טיסת אוזבקיסטן איירוייס לתאילנד

מחירים החל מ$570

טיסת אוזבקיסטן איירוייס לתאילנד

טיסת אוזבקיסטן איירוייס טיסה לתאילנד

החל מ570 דולר כולל מיסים ומטען.

טיסת אוזבקיסטן אייר לתאילנד. בשנים האחרונות ישנה עליה גדולה במספר הנוסעים לתאילנד – יעד אקזוטי זה כובש לבבות רבים המעוניינים לגלות את רזיה של תאלנד הקסומה. טיסת אוזבקיסטן אייר לתאילנד מהווה פתרון נפלא לרבים מהנוסעים.

המחיר הוא למבוגר!
מחירים שונים והנחות לפי חברות התעופה ולשיקולן :
תינוק:0-2 ילד 2-12 צעיר :12-28 סטודנט עד 32 סניור 65 ומעלה

לבירור מחיר והזמנות עם יועצי התיירות של איסט ליין התקשרו עכשיו לטלפון 035350095

*מחירי הטיסות נתונים לשינוי על בסיס מקומות פנויים בטיסה ולשיקול חברת התעופה.

*המחיר המפורסם הוא מחיר התחלתי של חברת התעופה למקומות הזולים ביותר בטיסה.

*באיסט ליין לא מחייבים תוספת תשלום לכרטיס אשראי!!!

 

אוזבקיסטן אייר.

הטיסות של אוזבקיסטן אייר הפכו בשנים האחרונות לפופולאריות בקרב המטיילים הישראלים, הנוסעים להנאתם למזרח הרחוק.

טיסות אלה, הן טיסות קונקשיין ולכן הן מציעות מחירים אטרקטיביים לנוסעים עם אוזבקיסטן אייר.

בנוסף למחיר האטרקטיבי של טיסות אוזבקיסטן אייר ישנן סיבות נוספות שבגינן מעדיפים מטיילים רבים טיסות אלה:אוזבקיסטן אייר מוכרת כחברה בעלת מוניטין גבוה, שהצטבר עם ניסיון ארוך שנים, החברה הוקמה בשנת 1924.

מאז ועד היום הצליחה אוסבקיסטן אייר לרכוש לעצמה שם של חברה מהימנה ובטיחותית.טיסה עםאוסבקיסטן אייר מוזילה את מחיר כרטיס הטיסה באופן משמעותי, בזכות העובדה שהטיסה כוללת חניית ביניים ב"טשקנט" בירת אוזבקיסטן, טיסות עם חניית ביניים הן תמיד זולות יותר.

אוזבקיסטן אייר מבטיחה לקהל לקוחותיה טיסה נוחה, באחד מדגמי המטוסים האירופאים או האמריקאיים כגון מטוסי "בואינג" או "איירבוס" העומדים בסטנדרטיים בטיחותיים ובטחוניים מחמירים ביותר.

אוזבקיסטן אייר קובעת לעצמה מסלולי טיסה שאינם עוברים מעל מדינות ערב

והיא אף עומדת בתקנים בטחוניים גבוהים, מה שמקנה לה את תמיכת משרד הבטחון הישראלי.

כשמתכננים טיול לתאילנד ולמזרח באופן כללי, אוזבקיסטן אייר משתלבת באופן מושלם עם כל יעד במזרח כך שאפשר להפיק את המירב מהטיול במזרח עם אוזבקיסטן אייר.

כדי לטוס עם אוזבקיסטן אייר צריך להגיע לנמל התעופה בן גוריון, כך שלמעשה אתם מתחילים את הטיול כבר בארץ, בדרך זוכים למנוחה של מספר שעות בטשקנט, בטרם ממשיכים ליעד הסופי.

אם אתם שואלים מדוע לבחור טיסת אוזבקיסטן אייר לתאילנד אזי שישנם מספר גורמים שהופכים טיסה זו לאטרקטיבית:- טיסת אוזבקיסטן אייר לתאילנד מופעלת על ידי חברה בעלת ניסיון ארוך שנים, הפועלת כבר משנת 1924. אוסבקיסטן אייר רכשה לעצמה במהלך השנים שם של חברה מהימנה ובטיחותית.

כשבוחרים לטוס עם טיסת אוזבקיסטן אייר לתאילנד, זוכים להוזיל את עלות הטיסה באופן משמעותי

שכן טיסת אוסבקיסטן אייר לתאילנד היא טיסה עם חניית ביניים ב"טשקנט" בירת אוזבקיסטן.- טיסת אוזבקיסטן אייר לתאילנד היא טיסה נוחה באחד מדגמי המטוסים האירופאים או האמריקאיים כמו למשל "בואינג" או "איירבוס" העומדים בסטנדרטיים בטיחותיים ובטחוניים מחמירים ביותר.

משרד הבטחון מאשר את טיסת אוזבקיסטן אייר לתאילנד שכן בנוסף לתקנים הבטחוניים הגבוהים שהחברה עומדת בהם, טיסה זו אינה עוברת מעל מדינות ערב.- כשמתכננים טיול לתאילנד ולמזרח באופן כללי, טיסת אוזבקיסטן אייר לתאילנד משתלבת באופן מושלם עם כל יעד נוסף במזרח שתבחרו להוסיף לטיולכם.

טיסת אוזבקיסטן אייר לתאילנד יוצאת מנמל התעופה בן גוריון, עוצרת למנוחה של מספר שעות בטשקנט, כך שאתם יוצאים ישירות מהארץ ויכולים להתיחס למנוחה בטשקנט, כהזדמנות למפגש תרבותי קצר עם אוזבקיסטן.

טיסת אוזבקיסטן לתיאלנד.בשנים האחרונות ישנה מגמת עליה במספר הטסים לטייל בתאילנד. יעד אקזוטי זה כובש לבבות רבים בכל הגילאים, המעוניינים לגלות את רזיה של תאילנד. טיסת אוזבקיסטן לתאילנד מהווה אחד מאמצעי ההגעה לתאילנד.

הבוחרים לטוס לתאילנד עם טיסת אוזבקיסטן לתאילנד עושים זאת משום שישנם יתרונות רבים לטיסה זו:

טיסת אוזבקיסטן לתאילנד מופעלת על ידי חברה ותיקה בעלת ניסיון רב, זוהי חברה הפועלת כבר משנת 1924 והצליחה במהלך השנים לרכוש לעצמה שם של חברה מהימנה ובטיחותית.

גורם נוסף המשפיע על בחירת טיסת אוסבקיסטן לתאילנד כאפשרות המועדפת הוא המחיר. כשטסים עם טיסת אוסבקיסטן לתאילנד , זוכים להוזיל את מחיר הכרטיס באופן משמעותי, שכן טיסת אוסבקיסטן לתאילנד היא טיסה עם עצירת ביניים ב"טשקנט" בירת אוזבקיסטן.

טיסות עם חניית ביניים הן על פי רוב זולות יותר.כל מי שטס מעוניין לטוס בתנאים נוחים וזו סיבה נוספת לבחור – טיסת אוזבקיסטן לתאילנד שכן, זו טיסה נוחה באחד מדגמי המטוסים האירופאים או האמריקאיים כמו למשל: "בואינג" או "איירבוס" העומדים בסטנדרטיים בטיחותיים ובטחוניים מחמירים ביותר.

אף משרד הבטחון שלנו מאשר את טיסת אוזבקיסטן לתאילנד שכן בנוסף לתקנים הבטחוניים הגבוהים שהחברה עומדת בהם, טיסה זו אינה עוברת מעל מדינות עוינות.ניתן לשלב טיסת אוזבקיסטן לתאילנד באופן מושלם, עם כל יעד נוסף במזרח. טיסת אוסבקיסטן לתאילנד יוצאת מנמל התעופה הבינלאומי בן גוריון, עוצרת למנוחה של מספר שעות קצרות בטשקנט המאפשרות הצצה קצרה לתרבות חדשה ושונה.

אוזבקיסטן אייר.אוזבקיסטן אייר הנה חברת תעופה של אוזבקיסטן שבאה לתת מענה לעליה במספר המטיילים הבוחרים לטוס לתאילנד, הודו ולמזרח הרחוק בכלל. אוזבקיסטן אייר, היא חברה ותיקה, בעלת ניסיון רב שהוקמה כבר בשנת 1924 והצליחה במשך שנות קיומה לקנות לעצמה שם של חברה מהימנה ובטיחותית.המזרח הרחוק מהווה יעד אקזוטי המושך מידי שנה מאות אלפי תיירים, גם אנו הישראלים תורמים את חלקנו למספר מטיילים אלה ועבורנו טיסה עם אוזבקיסטן אייר, יכולה להיות פתרון הולם, בין אם אנו רוצים להגיע לתאילנד או להודו.

טיסות אוזבקיסטן אייר כוללות טיסות רבות ליעדים שונים בעולם, כולל תאילנד, נפאל הודו ועוד. טיסת אוזבקיסטן אייר מישראל, יוצאת מנמל התעופה בן – גוריון אל "טשקנט" בירת אוזבקיסטן, לעצירת ביניים של מספר שעות בטרם ממשיכים ליעד הסופי.

אוזבקיסטן אייר היא החברה הלאומית של אוזבקיסטן ולה מגוון מטוסים חדישים כגון:

בואינג 767 או 757 ואיירבוס 310. אלה נמנים על דגמים אירופאים ואמריקאים ועומדים בכל התקנים הבטיחותיים.

טיסות אוזבקיסטן אייר אינן טסות מעל מדינות ערב או אפגניסטן ולכן הן מאושרות אף על ידי משרד הבטחון.כשטסים עם אחת מטיסות אוזבקיסטן אייר אפשר להיות בטוחים, כי נוכל להנות משירותי תעופה ברמה גבוהה העומדת בסטנדרטים בינלאומיים כמו גם לזכות בהוזלת מחיר הטיסה באופן משמעותי.

אוזבקיסטן אייר מציעה חבילות טיסה מוזלות, בשל העובדה שטיסותיה כוללות עצירת ביניים.

אוזבקיסטן אייר.חברת אוזבקיסטן אייר היא חברת תעופה לאומית של אוזבקיסטן, שהולכת ומתרחבת גם במימדיה הבינלאומיים, עם טיסותיה הרבות ליעדים שונים בעולם, ביניהם גם המזרח הרחוק.חברת התעופה אוזבקיסטן אייר הוקמה בשנת 1924 ובשנת 1992 התחילה להפעיל טיסות מישראל לרחבי העולם, כולל גם למזרח הרחוק, עם חניית ביניים בטשקנט.

ישנן 4 טיסות שבועיות מבן גוריון.צי המטוסים של אוזבקיסטן אייר כולל מטוסים מדגמים אירופאיים ואמריקאיים כדוגמת: איירבוס 310 ובואינג 767 ו – 757 שהנם מטוסים חדשניים ומאובזרים כהלכה.

אחת הסיבות העיקריות לאהדת הקהל הישראלי את טיסותיה של אוזבקיסטן אייר היא העובדה שהחברה משקיעה מאמצים בכל הקשור להסדרי הבטיחות והבטחון ושמה לעצמה דגש גם לא לטוס מעל מדינות ערב במסלולי הטיסה ליעדים השונים שלה. לאור זאת, אין פלא כי אוזבקיסטן אייר תופסת את אחד המקומות המכובדים בעולם התעופה.

כשטסים עם אוזבקיסטן אייר אפשר לנצל את ההזדמנות של חניית הביניים ואולי להשאר בטשקנט למספר ימים, שכן אוזבקיסטן היא ארץ מרתקת ומעניינת, בעלת תרבות עשירה ומסקרנת.

לאלו מבינכם הטסים עם אוזבקיסטן אייר וחונים למספר שעות בנמל התעופה של טשקנט, מובטחת המתנה באולמות נוסעים מודרניים ונוחים, בהם תוכלו לשתות קפה ולהתרענן לקראת המשך הנסיעה.שאלות נוספות לגבי טיסה עם חברת התעופה אוזבקיסטן אייר ניתן להפנות אל נציגנו, שישמחו לעמוד לרשותכם ואף ליעץ לכם לגבי מסלולי טיול שונים במזרח הרחוק.

Book Car

Car Name Price Per Day Availabel Cars Max People
טיסת אוזבקיסטן איירוייס לתאילנד $ 570

Booking Information

Name Price Days Quantity Total

SUMMARY

Booking $ 0
Extra Items $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Note is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is