רבים מין הנוסעים לתאילנד מתחילים את חופשתם עם טיולים בבנגקוק

עיר הבירה של תאילנד, שכן על פי רוב גם הטיסות הבינלאומיות נוחתות בבנגקוק.

טיולים בבנגקוק יפתחו בפניכם אפשרות לפגוש תרבות עתיקה, משולבת בעולם מודרני ומתפתח, טיולים בבנגקוק כמובן גם כוללים ביקור במקדשים עתיקים, לצד רחובות סואנים, חופי ים מדהימים ביופיים ואף הזדמנות להתפנק עם העיסויים המגוונים, המשולבים במהלך טיולים בבנגקוק.

כשתגיעו לבנגקוק במסגרת תכנון טיולים בבנגקוק בוודאי תרצו לבקר בספארי המפורסם שבבנגקוק

כמעט כל חבילת טיולים בבנגקוק תכלול את, פארק עולם הספארי של בנגקוק הממוקם כשעה נסיעה מלב העיר. אין ספק כי מבין טיולים בבנגקוק עם ילדים, כדאי לפתוח את ביקורכם בתאילנד שם.

טיולים בבנגקוק נוספים לכל המשפחה, הם:

"עולם החלומות של בנגקוק" – לונה פארק ענק ומרשים עם מגוון מתקנים ואף אפשרות רכיבה על פילים. טיולים בבנגקוק כוללים אפשרויות רבות ומגוונות נוספות רבות כמו ביקור בארמון המלך, מרכזי קניות ושוק לילה, מקדשים מפוארים ויחודיים. כמו כן טיולים בבנגקוק מאפשרים לכם גם ללון בבתי מלון שונים ומגוונים ולהנות מחוויות גסטרונומיות משכרות חושים. אנו כאן כדי לתפור לך חבילת טיולים בבנגקוק שתשאר בזכרונך לעד. טיולים בבנגקוק – חוויה יחודית וקסומה. אנו ממליצים לכם להעזר בנו בטרם נסיעתכם לתאילנד ולתכנן את חבילת טיולים בבנגקוק מבעוד מועד, שכן אפשרויות הבחירה הן כה רבות שכדאי להגיע מוכנים מראש.

טיולים בבנגקוק – העיר בנגקוק מציעה תמהיל חד פעמי של מסעדות, חיי לילה, אתרי תיירות, שווקים ומרכזי קניות מהטובים בעולם. על מנת לעשות להם סדר, איסט ליין מציעה לכם טיולים בבנגקוק הכוללים את הכול. טיולים בבנגקוק