טיסות להודו פותחות בפניכם אפשרות לטייל באחד היעדים הפופולריים ביותר בעולם.

לטעום את טעם המזרח הרחוק. אם בעבר הודו הוותה מוקד משיכה לצעירים בלבד, היום גם אנשים מבוגרים יותר בוחרים לקחת טיסה להודו ומוצאים בה קסם שקשה לתאר במילים.

ניתן למנות מספר הבדלים בין טיסה להודו שהיא ישירה, לבין טיסה להודו עם עצירת ביניים כגון:

מחיר הכרטיס – לטיסות להודו שהיא ישירה מוזילה את מחיר הכרטיס באופן די משמעותי, יחד עם זאת כמובן, יש לקחת בחשבון שכאשר רוכשים כרטיס טיסה להודו עם עצירת ביניים המחיר אומנם זול יותר, אך לעיתים יש לחכות שעות ארוכות ביעד הביניים.אפשר לבחור בטיסה ישירה, מנמל תעופה בן גוריון או לחלופין, אפשר לקחת טיסות עם "קונקשיין" באחת ממדינות היעד, המשמשות כתחנת ביניים כדוגמאת ירדן, אבו דאבי, קאטר ואחרות.

אם אלו טיסות להודו עם קונקשיין, ניתן לטוס מנמל תעופה בן גוריון לתחנת הביניים ומשם לקחת טיסה, או לחלופין יש הנוסעים עם חברת הנסיעות באוטובוס לירדן, בשל הקרבה ומשם יקחו טיסה להודו או ליעד ביניים נוסף ומשם להודו.

בכל מקרה אנו כמובן נדאג להנפיק לכם כרטיס טיסה להודו, בהתאם לצרכים שלכם, בין אם תבחרו בכרטיס טיסה להודו של חברת אל על או לחלופין בכרטיס טיסה להודו עם "קונקשיין" – עצירת ביניים באחד מין היעדים שפרטתנו למעלה.

טיסות להודו

טיסות להודו הודו הפכה במרוצת השנים האחרונות לנחלתם של רבים מהמטיילים הישראלים. אם בעבר טיסה להודו היתה נהוגה רק בקרב מטיילים צעירים שרצו לטעום את טעמי המזרח, בדרך כלל לאחר השירות הצבאי, אז היום טיסה להודו משמשת מטיילים בכל הגילאים. תרבות המזרח הפכה לנחשקת גם במערב ורבים טסים להודו כדי לחוות תרבות זו על בשרם.

באופן כללי קיימות שתי אפשרויות של טיסה להודו: האחת היא טיסה ישירה להודו, מנמל התעופה בן גוריון והאפשרות השניה היא: לקחת טיסה להודו עם "קונקשיין" באחת ממדינות היעד, המשמשות כתחנת ביניים כדוגמת ירדן, אבו דאבי, קאטר ועוד מדינות אחרות. טיסה להודו עם תחנת ביניים עוצרת בדרך כלל למספר שעות ביעד הביניים.

כשמדובר באפשרות של טיסה להודו עם עצירת ביניים, אפשר לטוס מנתב"ג ליעד הביניים ומשם לקחת טיסה להודו, או שניתן לנסוע באוטובוס המאורגן על ידי חברת הנסיעות לירדן ומשם לקחת טיסה להודו או לעיתים אפילו ליעד ביניים נוסף ומשם להודו.

ישנם מספר הבדלים בין טיסה להודו שהיא ישירה, לבין טיסה להודו עם תחנת או תחנות ביניים: אחד ההבדלים המשמעותיים עבור רבים מהנוסעים הוא מחיר הכרטיס –  טיסה להודו  עם קונקשיין היא זולה יותר באופן משמעותי, יחד עם זאת , יש לקחת בחשבון שהמחיר המוזל בא על חשבון הזמן טיסה להודו עם עצירת ביניים לעיתים מתעכבת שעות ארוכות ביעד הביניים.

טיסה להודו – הקסם והאווירה המיוחדת של הודו מחילה עם טיסה להודו. איסט ליין מביאה אתכם למדינה הנהדרת במהירות, בנוחות ובמחיר ללא תחרות. טיסות לכל רחבי הודו, בהתאם לעונה. טיסה להודו.