23

מרץ
2018

טיולים למזרח

Posted By : EastLine איסט ליין/ 450 0

טיולים למזרח – מה המזרח שלכם?

טיולים למזרח מעניקים חוויה אחרת מכל מה שהכרתם עד עתה. עוצמתו של המזרח טמון ברוחב היריעה והחוויה שהמקום מאפשר. המזרח הוא הכי רחוק מישראל, מהמערב, מהתרבות המערבית ומכל מה שהעולם המערבי מייצג. האווירה קסומה ורוחנית במיוחד, המאכלים אחרים, השפות שונות, התרבות שונה, הכל שונה.

טיולים למזרח תמיד טומנים בחובם ערך מוסף. זה לא רק לטייל, לראות ולצלם, אלא בעיקר לחוות, להתבונן ולחוש. טיולים למזרח הם חוויה כוללת, פנימית, חושנית, מהותית.

טיולים למזרח יכולים להיות תחת כל כותרת על שתרצו: הטיול הגדול אחרי צבא, טיולי תרבות, טיולי דת, טיולים גיאוגרפיים עם טרקים ארוכים, חופשות חלומיות בחופים זהובים, טיולים למזרח קצרים של שבועיים או טיולים למזרח ארוכים של חצי שנה ויותר.

השאלה היחידה שראויה להישאל כשמדברים על טיולים למזרח היא: מה המזרח שלך?

 

טיולים למזרח – הגדרה גיאוגרפית

כשאומרים טיולים למזרח מדברים בדרך כלל על המזרח הרחוק. לצערנו, המזרח הקרוב לישראל לא מאפשר טיולים, זאת עקב מצב פוליטי עגום. לעומת זאת, המזרח הרחוק פותח את שעריו בפנינו ומדי שנה שוטפים את מדינותיו עשרות תיירים וטיילים מישראל שרוצים לחוש בקסם המיוחד השמור רק לו באמצעות טיולים למזרח.

המזרח הרחוק הוא איזור עצום המשתרע על פני ובין האוקיינוס ההודי והאוקינוס הפסיפי, כאשר המדינות המאכלסות אותו הן: הודו, תאילנד, סין, יפן, קמבודיה, לאוס, בורמה, וייטנאם, פיליפינים, סינגפור, נפאל, סרי לנקה, מאלזיה, קוריאה, אינדונזיה ומונגוליה ועוד. כשמדברים על טיולים למזרח מדברים בעיקר על מדינות אלו.

מדינות המזרח הרחוק שונות זו מזו בגודלן, תרבותן, שפתן ומנהגיהן ועל כן טיולים למזרח הן מגוונים מאוד. יחד עם זאת אפשר בהחלט לראות דמיון בין מדינות דרום מזרח אסיה כתאילנד, בורמה ולאוס לבין יפן וקוריאה, סין והונג קונג, הודו ונפאל. טיולים למזרח בכל אחד מהאיזורים הללו מספק חוויה אחרת המתאימה לסגנון טיול אחר ולתיירים אחרים. זו הסיבה מדוע טיולים למזרח מתאימים בעצם לכל אחד. מי שלא יאהב את הודו הפראית, יאהב את תאילנד התיירותית, מי שלא יאהב את יפן הנוצצת והיקרה, יאהב את לאוס הפשוטה והזולה.

 

טיולים למזרח בהתאמה אישית

טיולים למזרח, בניגוד לטיולים במקומות אחרים, אינם מחוייבים לשום מסלול ידוע מראש. מזג האוויר הטרופי והספקטרום העצום של מקומות ופעילויות מאפשר גמישות מחשבתית לגבי סגנון הטיול. על מנת לתכנן טיולים למזרח אתם חייבים לשאול את עצמכם כמה שאלות מקדימות: מה מעניין אתכם? מה אתם רוצים לראות? האם אתם רוצים לטייל או לצאת לחופשה? כמה זמן יש לכם? מהו התקציב העומד לרשותכם?

תשובות לשאלות הללו ישמשו מעין מצפן וכיוון לביצוע טיולים למזרח, ימנעו התברברויות מיותרות ויחסכו לכם זמן וכסף. בחברת איסט ליין מודעים לרוחב היריעה העצום שיש לאפשרויות טיולים במזרח ולכן מקפידים על תפירה מיוחדת של טיולים למזרח בהתאמה אישית. בצורה כזו תוכלו לנצל את המירב והמיטב מהטיול שלכם ומהחופשה שלכם.

תנו לנו ללוות אתכם בתהליך, לייעץ, להמליץ ולודא כי המזרח שלכם, הוא רק שלכם.

לעמוד הבית לחץ על הלוגו:

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.