מבצע טיסה לנפאל

מחירים החל מ$843

מבצע טיסה לנפאל

מבצע טיסה לנפאל

טיסה לנפאל החל מ 843 דולר לאדם

בתי מלון בנפאל טיולים אטרקציות בנג’י רפטינג אנפורנה ועוד

צור קשר עוד היום עם נציג איסט ליין שישמח לעזור לך לתכנן את הטיול האטרקטיבי ביותר בשבילך

לבירור מחיר והזמנות עם יועצי התיירות של איסט ליין התקשרו עכשיו לטלפון 035350095

טיסה לנפאל

טיסה לנפאל פותחת בפני המטייל הזדמנות להחשף לאחד היעדים הפופולריים והקסומים ביותר במזרח הרחוק.

טיסה לנפאל מפגישה אתכם עם נופים מרהיבים עוצרי נשימה, ואנשים מקסימים שכמותם אין באף מקום אחר בעולם, כמו כן טיסה לנפאל מאפשרת השתתפות בסדנאות לימוד שונות ומגוונות, החל מיוגה ועד סודות הבישול הבריא.

טיסה לנפאל – היא המפתח לעולמות חוויתיים, מרתקים ובלתי נשכחים

כיום טיסה לנפאל מוגבלת לטיסות "קונקשיין" – טיסה עם עצירת ביניים, ולעיתים אפילו שתי עצירות ביניים באחד היעדים כמו ירדן, או קאטר משם להונג קונג, בנגקוק או דלהי ואז משם טיסה לנפאל עצמה.

זהו הרי עיניין של היצע וביקוש וללא ספק בעתיד הקרוב תפתח גם אפשרות של טיסה לנפאל ישירה,מנמל תעופה בן גוריון.

רבים מהמטיילים אשר בוחרים באפשרות טיסה לנפאל מנצלים את ההזדמנות של עצירות הביניים בדלהי, הונג קונג ועוד ושוהים שם מספר ימים.נציגנו יוכלו לסייע לכם בבחירת כרטיס טיסה לנפאל בהתאם לבחירתכם אם תרצו.

לרכוש כרטיס טיסה לנפאל ולהגיע כמה שיותר מהר ליעדכם

תוכלו לטוס מישראל לבנגקוק, הונג קונג וכו' ומשם לקחת טיסה לנפאל.

אם תעדיפו לנצל את ההזדמנות ולטייל ביעדים נוספים ואולי אפילו להוזיל את מחיר כרטיס טיסה לנפאל באותה ההזדמנות,תוכלו להגיע לירדן בתחבורה המיועדת לכך משם לעצור אולי בתאילנד, או הודו לפרק זמן ומשם להמשיך עם טיסה לנפאל.

טיסות לנפאל.נפאל היא אחד היעדים המושכים אליהם מטיילים סקרנים רבים ולכן יש גם טיסות לנפאל רבות שנועדו לשרת את אותם מטיילים.טיסות לנפאל פותחים בפני המטיילים הרבים הזדמנות להיות בארץ מיוחדת ומרתקת. בין אם אתם רוצים להתחבר לקסם המזרח ולהעשיר עצמכם בסדנאות רוחניות, או בין אם אתם חובבי ספורט טיסות לנפאל יאפשרו לכם לממש את חלומכם.

כיום טיסות לנפאל נעשות עם טיסות קונקשיין, עדיין אין אפשרות של טיסות לנפאל ישירות מנמל התעופה בן גוריון, יחד עם זאת כידוע בעולם העסקים הכל עניין של היצע וביקוש ולהפך, כך שאנו מאמינים כי לא ירחק היום בו תהיינה טיסות לנפאל היוצאות מהארץ.

מרבית הנוסעים לנפאל, טסים תחילה להודו ואז לנפאל אחרים לעיתים טסים עם שתי עצירות ביניים כגון ירדן, או קטאר ומשם להונגקוק, בנגקוק, או ניו דלהי ואז יקחו טיסות לנפאל.לפני שמחליטים אלו מבין טיסות לנפאל מתאימות לכם ביותר, כדאי שתתכננו את הטיול, תדעו כמה זמן עומד לרשותכם, ומהו התקציב לטיול כולו.

מהי מטרת הטיסה שלכם? ומה חשוב לכם לראות ולחוות בנפאל, בהתאם לכך תדעו אלו טיסות לנפאל עונות על הצרכים שלכם. מבחינת זמינות טיסות לנפאל – הן זמינות במשך השנה כולה, יחד עם זאת כדאי להתאים את נסיעתכם גם לתנאי מזג האוויר, המועדפים עליכם.

יש המעדיפים את תנאי מזג האוויר של מרץ – אפריל, או ספטמבר – אוקטובר, אך זהו עיניין אישי.

Book Car

Car Name Price Per Day Availabel Cars Max People
מבצע טיסה לנפאל $ 843

Booking Information

Name Price Days Quantity Total

SUMMARY

Booking $ 0
Extra Items $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Note is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is