טיסות לתאילנד

תאילנד – אחת המדינות המתוירות ביותר במזרח הרחוק

אם לא המתויירת ביותר. כרטיס טיסה לתאילנד ניתן לרכוש בשתי אפשרויות: טיסה לתאילנד שהיא ישירה, וגם טיסה לתאילנד עם עצירת ביניים באחת ממדינות היעד כגון: ירדן, טורקיה, רוסיה – מוסקבה. טיסות זולות לתאילנד זו אחת ההתמחויות שלנו באיסטליין

טיסות זולות לתאילנד

בין אם אתם נוסעים לרגל עסקים או להנות מטיול בתאילנד, אם אתם נוסעים בגפכם או עם משפחתכם, תוכלו למצוא בקלות טיסות זולות לתאילנד שתתאים לכם.

מידי יום ביומו, יוצאות מנמל התעופה בן גוריון שלנו, מספר טיסות לתאילנד, של חברת אל על. בנוסף קיימות טיסות הקונקשיין שדרכן, ניתן להזמין טיסות זולות לתאילנד עם תחנת ביניים באחת מיעדי הביניים כמו: ירדן, טורקיה ומוסקבה.

טיסות זולות לתאילנד עם תחנת ביניים, תהיה על פי רוב זולה יותר מטיסה ישירה לתאילנד ויכולה להתאים למי שרוצה לחסוך בהוצאות ואינו מוגבל בזמן.

אנשי עסקים ומי שנוסע עם ילדים יעדיף טיסה לתאילנד ישירה, אף על פי שמחירה גבוה יותר. יש הבוחרים באפשרות טיסה לתאילנד עם חברת אל על, מטעמי בטיחות.

טיסה לתאילנד בניגוד לשאר היעדים בעולם,עדיף להזמין מספר חודשים מראש, שכן אז תוכלו להבטיח לעצמכם מחיר טיסה לתאילנד זול יותר. יחד עם זאת, כדאי לעקוב אחרי הפרסומים, כי לעיתים יש דילים של הרגע האחרון בו תוכלו להשיג טיסות לתאילנד, במחיר מבצע.

כל אחד יעשה את שיקוליו ויבחר באפשרות טיסה לתאילנד המתאימה לו ביותר והעיקר שתהנו מטיסתכם.

 

טיסה לתאילנד

תאילנד הופכת בשנים האחרונות לאחת המדינות הפופולריות ביותר בקרב המטיילים במזרח, זאת הסיבה שכרטיס טיסה לתאילנד הפך להיות מצרך מבוקש. אפשר לטוס לתאילנד בשני אופנים: טיסה לתאילנד ישירה מנמל התעופה בן גוריון, או טיסה לתאילנד עם עצירת ביניים באחת ממדינות היעד כגון: ירדן, טורקיה, רוסיה – מוסקבה, אוזבקיסטן ועוד.

אם אתם מחפשים טיסה לתאילנד פנו אלינו עוד היום ונציגנו ישמחו להתאים לכם טיסה לבקשתכם. בין אם נסיעתכם היא לרגל עסקים, טיול, חופשה או כל סיבה אחרת. בין אם אתם נוסעים לבד או עם המשפחה, אנו נארגן עבורכם כרטיס טיסה לתאילנד בהתאם.

טיסה לתאילנד של חברת אל – על  יוצאת לפחות פעם אחת ביום מנמל התעופה בן גוריון,  בנוסף קיימות טיסות הקונקשיין שדרכן, ניתן להזמין טיסה לתאילנד עם תחנת ביניים באחד מיעדי הביניים כמו: ירדן, טורקיה, אוזבקיסטן ומוסקבה.

טיסה לתאילנד עם עצירת ביניים של מספר שעות באחת מהתחנות שציינו לעי"ל היא כמובן זולה יותר ומתאימה לאלה המעוניינים לחסוך בכסף ואינם מוגבלים בזמן. אנשי עסקים ומשפחות עם ילדים צעירים מעדיפות על פי רוב טיסה לתאילנד שהיא ישירה, למרות שהיא יקרה יותר מטיסת קונקשיין. קהל נוסעים נוסף המעדיף אפשרות טיסה לתאילנד שהיא ישירה, עם חברת אל על, הוא קהל הנוסעים שסומך על הסדרי הבטחון והבטיחות של חברת אל – על.

 

טיסות זולות לתאילנד נהוג להזמין מבעוד מועד שכן מחיר טיסה זו עולה ככל שמועד הטיסה מתקרב.

טיסה לתאילנד ניתנת לממוש בשתי דרכים עיקריות: טיסה לתאילנד שהיא ישירה, או לחלופים טיסה לתאילנד עם "קונקשיין" הווה אומר, עצירת ביניים באחת ממדינות היעד כגון: ירדן, טורקיה, רוסיה – מוסקבה.

אין זה משנה אם בחרתם לטוס לתאילנד לרגל עסקים או להנות מטיול בארץ קסומה זו, אם אתם נוסעים לבד או עם משפחה וחברים, תוכלו למצוא בקלות טיסה לתאילנד שתתאים לכם.

טיסה לתאילנד היא אחת מהטיסות הפופולריות בבן גוריון: מידי יום יוצאת לפחות טיסה לתאילנד אחת, של חברת אל על. כמו כן ישנן גם טיסות קונקשיין של חברות תעופה שונות, המאפשרות טיסה לתאילנד עם תחנת ביניים באחת מיעדי הביניים כמו: ירדן, טורקיה ומוסקבה.

כשם שההיגיון מחייב טיסה לתאילנד עם עצירת ביניים, היא בדרך כלל זולה יותר ויכולה להתאים למי שרוצה לחסוך בהוצאות ואינו מוגבל בזמן.

על פי רוב אנשי עסקים ומשפחות עם ילדים יעדיפו טיסה לתאילנד ישירה, החוסכת בזמן ובטרטורים, למרות מחירה הגבוה יותר. גורם נוסף לבחירת טיסה לתאילנד עם חברת אל על, הוא גורם הבטחון והבטיחות.

בניגוד למרבית כרטיסי הטיסה ליעדים השונים ברחבי תבל, טיסה לתאילנד עדיף להזמין מספר חודשים מראש, ובכך להבטיח לעצמכם מחיר טיסה לתאילנד זול יותר. ובכל זאת מומלץ לעקוב אחרי הפרסומים, כי לעיתים יש דילים של הרגע האחרון, בהם ניתן להשיג טיסות לתאילנד, במחיר מבצע.

טיסה לתאילנד – טיסה לתאילנד היא התחלתה של תקופה נהדרת, התחלתה של חופשה חלומית. איסט ליין מתחילה לכם טיסה לתאילנד ברגל ימין עם מגוון טיסות לתאילנד במחירים זולים במיוחד. טיסה לתאילנד.

טיסות לתאילנד

מי שמחפש טיסות לתאילנד, יגלה שהאפשרויות הן רבות מאד. תאילנד מהווה יעד תיירותי פופולארי מאד בקרב ישראלים ובכל שנה מגיעים אליה המונים. טיסות לתאילנד יוצאות מישראל, מנמל התעופה בן גוריון, לאורך כל חודשי השנה והן נוחתות בשדה התעופה של בנגקוק. טיסות לתאילנד מוצעות בטווח רחב של מחירים, הנקבעים בהתאם לחברת התעופה האחראית להן, האם מדובר בטיסה ישירה או טיסה עם עצירות ביניים ועוד.

טיסות לתאילנד שעוצרות בבנגקוק

מרבית המטיילים הישראלים בוחרים טיסות לתאילנד שעוצרות בבנגקוק. מי שעולה על טיסות לתאילנד של חברת התעופה הישראלית "אל על", נוחת בשדה התעופה של בנגקוק – שדה התעופה BKK. טיסות לתאילנד שנוחתות בבנגקוק אורכות בין 10 שעות ל-11 שעות ומחירן נע בין 750 דולר ל-1500 דולר. אפשר למצוא טיסות לתאילנד במחירים מוזלים בתקופה שאיננה נחשבת לשיא עונת התיירות, בעיקר אם דואגים להזמין טיסות לתאילנד מראש.

ניתן למצוא לא מעט טיסות לתאילנד, היוצאות אל היעד ועוצרות לעצירות ביניים במקומות שונים בעולם לפני הנחיתה בבנגקוק. טיסות לתאילנד מסוג זה אינן טיסות ישירות, והן מוצעות על ידי חברות תעופה זרות. טיסות לתאילנד שאינן ישירות עוברות פעמים רבות ביעדי ביניים כמו עמאן שבירדן או ביעד כלשהו במזרח אירופה, באסיה או ברוסיה. משם, לאחר הפסקה של מספר שעות, ממשיכות טיסות לתאילנד אלו אל בנגקוק, הבירה. אחד היתרונות של טיסות לתאילנד שאינן ישירות הוא המחיר הזול שלהן. מי שמזמין טיסות לתאילנד שאינן ישירות, יוכל לחסוך כמה מאות דולרים בעלויות. מצד שני, חשוב לזכור שמדובר בטיסות ארוכות יותר. טיסות לתאילנד שאינן ישירות עוצרות, כאמור, למספר שעות ביעד ביניים, מה שהופך את הנסיעה כולה לארוכה הרבה יותר. זאת, בניגוד לאפשרות של טיסות לתאילנד שהן ישירות, ומגיעות לבנגקוק ללא עצירות, בתוך 10 או 11 שעות.

כיצד למצוא טיסות לתאילנד במחיר מוזל?

טיסות לתאילנד אינן נחשבות לזולות בהשוואה לטיסות ליעדים באירופה, בשל המרחק הרב. ובכל זאת, מי שמחפש טיסות לתאילנד במחיר מוזל, יכול למצוא לא מעט כאלו ואפילו בקלות. דבר ראשון, מומלץ להתחיל לחפש טיסות לתאילנד מבעוד מועד ולא להמתין לרגע האחרון. כדאי להתחיל בחיפוש 5 חודשים או אפילו חצי שנה לפני מועד הטיסה. כך אפשר למצוא טיסות לתאילנד בתעריפים מוזלים במיוחד, מה שהופך את החופשה עצמה לאטרקטיבית הרבה יותר. שנית, כדאי לשקול האם מעוניינים להזמין טיסות לתאילנד בעלות עצירות ביניים או לבחור בטיסות ישירות. מצד אחד, טיסות בלתי ישירות הן מעייפות וארוכות מאד בעוד שטיסות ישירות הן קצרות יחסית. מצד שני, טיסות שאינן ישירות, שעוצרות ביעד ביניים כלשהו באמצע, יהיו זולות בהרבה מהטיסות הישירות. בכל מקרה, מומלץ לערוך סקר שוק, להשוות בין מספר טיסות לתאילנד של חברות שונות ולחפש את האטרקטיבית ביותר: זו שמגיעה לתאילנד במועד הנוח ושמוצעת במחיר הזול ביותר.