טיולים

טיולים ואטרקציות בתאילנד והמזרח - עם איסט-ליין אתם אף פעם לא לבד.

ספרו לנו : כמה אתם, מה התקציב שלכם ומה בא לכם לעשות ואנו נבנה את המסלול המתאים ביותר עבורכם.

ההתמחות שלנו והמחירים התחרותיים שלנו על כרטיסים הם הרווח שלכם.

בעיה כלשהי בטיול? נתקעתם?
תרימו טלפון או שלחו מייל אנחנו מלווים את המטיילים שלנו כל הדרך.
טיולים ואטרקציות במזרח סוגרים עם יועצי הטיולים של איסט-ליין.

היעדים שלנו כל יעדי המזרח ובפרט תאילנד

טיולים בתאילנד

eastline איסטלין טיסות למזרח טיסות לתאילנד

טיולים בסרי לנקה

סרי לנקה

טיולים בקמבודיה

מלונות בקמבודיה

המזרח הרחוק בהתאמה אישית

KhaoSokS1[1]

טיולים בוייאטנם

tree-water-nature-forest-grass-swamp-1271084-pxhere.com (1)

טיולים בצפון תאילנד

37966885_534141747002673_5876606633592750080_o

הכותרת טיולים למזרח כוללת בתוכה טיולים רבים ומגוונים בארצות כמו:

תאילנד, סרילנקה, קמבודיה וויטנאם. כשבכל אחת מהארצות האלה תוכלו להנות ממגוון טיולים למזרח לכל גיל ולכל כיס. בהמשך נציג בפניכם מספר דוגמאות של טיולים למזרח:

טיולים למזרח – תאילנד

נפתח את סקירתנו של טיולים למזרח בתאילנד שהפכה במרוצת השנים לאחת מהארצות הפופולריות ביותר בין המטיילים.
ישנו מגוון מאוד רחב של טיולים למזרח בתאילנד כמו למשל, טיול ג'יפים בצפון תאילנד ההררי, בנופים עוצרי נשימה, טיולי יום בקנצ'נבורי – חוויה בלתי נשכחת לכל החיים המשלבת בתוכה טיולים למזרח בין טבע פראי ואקזוטי לבין היסטוריה ונופש. כשנוסעים לתאילנד עם ילדים, מומלץ לבקר גם באי ג'יימס בונד, אליו מגיעים בסירה, שכן הוא מהווה אטרקציה בפני עצמו.
טיולים למזרח בתאילנד משלבים טבע מרהיב ביופיו – ג'ונגלים, חופי ים, לגונות ומפלים, עושר רב של בעלי חיים, יחד עם תרבות והיסטוריה מרתקים, בילוי ופנאי וספורט אתגרי. בקיצור כל מה שתייר יכול לחלום עליו.

טיול למזרח – וויטנאם

מטיילים רבים בימינו מחפשים טיולים למזרח בארצות פחות מוכרות מאשר תאילנד. אם אתם נמנים עליהם, נוכל להציע לכם טיולים למזרח לוויטנאם.
אחת האפשרויות היא טיול בן יום בעיר "האנוי" בו תוכלו לבקר במספר אתרים חשובים ומעניינים כדוגמאת: המוזילאום "הו צ'י מין" – מקום משכבו של המנהיג הגדול של וויטנאם המכונה גם ה"דוד הו". סיור מודרך במוזאון "הו צ'י מין", ביקור ב"פגודת העמוד הבודד" – אחת מהאטרקציות הפופולריות של טיולים למזרח. זאת פגודה הבנויה מעץ סביב עמוד אבן אחד הנטוע במרכזה של בריכה ולמעשה מיצג את "פרח הלוטוס" הנחשב לקדוש וטהור בוויטנאם. הסיור כמובן כולל גם ארוחה באחת מהמסעדות האוטנטיות.
ישנם טיולים למזרח בוויטנאם של כ-10 ימים בהם ניתן לקבל תמונה הרבה יותר מקיפה ומפורטת לגבי הארץ המדהימה הזו, וויטנאם.
טיולים למזרח בוויטנאם של 10 ימים יכללו סיור בעיר "האנוי", שיט למפרץ " הא לונג", ביקור במערות "טיאן קונג" ו"דאו גו". ביקור ב"הואה לו" – הבירה העתיקה של וויטנאם, ביקור במקדש המלך דין ובעמק "טרונג ין". לא ניתן לתאר טיולים למזרח מבלי להתיחס כמובן גם ל"פגודות" השונות, כמו "פגודת הבושם" ואחרות. הטיול יזמן לכם גם ביקור בכפרים ובשווקים, תוכלו כמובן גם לבקר במקדשים ולצפות בפסל בודהא המתנשא לגובה של כ- 9 מטרים.

טיולים למזרח – קמבודיה

למעוניינים בחווית טיולים למזרח מרתקת ויחודית, אנו מציעים טיולים בקמבודיה – ארץ שרק מתחילה להתעורר לאופציות התיירותיות שבה. קמבודיה היא ארץ שידעה סבל עקב המלחמות שהיו בה, בעבר הלא רחוק. כיום משקמת קמבודיה את עצמה ולכן טיולים למזרח בקמבודיה הם חלק חשוב בתהליך השיקום. למטיילים בקמבודיה מצפה חוויה מרתקת של ביקור במקדשים שנבלעו בג'ונגל העבות ועתה נחשפים מחדש.

נקנח כאן את נושא טיולים למזרח בפנינת חמד נוספת הלא היא "סרי לנקה" היפיפיה. אי פלאי קטן, בצורת פנינה שכמו רבים מאחיו עבר תחת שלטונות רבים. טיולים למזרח הכוללים ביקור בסרי לנקה הופכים לפופולריים יותר ויותר, בזכות הטבע עוצר הנשימה, האנשים המקסימים, הפסטיבלים הרבים, מרכזי הספא והטיפולים ואף הספורט האתגרי שיש באי. טיולים למזרח מעלים בדימיוננו בנוסף לכל הנאמר גם מראות של מאכלים אקזוטיים, שגם את זאת כמובן תוכלו למצוא בסרי לנקה ובכל המזרח הרחוק.

טיולים למזרח. אם אתם לאחר השירות הצבאי, מחפשים חופשה משפחתית יוצאת דופן, או סתם אוהבים לטייל בעולם טיולים למזרח הם הפתרון שלכם.