of flight , – הכולל 22 מתקני אומגה שונים ומרגשים לאוהבי הספורט האתגרי.

טיול רד בריק כולל גם אפשרות להחליק על "מפלי אבן הגיר" ששמם ידוע בעולם כולו.לא ניתן להיות באחד מטיולי רד בריק מבלי להנות גם ממופע פילים ולנועזים מבינכם קיימת אף האפשרות לרכב עליהם. רד בריק כולל גם ביקור בכפרים ומפגש בלתי אמצעי עם אוכלוסיה מקומית כדוגמת: "שבט ארוכי הצאוור" ו"שבט ארוכות האוזניים".

חבילה של שלושה או חמישה ימי טיול רד בריק מאפשרת לכם גם להנות מרפטינג בנהר, וביקור בשוק הצף כמו גם להנות ממעיינות חמים וגייזרים. בין אם תבחרו חמישה או שלושה ימי טיול רד בריק מובטחת לכם הנאה צרופה מחוויות יחודיות ואוטנתיות אותן תוכלו למצוא רק בצפון תאילנד – רד בריק.טיול גיפים רד בריק צפון תאילנד.
טיול גיפים רד בריק צפון תאילנד הוא טיול מאורגן של שלושה או חמישה ימי טיול מרתקים בנופים עוצרי הנשימה של צפון תאילנד.

היום הראשון של טיול גיפים רד בריק צפון תאילנד יוצא מצ'אנג – מאי כשלאורך המסלול ניתן להנות מיופיים של גידולים טרופיים נפוצים כמו למשל: אננס, פסיפלורה, ליצ'י ועוד.

אחת מתחנות העצירה תהיה במחנה אומגה, לפעילות אקסטרים של מסלולי אומגה בין צמרות עצי הג'ונגל הנשאות לגובה רב.

טיול גיפים רד בריק צפון תאילנד ימשיך אל "מפלי אבן הגיר" המרהיבים ביופיים ואל חוות הפילים, משם יקח אותנו הטיול אל שבט ההרים "ליסו", ויאפשר לנו לרכב בעגלות הרתומות לשוורים, כמו גם רפטינג אתגרי.
טיול גיפים רד בריק צפון תאילנד יאפשר לנו לבקר בגייזרים ובמעיינות הגופרית "פונג דואד", כמו גם יחשוף בפנינו נופים עוצרי נשימה, כגון נקודת התצפית של הגרנד קניון של "פאי".

הטיול יקח אותנו לנסיעה בצידי הדרך ויאפשר לנו להנות מגידולי הטבע של שבטי "קארן". במסגרת טיול גיפים רד בריק צפון תאילנד נאכל ארוחת צהריים בחוות הסחלבים ומשם נמשיך לחוות הנחשים.
טיול גיפים רד בריק בצפון תאילנד צ'אנג מאי/ פאי/ צ‘אנגדאו
טיול הגיפים רד בריק הינו הטיול המורחב ביותר לטיולי גיפים בצפון תאילנד הטיול כולל אומגות מופעי נחשים מופע קופים חוות סחלבים משם נוסעים בטיול הגיפים רד בריק צפון תאילנד ל גרנד קניון של פאי ולינה בפאיי עיירת האומנים היפה ביותר בצפון תאילנד כמו כן נמשיך בטיול הגיפים רד בריק למפלי הגיר.טיול הגיפים רד בריק מגיע גם למופע פילים ורכיבה משם ממשיך טיול הגיפים רד בריק לרכיבה על שוורים רתומים לכרכרות ,גולת הכותרת של טיול הגיפים רד בריק פגישה עם שבטי ההרים ארוכות הצואר וארוכות האוזניים.

חשבתם שנגמרו האטרקציות בטיול הגיפים רד בריק ?אז זהו שלא ממשיכים לרפטינג בסירות גומי על הנהר, רוצים עוד?בטיול הגיפים רד בריק נהנה גם מרחצה במעיינות חמים ומנסיעות שטח מדהימות בנופים מרהיבים .

* בתנאי מזג אויר לא ראויים חברת רד בריק שומרת לעצמה את שינוי המסלול עמכם הסליחה

Book Tour

Tour NamePrice Per AdultPrice Per ChildAvailable SeatsDeparture DateDuration
טיול ג'יפים - רד בריק$ 175$ 00Every Monday

Booking Information

NamePrice ( Adults/Children )Persons ( Adults/Children )QuantityTotal

SUMMARY

Subtotal $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is