23

מרץ
2018

טיול גיפים רד בריק צפון תאילנד

Posted By : EastLine איסט ליין/ 1373 0

רד בריק טיול ג'יפים בתאילנד הוא אחד הטיולים המפורסמים במזרח ותחנת חובה לכל מטייל ולכל תייר. השם רד בריק לקוח מהריזורט בעיר צ'אנג מאי בצפון תאילנד אשר ממנו יוצא הטיול הבלתי נשכח.

רד בריק טיול ג'יפים בתאילנד הוא קודם כל חוויה חברתית. אל המסע יוצאים מספר של ג'יפים אשר בתוכם מספר מטיילים. כך ניתן לפגוש עוד מטיילים מכל העולם, לחוות יחדיו את האזור המשגע של צפון תאילנד, להתחבר וליצור קשרים וחוויות שילוו אתכם כל החיים.

רד בריק טיול ג'יפים בתאילנד הוא חוויה טבעית ופראית. האזור של צפון תאילנד משופע ביערות עד בלתי נגמרים, ברכסי הרים עוצרי נשימה, בבעלי חיים אקזוטיים, בצמחייה מרהיבה ובאגמים ונהרות בלתי נגמרים. במילים אחרות, טבע, טבע, ועוד פעם טבע.

רד בריק טיול ג'יפים בתאילנד הוא גם חוויה תרבותית. במהלך שלושת ימי הטיול תעברו בשבטים אותנטיים כמו שבט ארוכות צוואר וארוכות האוזניים, תחוו את האטרקציות של תושבי המקום כמו מופע נחשים מהפנט ומופע קופים ופילים משעשע, תוכלו לעשות קניות בשוק המקומי של השבט ולהתחכך באוכלוסיה המקומית.

רד בריק טיול ג'יפים בתאילנד הוא חוויה מפנקת. אתם לא צריכים לדאוג לכלום. מארגני הטיול ייקחו אתכם משדה התעופה, יובילו אתכם למלון, יוציאו אתכם לטיול, יארגנו את הארוחות ומקומות השינה ויתזמנו את האטרקציות במיוחד בשבילכם. אתם צריכים רק ליהנות, לא יותר.

רד בריק טיול ג'יפים בתאילנד הוא חוויה אותנטית של האזור המפורסם המרכיב את צפון תאילנד. אתם תחוו ריגושים בדמות אומגה מעל צמרות עצים, תתפעמו מהקופים המנתרים בעצים, תתרגשו עם אוסף הסחלבים החד פעמי שיוצג לפניכם וכמובן תקשרו קשרים, תשמחו, תשירו ותיהנו מכל רגע.

רד בריק טיול ג'יפים בתאילנד הוא אחד הטיולים הפופולאריים והידועים ביותר בצפון מזרח אסיה. על כן, רצוי להירשם ולארגן אותו עוד מהארץ, במידה ואתם יודעים כי תגיעו לאזור (ברור שכן). בחברת איסט ליין מציעים לכם את הדיל המשתלם ביותר לטיול רד בריק הכולל טיסה פנימית והרשמה לטיול בזמן שאתם קובעים מראש. כך תוכלו לצאת לטיול בראש שקט ותוכלו להתרכז בהנאה נטו.

להזמנה ,צפיה במסלול או פרטים נוספים לחצו כאן

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.