טיולים בצפון תאילנד

 

טיולים בצפון תאילנד הם חוויה המעוררת את כל החושים בשל השילוב של טבע פראי עם נוחות, פעילויות אקסטרים, לצד לימודי מדיטציה. כשאתה לוקח טיולים בצפון תאילנד תוכל להנות ממסאז'ים מפנקים, במחירים זולים, משווקים צפים וחנויות, מחיי לילה ערים ומגוונים, בקיצור טיולים בצפון תאילנד מבטיחים לך חוויה בלתי נשכחת לכל החיים.

הנוסעים במסגרת טיולים בצפון תאילנד יבחרו פעמים רבות לבקר בעיר צאנג מאי

(העיר החדשה בניב התאילנדי הצפוני) היא העיר הראשית והגדולה ביותר בצפון תאילנד. עיר זו אהובה ע

ל המטיילים שלוקחים טיולים בצפון תאילנד וזאת משום שהיא משלבת טבע עוצר נשימה של גבעות ירוקות ונהרות צלולים לצד מקדשי פאר וארמונות ואנשים חביבים. טיולים בצפון תאילנד יקחו אתכם לביקור בבתי מלאכה וכפר אומנים בצ'אנג מאי. כמו כן טיולים בצפון תאילנד יכולים לכלול טיול לדוי סוטאפ – אחד המקדשים המפורסמים וביקור בכפר של שבט ההרים מאהו.

במסגרת טיולים בצפון תאילנד תוכלו לבחור טיול לצ'אנג מאי לכוון צ'אנג ראי ומפגש הגבולות. טיול זה כולל ביקור במעיינות החמים "מיאה קא ג'אן" ובעיר העתיקה "צ'יאנג סין", משולש הגבולות: לאוס, תאילנד ובורמה. תוכלו לרכוש חבילת טיולים בצפון תאילנד, הכוללת גם טיול ספארי, שכן לא ניתן להנות ממגוון טיולים בצפון תאילנד מבלי להנות ממפגש עם בעלי חיים כמו פילים וטיגריסים. אלו הן רק מקצת מדוגמאות של טיולים בצפון תאילנד שתוכלו לקחת בטיולכם הבא.טיול ג'יפים בצפון תאילנד.

טיול ג'יפים בצפון תאילנד הוא אחת החוויות המרתקות ביותר לנוסעים לתאילנד

שתפגיש אתכם עם נופים קסומים, שבטים אוטנתיים ארוחות בסגנון תאילנדי ועוד. טיול ג'יפים בצפון תאילנד מתקיים במספר וריאציות של, בין יומיים עד אפילו 5 ימי טיול.

במסגרת טיול ג'יפים בצפון תאילנד יוצאים מצ'יאנג מאי בבוקר, לכוון מאה רים. לרוב מתחילים את הטיול 

עם מופע נחשים מרתק וביקור בחוות פרפרים וסחלבים, מרהיבה ביופיה. טיול ג'יפים בצפון תאילנד, מפגיש אתכם עם פילים פנים אל פנים ומי שחפץ בכך יכול גם לרכב עליהם, הטיול גם כולל חווית רכיבה בכלי התחבורה המסורתי הקדום: כרכרות רתומות לשוורים.

לאורך מסלולי הטיול השונים של טיול ג'יפים בצפון תאילנד, בין אם זהו טיול של יומיים או חמישה ימים

, תזכו לנסוע לאורך נופים הרריים מדהימים, עצי קוקוס וגידולים טרופיים אחרים.טיול ג'יפים בצפון תאילנד כולל גם אטרקציות שונות ומגוונות כגון: "ראפטינג" ביקור בפארק האומגה ובל נשכח כמובן גם לטעום מהמאכלים המושלמים שיהיו זמינים עבורנו במסעדות הנבחרות.

אחת התופעות המדהימות הנוספות שנפגוש במסגרת טיול ג'יפים בצפון תאילנד היא מערות הנטיפים בצ'יאנג דאו – מערות שכל ניסיון לתאר את יופיין יגרום להן לעוול.טיול ג'יפים בצפון תאילנד יקח אתכם גם לכפרים של השבטים השונים כמו למשל לכפר של שבט ההרים פלנג, לכפר של שבט ארוכות האוזניים ושל ארוכות הצוואר, שם תוכלו להתוודע לאנשים מקסימים אלה ולאורחות חייהם.

בסוף כל יום של טיול ג'יפים בצפון תאילנד תלונו בבתי מלון איכותיים ותמשיכו למחרת בחבילת טיול ג'יפים בצפון תאילנד שבחרתם.

טיולים בצפון תאילנד רבים מבין הנוסעים לתאילנד בוחרים גם טיולים בצפון תאילנד. חוויה המשלבת טבע פראי,  פעילויות אקסטרים, לצד לימודי מדיטציה. כשבוחרים במגוון טיולים בצפון תאילנד אפשר להנות מחוויות לגוף ולנשמה – ניתן להנות ממסאז'ים מפנקים, במחירים זולים, משווקים צפים וחנויות, מחיי לילה ערים ומגוונים.

טיולים בצפון תאילנד פותחים בפניכם אפשרות לבקר בעיר צאנג מאי (העיר החדשה בניב התאילנדי הצפוני) שהיא העיר הראשית והגדולה ביותר בצפון תאילנד. עיר זו משמשת כמוקד משיכה למטיילים הלוקחים טיולים בצפון תאילנד בשל השילוב המדהים של טבע עוצר נשימה, גבעות ירוקות ונהרות צלולים לצד מקדשי פאר וארמונות ואנשים חביבים. במסגרת טיולים בצפון תאילנד תוכלו גם לשלב טיולי ג'יפים, ראפטינג וביקור בבתי מלאכה וכפר אומנים בצ'אנג מאי. כמו כן טיולים בצפון תאילנד יכולים לכלול טיול לדוי סוטאפ – אחד המקדשים המפורסמים וביקור בכפר של שבט ההרים מאהו.

אחד המסלולים הפופולריים של טיולים בצפון תאילנד מתחיל בצ'אנג מאי לכוון צ'אנג ראי ומפגש הגבולות

ביקור במעיינות החמים "מיאה קא ג'אן" ובעיר העתיקה "צ'יאנג סין", משולש הגבולות: לאוס, תאילנד ובורמה.

ישנן חבילות שונות של טיולים בצפון תאילנד, חלקן כוללות גם טיולי ספארי, שכן בעלי חיים כגון פילים וטיגריסים הם חלק משמעותי מביקור בתאילנד בכלל. ישנן עוד אפשרויות רבות של טיולים בצפון תאילנד שתוכלו להנות מהן בביקורכם הבא בארץ גן העדן זו.

צ'אנג מאי

העיר צ'אנג מאי (העיר החדשה בניב התאילנדי צפוני) היא העיר הראשית והגדולה ביותר בצפון תאילנד עם אוכלוסיה של כ – 170,000איש בעיר עצמה ולמעלה ממיליון איש כולל שוליה. צ'אנג מאי היא אחת הערים המועדפות על המטיילים בשל השילוב המרהיב של טבע עוצר נשימה של גבעות ירוקות ונהרות צלולים לצד מקדשי פאר וארמונות. מזג האוויר בעיר צ'אנג מאי הוא יבש וקריר ותושבי המקום חברותיים ביותר.מחוז צ'אנג מאי נחשב למחוז נפרד בתאילנד, הן בשל מיקומו והן בשל אופיו היחודי. יופיה ויחודה של צ'אנג מאי, זכתה אותה בשם החיבה: "הורד של הצפון".

היא נוסדה ב – 1296 על ידי ממלכת ה"לאנה" וחובקת בתוכה היסטוריה תרבותית מאוד מעניינת. 

צ'אנג מאי שמשה בתקופת מלוכת ה"לאנה" כעיר בירתם. היא ממוקמת לרגלי הרי ההימאליה 700 קילומטרים צפונית לבירה "בנגקוק".עד שנות ה – 20 דרכי ההגעה היחידות אל העיר היו ברכיבה על פילים או דרך הנהר, מה שעזר לשמר את יחודה של צ'אנג מאי עד עצם היום הזה.כיום כמובן דרכי הגישה לחבל צ'אנג מאי מרובות ומגוונות: באוויר, בים או ביבשה.

המטייל במחוז צ'אנג מאי יוכל להתרשם משרידי החומות העתיקות שהקיפו את העיר וניצבים בחלקים מסויימים עד ימינו אנו. 

בין שרידי החומות של צ'אנג מאי ניתן להתרשם מיותר מ – 30 מקדשים שהוקמו עם הקמת העיר צ'אנג מאי. אחד המקדשים הפעילים המיוחדים והגדולים ביותר בתאילנד בכלל ובמחוז צ'אנג מאי הוא מקדש "הדוי סוטפ" (Wat Doi Suthep) מקדש שנבנה בתקופת ממלכת "הלאנה" ולפי המסורת מקובל להאמין כי פגודת הזהב שלו מכילה שרידים של בודהא.

טיולים בצפון תאילנד – הצפון ההררי של תאילנד משמש כמצע מלהיב לתיירות. טיולים בצפון תאילנד הם חוויה אתגרית, תרבותית טבעית וחברית יחדיו. אתם פשוט חייבים לחוות בעצמכם. איסט ליין שולחת אתכם לטיול הטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר. טיולים בצפון תאילנד.

טיולי גיפים בצפון תאילנד

יערות קסומים, מקדשים עתיקים, תרבות בת אלפי שנים ותושבים מקומיים מסבירי פנים, הם רק חלק ממה שתפגשו במהלך הטיול שלכם בצפון תאילנד. אחת הדרכים לחוות את חלקה המיוחד הזה של המדינה היא באמצעות טיול גיפים בצפון תאילנד.

טיולי גיפים בצפון תאילנד מוצעים כיום על ידי חברות שונות, ומתאימים לצעירים, למשפחות עם ילדים וגם למבוגרים חובבי הרפתקאות.

טיולי ג'יפים בצפון תאילנד             

אחת האטרקציות שלא תרצו להחמיץ במהלך שהותכם בצפון תאילנד היא ללא ספק טיול ג'יפים. 

מדובר בטיולי בוטיק המתפרסים על פני מספר ימים שמאפשר לכם להכיר חבל ארץ יפיפה בדרך אישית וחווייתית. איסט ליין תיירות, המתמחה בטיולים למזרח ולתאילנד בפרט, מציעה לכם טיולי בוטיק בג'יפים המבוצעים על ידי חברות הטיולים המובילות והמומלצות בצפון המדינה. חברות אלו מציעות מסלולי טיול מקיפים, איכותיים ומרתקים היוצאים מידי יום, וזאת בעלות סבירה והוגנת.

מה כוללת חבילת טיולי הג'יפים לצפון תאילנד

אנו מציעים לכם לבחור מבין מספר מסלולי טיול ג'יפים לצפון תאילנד, 

המבוצעים על ידי החברות המובילות והמוכרות טאנה או רד בריק. אלו הם טיולים ייעודים עבור קהל התיירים ישראלי, המספקים ג'יפ של 6 נוסעים עם נהג דובר אנגלית, ולרוב גם הבנה בסיסית בעברית. עם חברות אלו תוכלו ליהנות ממסלולי טיול של 2 או 3 ימים עם כלכלה מלאה, 

הכוללים במחיר גם אוכל, שתייה, לינה וביקור באתרים. במחיר של 7 דולר ללילה כולל גם לילה נוסף בגסטהאוס של חברת הג'יפים לפני או אחרי הטיול. יש לציין כי ניתן להשאיר חפצים לשמירה עם חברת הטיולים, וששומרי הכשרות יכולים לרכוש בבית חב"ד ערכות מזון עבור כל ימי הטיול.

מה כולל טיול הג'יפים

מסלולי טיול ג'יפים בצפון תאילנד של טאנה או רד בריק מעניקים לכם הרפתקאה בת  2 או 3 ימים.  המסלולים כוללים נסיעות שטח, רכיבה על  פילים, רפטינג, ביקור בשבט ארוכות הצוואר, במפלים ובחוות הסחלבים, וכן שייט בסירות במבוק וצפייה במופע נחשים. יחד עם זאת, לכל חברה יש גם מסלול משלה הכולל אטרקציות ויעדים ייחודיים.

מסלולי טיול מיוחדים של חברות הטיולים

כאמור, לקראת טיול ג'יפים בצפון תאילנד תוכלו לבחור מתוך מסלולים עם יעדים ואטרקציות ייחודיים לכל חברה. להלן מספר דוגמאות מתוך המבחר:

* מסלול טיול ג'יפים בצפון תאילנד של טאנה – יוצא מהעיר צ'אנג מאי לכיוון העיר  צ'אנג ראי וכולל את משולש הזהב וכוכב הצפון. באזור משולש הזהב יזכו המטיילים לשוט על נהר  המקונג.

* מסלול טיול ג'יפים בצפון תאילנד של רד בריק – יוצא מהונג סון לכיוונה של העיר פאי וכולל  גם אטרקציית אומגות וביקור במערת נטיפים.

הרשמה לטיול ג'יפים בצפון תאילנד

אם אתם רוצים לדעת עוד על טיול ג'יפים בצפון תאילנד ואטרקציות נוספות בצפון, או שהינכם מעוניינים להירשם מראש לטיול, אנו באיסט ליין תיירות נשמח לעמוד לשירותכם. כל זאת, במחיר משתלם עבור חוויה בלתי נשכחת של פעם בחיים.

הזדמנות לטיול מסוג אחר

מי שרוצה לחוות את תאילנד באופן קצת אחר ומגיע לאזור הצפוני שלה,

 כדאי לו להזמין טיול גיפים. טיולי גיפים בצפון תאילנד, בין אם אלה טיולים בני יום אחד ובין אם מדובר בטיולים בני שלושה ימים או יותר, מאפשרים למטיילים לפגוש את המדינה מזווית קצת אחרת ולחוות אותה באופן מיוחד. טיולי גיפים בצפון תאילנד מתחילים בדרך כלל בשעות הבוקר ויוצאים מצ'אנג מאי. הם עוברים דרך מעיינות מרהיבים, נופים ירוקים בלתי רגילים וגם כפרים קטנים ומיוחדים.

טיולי גיפים בצפון תאילנד מאפשרים נסיעה בשטחים הרריים שאינם מתאימים לנסיעת רכבים פרטיים והגעה למקומות שלא ניתן להגיע אליהם באופן עצמאי. פעמים רבות מדובר בטיולים קבוצתיים, אולם במידה וזוהי משפחה גדולה או קבוצה של כמה חברים, אפשר גם לארגן טיול פרטי.

מה כוללים טיולים אלה?

טיולי גיפים בצפון תאילנד כוללים בדרך כלל גם לינה בבתי מלון, אוכל, שתייה ומדריך מקומי

. כשמדובר בטיולים שנמשכים כמה ימים, ישנה עצירה בשעות הערב ביעדים שונים וגם הפסקות רבות לאורך היום. טיולים אלה משלבים גם ביקור באתרים שונים, כמו מקדשים עתיקים ועוד, וכן הליכה בשטח עצמו כדי לפגוש את הטבע מקרוב ובעיקר גם את יופיו. בכל מקרה, לפני הזמנת הטיול מומלץ לבדוק מה הוא כולל, לבדוק באילו אתרים ויעדים הוא עוצר וכמובן גם לבחון את עלויותיו.