21

נוב
2018

טיולים בתאילנד – לא מה שחשבתם

Posted By : EastLine איסט ליין/ 670 0

טיולים בתאילנד – לא מה שחשבתם

תאילנד היא אחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר, בישראל ובעולם כולו, בזכות המחירים הזולים והשפע האינסופי שהיא מציעה בכל תחום אפשרי: איים אקוזטיים, נופים פראיים, אוכל מעולה, היסטוריה עשירה, מקדשים מפוארים, חופים מושלמים ועוד. רבים חולמים על טיולים בתאילנד ולא מגשימים את החלום בגלל כל מיני טעויות בתפיסה, וחבל. במאמר הזה נשבור 3 מיתוסים נפוצים לגבי טיולים בתאילנד.

יקר או זול?
בתאילנד עצמה המחירים לא יקרים, בטח לא בהשוואה למחירים באירופה, ועיקר ההוצאה בטיול לתאילנד היא על הטיסות והמלונות. הזמנת טיסות פנים ומלונות מראש תשים פה לינק לעמודים הרלבנטיים שלך מוזילה את המחיר ומאפשרת לכם לעשות יותר דברים באותו תקציב. חשוב לשים לב שלמרות שתאילנד עדיין יותר זולה מישראל הפערים במחירים הולכים ומצטמצמים. הדברים שעדיין יותר זולים בתאילנד בצורה משמעותית הם האוכל, שירותי חייטות באיכות גבוה, קניות (שופינג), עיסוי ועוד.

כמה מסובך לארגן טיולים לתאילנד?
הרבה אנשים חושבים שבגלל המרחק ובגלל שתאילנד היא ארץ אסיאתית יהיה מסובך לארגן טיול או טיולים לתאילנד. לא כדאי להפסיד חוויה כל כך ייחודית בגלל המחשבה המוטעית הזו.

למעשה, ארגון טיולים לתאילנד הוא פשוט, בעיקר אם נעזרים בחברות מקצועיות המציעות חבילות טיולים מאורגנים או אפשרות לבנות טיול בהתאמה אישית, לפי תקציב, תחומי עניין, גילאים, העדפות ועוד. ארגון הטיול מראש מאפשר לכם להגיע לתאילנד בראש שקט, בלי להתחיל לחשוב כל בוקר מה עושים היום, כשהכל כבר ידוע מראש – מקומות לינה, טיסות, ואטרקציות.

אצלנו באיסט ליין תוכלו לקבל ייעוץ לבניית טיולים בתאילנד, גם עבור טיולים מאורגנים וגם עבור טיולים ללא הדרכה. רכישת כרטיסי הטיסה והזמנת מקומות הלינה היא בכל מקרה זולה יותר בהזמנה מראש.

איך מגיעים ממקום למקום?
כשאתם בתאילנד, בטיול שאינו טיול מאורגן, עומדות בפניכם שתי אפשרויות להתניידות ממקום למקום: תחבורה ציבורית או טיסות.  מכיוון שמדובר במדינה גדולה, מרחקים גדולים מומלץ לעבור בטיסה. טיסות הפנים בתאילנד אינן יקרות, וזולות יותר בהזמנה מראש, כאמור, אך אם המרחקים קצרים ויש לכם זמן, שימוש בתחבורה הציבורית בתאילנד אינו מסובך, במוניות או באוטובוסים, ויכול להיות חלק מהחוויה המקומית.

בתוך בנגקוק פועלות רכת תחתית ורכבת עילית ורכישת כרטיס נסיעה משולב (אוטובוס, רכבת, אנייה) תאפשר לכם להגיע ממקום למקום מבלי לרכוש כרטיס לפני כל נסיעה. עוד דרכי תחבורה בבנגקוק הם אוטובס, שהוא סירה ממונעת המגיעה לכל המקומות החשובים בעיר, וטוקטוק, שהוא ריקשה ממונעת שאפשר לנסוע איתה למרחקים קצרים בתוך העיר.

אם אתם בוחרים לנסוע במונית עדיף לנסוע במונית מתחנת מוניות ממשלתית, ותמיד בקשו מהנהג להפעיל מונה. הנסיעה במונית מלווה באגרת נסיעה בכביש המהיר ומס ביציאה משדה התעופה – קבעו עם הנהג מראש מי משלם סכומים אלה. מכיוון שמדובר בסכומים פעוטים עבור הישראלים, בסכום של כמה עשרות באטים, אם תשלמו זאת אתם תזכו בנהג אסיר תודה.

כמה חם בתאילנד?
בתאילנד לא חם יותר מבישראל.
בתאילנד יש שלוש עונות מרכזיות: העונה הגשומה מתחילת יוני ועד סוף אוקטובר, העונה החמה מאפריל עד מאי, והעונה היבשה מנובמבר עד מרץ.

בעונה הגשומה חם בתאילנד וגשמי המונסון מפתיעים מדי פעם, לפעמים למשך שעות. אם אתם לא מתכוונים לשבת על החוף, היתרונות בעונה הזו היא מיעוט טיולים בתאילנד ומיעוט תיירים יחסי, מה שאומר שהמחירים זולים יותר. אם אתם רוצים להגיע לאיים המזרחיים של תאילנד, כמו קוסמוי וקופנגאן, חשוב לדעת שלשם המונוסונים מגיעים רק בסוף נובמבר ונמשכים עד סוף ינואר.

בעונה היבשה מזג האוויר בתאילנד נוח ונעים יותר מבשאר השנה, והיא העונה המומלצת לביקור, ואילו בחודשיים הנחשבים לעונה החמה מזג האוויר חם ולח. אם אתם מבקרים בתאילנד דווקא בחודשים אלה אולי תעדיפו לבקר במקומות קרירים יותר בצפון תאילנד.

אם יש לכם עוד שאלות אתם מוזמנים לפנות ליועצי הנסיעות שלנו.

רוצים להזמין מקום? דברו איתנו

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.