טיסות

17 פברואר עד ה 3 למרץ טיסה ישירה עם אלעל לתאילנד החל מ 700 דולר

למזמינים מראש ,מקומות מוגבלים הזדרזו.

איסט-ליין - סוגרים לכם טיסות בתאילנד והמזרח.

טיסות פנים בתאילנד בהתאמה אישית במחיר ללא תחרות.

טיסות זולות לכל יעדי המזרח: תאילנד.ויאטנם.סין.יפן.הודו.סרי לנקה.קמבודיה.נפאל ועוד יעדים.
התקשרו ליועצי התיירות שלנו, קבלו ייעוץ וסגרו את כרטיסי הטיסה שלכם עוד היום. 

היעדים שלנו כל יעדי המזרח ובפרט תאילנד

טיסות למזרח הרחוק זה אנחנו. מתכננים חופשה, נוסעים לרגל עסקים, לתאילנד, סרי לנקה, וויטנאם או כל יעד אחר במזרח?

אצלנו תוכלו למצוא את כל המידע החשוב לגבי טיסות ליעדים אלה ואחרים. טיסות לתאילנד. רבים מהנוסעים לתאילנד מתחילים את מסעם בבירת תאילנד – בנגקוק, על כן תוכל למצוא בקלות רבה טיסות לבנגקוק.

ישנה מידי יום לפחות טיסה ישירה אחת היוצאת מ"בן גוריון" לבנגקוק. בנוסף לכך עומדות בפני הנוסעים גם אפשרויות של טיסות לתאילנד עם עצירת ביניים באחת מהמדינות שבדרך: טיסות עם עצירת ביניים בירדן, טורקיה, מוסקבה ועוד'.

טיסות אלה על פי רוב מוזילות את מחיר כרטיס הטיסה באופן משמעותי.

בטרם בוחרים טיסות יש לקחת בחשבון מהו התקציב ומהו הזמן העומדים לרשותכם. אם אתם אנשי עסקים, או נוסעים עם ילדים צעירים, סביר להניח כי תבחרו טיסות ישירות של אל על, שאולי יקרות יותר מאשר טיסות קונקשיין, אך ללא ספק, הן תבאנה אתכם בזמן קצר יחסית ובבטחה למחוז חפצכם. אם זמנכם עומד לרשותכם ואתם גמישים גם מבחינת תאריך הטיסה, תוכלו לבדוק מחירי טיסות מבעוד מועד ולבחור טיסה זולה יותר, עם עצירת ביניים או אפילו אולי ישירה.

טיסות ליעדים שונים במזרח הרחוק. בשנים האחרונות אנו עדים לכך שמספר המטיילים המבקשים לטוס ל"קמבודיה", "סרי לנקה" ו"וויטנאם" הולך וגדל, זאת הסיבה שאף תחום טיסות ליעדים אלה הולך ומתרחב ברחבי תבל.

ניתן למצוא טיסות לסרי לנקה

של "רויאל ג'ורדניין" עם עצירת ביניים בירדן, או ב"קאטר". אם תרצו לטוס לנאפל לרשותכם טיסות קונקשיין, עם "אוזבקיסטן איירווייס", "קאטר" או "רויאל ג'ורדניאן". היום אפשר לתפור חבילת טיסות לכל אדם ואדם בהתאם להעדפותיו.

אנו מאמינים כי עקב הביקוש הרב של טיסות ליעדים שונים במזרח, אף חברת אל על תתחיל לספק שירותי טיסה אלה. טיסות ישירות של אל על מגיעות גם להודו, יחד עם זאת גם כאן, אם אתם הרפתקנים, או רוצים להוזיל את הטיסה, תוכלו לנסוע דרך ירדן.

אוטובוס יקח אתכם עד למעבר הגבול עם ירדן ומשם ימתין לכם אוטובוס לעמאן.

טיסות לסין. סין היא אחת המדינות הנוספות שהנהירה אליה הולכת ותופסת תאוצה, בין אם מדובר באנשי עסקים, או מטיילים החפצים לגלות את צפונותיה, טיסות לסין הן מצרך מבוקש. טיסות לסין, כמו לתאילנד, ניתן למצוא בשתי דרכים: טיסות ישירות של חברת אל על, או טיסה עם עצירת ביניים, של מספר חברות בעולם כמו למשל: "בריטיש איירוויס", "סוויס אייר", "טורקיש איירליינס" וחברות נוספות.

לסכום: קיים מגוון רב של טיסות למזרח הרחוק בין אם מדובר בארצות מתוירות או ארצות שרק עתה מתחילות להתעורר לקבלת התיירים הסקרנים. טיסות למזרח יכולות להיות טיסות ישירות מנמל התעופה בן גוריון עם חברת אל על, או מה שנקרא טיסות קונקשיין, המביאות אותך אל אחת מתחנות הביניים,

בירדן, מוסקבה ועוד ומשם תתפוס את טיסת ההמשך אל יעדך הסופי. הכל כמובן תלוי בתקציב ובזמן העומדים לרשותך. חשוב לדעת שבניגוד לטיסות ליעדים אחרים בעולם, טיסות למזרח, עדיף להזמין מבעוד מועד, כי ככל שמתקרב מועד הטיסה כך עולה מחירה.

אך גם כאן יש יוצאי מין הכלל ואנשים רבים מצאו טיסות זולות דווקא ברגע האחרון. אז נותר לנו רק להמליץ לכם, להיות ערניים ולעקוב אחרי המתרחש, מהרגע שבו אתם מחליטים לטוס.