23

מרץ
2018

טיול לתאילנד

Posted By : EastLine איסט ליין/ 364 0

נסיעה לתאילנד – יעד אקזוטי

בעשורים האחרונים רבים בוחרים לנסוע לתאילנד, אולי בתחילה הוותה תאילנד מוקד אטרקטיבי ל"תרמילאים" בעיקר, יחד עם זאת היום הבוחרים לנסוע לתאילנד הם רבים ומגוונים, החל מתרמילאים, נשים וגברים בני 50, 60 , 70 ולעיתים אפילו יותר, משפחות עם ילדים צעירים ואנשי עסקים, כל אחד מהם בוחר לנסוע לתאילנד מסיבות שונות ומגוונות.

 

מה מושך אנשים כה רבים לתאילנד מידי שנה בשנה?

תאילנד ידועה כאחת הארצות המרתקות ביותר במזרח הרחוק. ההיסטוריה שלה, הותירה מקדשים מפוארים הנגישים לתושבי תאילנד ולנוסעים לתאילנד, כמו כן הנוסעים לתאילנד יכולים להנות מהטבע הפראי האופף אותה, חופים עם חולות לבנים ומים בצבע טורקיז, יערות וג'ונגלים המכסים את ההרים ומדרונותיהם, לגונות ומפלים, צמחים ובעלי חיים רבים, כל אלה זמינים לבאים לתאילנד. כמו כן היא מציעה למבקרים בה ביקור בשווקים הצפים חיי תרבות וחיי לילה עשירים.

המטיילים לתאילנד יכולים להנות מהיופי והקסם של המזרח בשילוב חיי הנוחות של המערב.

אם מה שקראתם עד כה מעורר בכם את התאבון לנסיעה לתאילנד תוכלו למצוא חבילות רבות שכוללות טיסה לתאילנד ביקור במקדשים, בגנים הטרופיים, חוויות אקסטרים וכו'. כמו כן תוכלו לרכוש כרטיס טיסה לתאילנד ולתכנן בעצמכם את הטיול שלכם לפי מה שמתאים לכם ביותר.

 

נסיעה לתאילנד – מזג האוויר

אנשים רבים מעדיפים לנסוע לתאילנד בחודשים שבין דצמבר למאי– בתקופה זו אומנם עדיין חם ולח, יחד עם זאת אין בה את ה"מונסונים"(גשמי קיץ היורדים כשחם במזרח הרחוק). . אם אינכם נבהלים ממזג האוויר תוכלו גם לנסוע לתאילנד בחודשים שבין יוני עד אוגוסט. אומנם יורד גשם וזאת עונת ה"מונסונים", אבל בסך הכל אפשר להסתדר.

יש הממליצים לטוסלתאילנד בחודשים שבין אוקטובר לפברואר, בחודשים אלה הטמפרטורות סבירות והגשמים מפסיקים. ממרץ עד סוף מאי מתחיל להיות חם, וממאי ועד אוקטובר חלה העונה הגשומה. כמובן שיש לקחת בחשבון לאיזה איזור בתאילנד אתם רוצים לנסוע: לצפון או לדרום? לאילו מביניכם שמזג האוויר הוא רק נתון שיש לבדוק אך לא להבהל ממנו, תוכלו להנות מטיול לתאילנד בכל אחת מעונות השנה. מחירי כרטיסי הטיסה לתאילנד בעונות הפחות עמוסות הם אטרקטיביים יותר.

 

טיול לתאילנד – כמה זמן להקדיש?

כדי לענות על שאלה זו: כמה זמן להקדיש לטיול לתאילנד, תחילה עליכם להחליט מה אתם רוצים לעשות בתאילנד ואיזה סוג של טיול לתאילנד מתאים לכם.

אם אתם רוצים למשל לבקר במרבית "האיים" להספיק לנוח ולהיות "בטן גב" וגם להנות מחיי הלילה והאטרקציות של כל אי כדאי להקדיש כ – 4 – 5 ימים לכל אי.

כמובן שכשנוסעים לתאילנד רוצים גם להיות מספר ימים או יותר בעיר הבירה בנגקוק.

הכל כמובן תלוי במה שאתם רוצים לעשות והזמן העומד לרשותכם, אפשר לנסוע לתאילנד לשבועיים, חודשיים ואפילו יותר, כל אחד ואחת על פי העדפותיו ולוח הזמנים שלו.

 

לסיכום: טיול לתאילנד הוא חוויה המעוררת את כל החושים בשל השילוב של טבע פראי עם נוחות, פעילויות אקסטרים, לצד לימודי מדיטציה. כשאתה מגיע לתאילנד תוכל להנות ממסאז'ים מפנקים, במחירים זולים, משווקים צפים וחנויות, מחיי לילה ערים ומגוונים, בקיצור כל הנוסע לתאילנד יכול להיות בטוח שתהיה לו חוויה בלתי נשכחת לכל החיים.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.