טיסת אירו פלוט לתאילנד

מחירים החל מ$600

טיסת אירו פלוט לתאילנד

טיסה באירו פלוט לתאילנד החל מ600 דולר לאדם כולל מיסים

טיסת אירו פלוט לבנגקוק דרך מוסקבה במחירים חסרי תקדים חברת אירו פלוט החברה הלאומית הרוסית חגגה 93 שנה ואם זאת קיבלה גם 7 כוכבי בטיחות(הציון הגבוה ביותר).

בשיאה נחשבה חברת אירופלוט לחברה הגדולה ביותר בעולם (עד שנת 1991).החברה הוקמה 9 פברואר 1923 לאחר הקמת ברית המועצות.

לאירופלוט 97 יעדים בהם היא טסה ומעל 108 מטוסים ועוד 222 מטוסים בהזמנה שאמורים להגיע בקרוב מאוד.

כרגע נחשבת חברת אירופלוט לחברה ה26 בגודלה בעולם .

נמל התעופה המרכזי של אירופלוט הוא נמל שרמטייבו במוסקבה .בשנת 1976 אירופלוט היתה חברת התעופה הראשונה שהטיסה מעל ממיליון נוסעים בשנה ובשנת 1989 הפכה לחברה ביאטא.

מתחילת שנות ה2000 החלו תהליכי מודרניזציה ורכישה של מטוסי אייר באס ובואינג ומשנת 2004 עברה אירופלוט את רף 100 המטוסים.

משנת 2006 הצטרפה אירופלוט לברית חברות התעופה סקאיי טים .

  • קוד אירופלוט ביאטא su
  • הגעה לטיסה בחברת אירופלוט 3 שעות לפני מועד המראה.
  • ניתן לעשות צק אין מוקדם בחברת אירופלוט באתר החברה 24 שעות לפני הטיסה .

אירופלוט חברת התעופה הרוסית

אירופלוט נחשבת לאחת מחברות התעופה הגדולות בעולם ובעבר אף נחשבה אירופלוט לגדולה מכולן. חברת אירופלוט, חברת התעופה הלאומית של רוסיה, נוסדה בשנת 1923. לשיאה הגיעה אירופלוט בשנת 1983, אז הטיסה אירופלוט יותר מ – 130 מיליון נוסעים בכל שנה אל יעדים שונים בעולם, מספר שיא אם משווים את אירופלוט לחברות תעופה אחרות.

קצת היסטוריה

עם השנים, מאז שהוקמה אירופלוט, עברה חברת אירופלוט לא מעט שינויים. במהלך שנות ה-80 הפכה אירופלוט ל-300 חברות קטנות, מה שביטל את המונופול של חברת אירופלוט על תחום התעופה ברוסיה. בהמשך נוספו לחברת אירופלוט מתחרות רבות בשוק התעופה והתחרות על הנוסעים הלכה וגדלה. באמצע שנות ה-90 עברה אירופלוט הפרטה, במהלכה 51 אחוזים ממניות אירופלוט עברו לידי המדינה.

בשנות ה – 90 התמקדה אירופלוט בטיסות בינלאומיות אל יעדים שונים בעולם. בהמשך, החלה אירופלוט לשווק טיסות פנים בתוך המדינה, מתוך מטרה להתחרות בחברות התעופה האחרות. החל משנות ה – 2000 החלה אירופלוט לעבור שינויים מאסיביים, הכוללים רכישה של מטוסים חדשניים ומוצלחים יותר. עד אז, החזיקה אירופלוט מטוסים ישנים יותר, ובזכות רכישת החדשים, הגדילה אירופלוט את צי המטוסים שלה ליותר מ – 100 מטוסים. בשנת 2004 נכנסה אירופלוט לשוק, המתמקד בטיסות פנים ברוסיה, שהיה עד אז בשליטתה הכמעט בלעדית של חברת S7 איירליינס. אירופלוט הצטרפה בהמשך לחברת התעופה Sky Team ואחר כך רכשה אירופלוט חברת תעופה שהפכה אותה לחברת בת (נורדאוויה). כל זאת, כדי שתוכל אירופלוט להשתלט על שוק טיסות הפנים ולמשוך אליה כמה שיותר לקוחות.

לאחר כשנתיים נוספות, הודיעה אירופלוט על ביטול שיתוף הפעולה עם אירופלוט נורד. הפסקת שיתוף הפעולה בין אירופלוט לחברת אירופלוט נורד הוביל את אירופלוט נורד לשנות את שמה לנורד ולאחר מכן לנורדאוויה. משנת 2009 חתומה אירופלוט על הסכם עם חברת צסק"א מוסקבה, המשמשת לה כספונסר. בהמשך, חתמה אירופלוט גם על הסכם עם קבוצת ניו ג'רזי נטס, קבוצת ה-NBA האמריקאית. מחודש אוגוסט 2015 החלה אירופלוט במגעים לצורך רכישת חברת טראנסאארו, חברת תעופה מקומית שהייתה בקשיים כלכליים. רכישה זו הפכה את אירופלוט לחברת התעופה המובילה והגדולה ביותר ברוסיה. סטטוס זה לא עצר את התקדמותה, וכחודש לאחר מכן הודיעו נציגי החברה כי בכוונתה של אירופלוט להפוך את כמה מחברות הבת של אירופלוט לחברה אחת גדולה המציעה טיסות מסחריות רבות. אולם, למרות הכוונות והרצון הרב, העסקה בוטלה ואיחוד שלוש חברות אלו לא יצא לפועל. כיום אירופלוט היא חברה בפני עצמה. אירופלוט היא חברה מצליחה ומובילה בעולם ולמרות התהפוכות והשינויים הרבים שעברה אירופלוט, שמרה על מקום של כבוד לצד חברות תעופה אחרות.

אירופלוט כיום

אירופלוט מציעה כיום טיסות בינלאומיות אל יותר מ – 110 יעדים שונים בכל העולם (50 מדינות שונות). הנה כמה מהיעדים שאליהם יוצאות טיסות אירופלוט – אירופלוט יוצאת למוסקבה, לאמסטרדם וגם לבנגקוק; אירופלוט יוצאת לאתונה, לבייג'ינג ולבריסל; אירופלוט מוציאה טיסות לבוקרשט, לבודפשט ולקנקון; אירופלוט מגיעה לברלין, אירופלוט עוברת ונוחתת גם בהמבורג, בהאנוי ובאיסטנבול; אירופלוט טסה לקאזאן, לג'נבה, ללוס אנג'לס; אירופלוט מגיעה לפריז, לפראג, לריגה; אירופלוט עושה את הדרך לוושינגטון, לציריך וגם לזאגרב. לישראל, מוציאה אירופלוט טיסות בינלאומיות העוצרות הן בשדה התעופה בן גוריון והן בשדה התעופה של אילת. אירופלוט מביאה איתה מבקרים רבים לארץ ולוקחת המוני נוסעים מישראל אל יעדים בכל העולם. לאורך השנה מעמידה אירופלוט לרשות לקוחותיה מבצעים רבים, ההופכים את הטיסות של אירופלוט לאטרקטיביות

Book Car

Car Name Price Per Day Availabel Cars Max People
טיסת אירו פלוט לתאילנד $ 600

Booking Information

Name Price Days Quantity Total

SUMMARY

Booking $ 0
Extra Items $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Note is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is