טיסות פנים בויאטנם

מחירים ללא תחרות-תבדקו אותנו!

5/5
  • ללא עמלות עסקה, אשראי, המרה או אפילו עמלות סוכן! את העמלה אנחנו לוקחים מהחברות והרווח כולו שלכם
  • התקשרו ליועצי התיירות שלנו ונבנה לכם מסלול מאיזה שדה לצאת ולהיכן להגיע, נסביר לכם לאיזה מעבורות לעלות וחישובי שעות לפי המעבורות.
  • הוזלת עלויות משמעותית למזמינים חבילת טיסות חבילת 3 טיסות ויותר תקנה הוזלה משמעותית של המחיר

כל מה שחשוב לדעת על טיסות פנים בויאטנם במאמר קצר אחד

ויאטנם היא אחת המדינות המתוירות ביותר בעולם, בזכות יופייה עוצר הנשימה והנופים המרהיבים שלה. מדובר במדינה צרה וארוכה, שנסיעה מצד אחד שלה לצד השני עשויה לקחת ימים רבים. לכן, שימוש בטיסות פנים בויאטנם יכול להפוך את הטיול שלכם למהנה הרבה יותר ותוכלו להספיק לראות הרבה יותר. לפניכם כל המידע שחשוב לדעת על טיסות פנים בויאטנם.    

מהן האפשרויות העומדות בפניכם

כאמור, ויאטנם היא מדינה ארוכה וצרה, ויש בה מגוון עצום של נופים ואתרים ששווה לבקר בהם. הבעיה היא שהמרחקים בין האתרים גדולים מאוד, וכדי להגיע מצפון המדינה לדרומה יש צורך לנסוע, והרבה. התחבורה הציבורית בויאטנם קיימת, וניתן לקחת אוטובוס, אופנוע, מונית, סירה או רכבת ממקום למקום, אך הצפיפות גדולה, רמת התחזוקה ירודה, והתקלות צפויות מראש.

אם אתם רוצים לחוות את האוכלוסייה המקומית תוכלו לישון במלונות המאולתרים בבתי התושבים ולאכול בדוכני הרחוב הרבים, אבל ההמלצה שלנו היא לוותר על השימוש בתחבורה הציבורית. מונית פרטית היא כמובן אופציה, אבל המחיר לא יהיה נמוך בהרבה ממחירי טיסות פנים בתאילנד, והדרך כאמור ארוכה היא ורבה. טיסה מהו צ'י מין  להאנוי, לדוגמה, אורכת כשעתיים, ואותה נסיעה ממש ברכבת תיקח כ- 30 שעות.

ההמלצה המקצועית שלנו היא להיעזר בטיסות פנים בויאטנם כדי להגיע ממקום למקום. כך תוכלו להספיק לראות הרבה יותר מהמגוון האדיר שיש לויאטנם להציע.

סוף מעשה במחשבה תחילה

כבודה של הספונטניות במקומו מונח, אך בטיולים בחו"ל לתכנון המקדים יש לא מעט יתרונות, והיתרון הראשי של התכנון מראש בטיסות פנים בויאטנם  הוא מחירי הכרטיסים: מחיר כרטיס לטיסות פנים בויאטנם אינו גבוה, ואפילו נמוך – כל עוד מזמינים את כרטיס הטיסה מראש. כמובן שיש גם יתרון בלדעת מאיפה לאיפה אתם הולכים ומתי, כך שתוכלו להזמין מראש גם את כרטיסי הטיסה וגם את המלון.

כמו בכל המזרח הרחוק גם בויאטנם אפשר להינות ממחירי טיסות פנים נמוכים במיוחד כל עוד מקפידים להזמין את הכרטיס מראש, ואילו הזמנות של הרגע האחרון או שינויים בכרטיס המוזמן יעלו לכם לא מעט ואף יכפילו את מחיר הכרטיס, בהנחה שבכלל תמצאו כרטיס, שכן בעונות מסוימות קשה מאוד למצוא כרטיסים לטיסות פנים בתאילנד מעכשיו לעכשיו. לכן, מומלץ מאוד לתכנן מראש את הטיול כולו, ולהזמין את כרטיסי הטיסה כבר בארץ, כך שתוכלו ליהנות מהמחירים הנמוכים ביותר ובהבטחה שיהיו לכם כרטיסים בכלל.

העלויות של טיסות פנים בתאילנד הן בין 50$ ל- 100$ לכרטיס, תלוי בנקודת המוצא, ביעד ובמועד הזמנת הכרטיס.

חברות התעופה ושדות התעופה בויאטנם

שתי חברות התעופה המרכזיות בויאטנם הן  ויטנאם איירליינס, חברת התעופה הלאומית של ויאטנם, וג'ט סטאר, חברת לואו קוסט המציעה טיסות פנים בתאילנד במחירים נמוכים במיוחד. מלבדן ישנן חברות נוספות, מוכרות פחות, אך שווה בהחלט לבדוק את כרטיסי הטיסה שהן מציעות ולהשוות בין המחירים.

שלושת נמלי התעופה הבינלאומיים של ויאטנם נמצאים בהו צ'י מין (לשעבר סייגון) בדרום, דאנאנג במרכז, והאנוי בצפון, ומלבדם אפשר למצוא נמלי תעופה קטנים נוספים המוציאים טיסות פנים בתאילנד בלבד. כשאתם מזמינים טיסות פנים בתאילנד חשוב לבדוק מאיפה אתם מגיעים לטיסה וכמה זמן ייקח לכם להגיע כדי שלא תפספסו טיסות המשך.

בקשו עזרה מאחד מיועצי התיירות של חברת איסטליין לבניית טיול שלם ולהזמנת מלונות וכרטיסי טיסה לטיסות פנים בויאטנם ולהגעה ועזיבה של המדינה היפה הזו.