5 ימים טיול גיפים טאנה *החל מ-169$

22

מרץ
2018

מבצע 5 ימים טיול גיפים טאנה

Posted By : EastLine איסט ליין/ 445 0

*החל מ-169$

מבצע טיול ג'יפים טאנה 5 ימים אחד האיזורים המרהיבים ביותר לטיולים בתאילנד הוא הצפון לכן מומלץ לקחת מבצע טיול ג'יפים טאנה 5 ימים במסגרת המבצע תוכלו להנות מטיולים בנופים קסומים ומאטרקציות מרתקות.

מבצע טיול ג'יפים טאנה 5 ימים יארגנו את כל הפרטים הקשורים לטיול, החל מאיסוף ביום הראשון מבית המלון וחזרה אליו ביום החמישי, ארוחות בסגנון תאילנדי בנוסף לחוויות המרגשות.

יום א'  צאנג מאי:

איסוף משדה התעופה בצאנג מאיי לבית הארחה טאנה הממוקם במרכז העיר משם תוכלו לטייל עצמאית בעיר ובמרכז האטרקציות שלה

להמשך מסלול הטיול לחץ כאן

יום ה:

 נקום בבית הארחה טאנה בצאנג מאי ונתארגן לצאק אאוט בשעה 12:00

מחיר לילד עד גיל 6 166 דולר

*באיסט ליין לא מחייבים תוספת תשלום על כרטיס אשראי!!!

*ניתן לשדג את רמת בתי המלון למלון 3 כוכבים מרכזי המחיר יהיה לכל החבילה החל מ 187 דולר לאדם

*המחיר מותנה ב2 משתתפים ומעלה

*טיול קבוצתי.ניתן להזמין גם טיול פרטי

מבצע טיול ג'יפים טאנה 5 ימים יאסוף אתכם מצ'יאנג מאי, לכוון "מאה רים",

שם תצפו במופע הנחשים המפורסם, תבקרו גם בחוות פרפרים וסחלבים, מרהיבה ביופיה, תפגשו פילים פנים אל פנים ותוכלו גם לרכב עליהם. במסגרת מבצע טיול ג'יפים טאנה 5 ימים, תוכלו גם להתנסות ברכיבה בכלי התחבורה המסורתי הקדום: כרכרות רתומות לשוורים.

הטיול כולל גם ארוחות במהלך חמשת הימים בהתאם לביקור באטרקציות השונות ובמקומות הלינה.אטרקציות נוספות הכלולות בחבילת מבצע טיול ג'יפים טאנה 5 ימים היא ביקור במערות הנטיפים בצ'יאנג דאו ובכפרים של השבטים שבאיזור, שם תפגשו אנשים מקסימים ותחשפו לאורחות חייהם המעניינים.מבצע טיול ג'יפים טאנה 5 ימים כולל נהיגה עצמאית בג'יפים, בינות לנופים עוצרי הנשימה שבדרך.

בערבים לאחר יום עמוס בחוויות תוכלו ללון בחדרים נוחים ומאובזרים לשביעות רצונכם.טאנה.טאנה נחשב לאחד האיזורים המועדפים על המטיילים בצפון תאילנד.

אחד הדברים המרתקים בטיול טאנה הוא השילוב של טיולי ג'יפים בנופים המרהיבים של טאנה.טיול ג'יפים טאנה הוא שילוב של נהיגה בשטח, בנופים אקזוטיים יחד עם מפגש בלתי אמצעי עם האוכלוסיה המקומית.

טיולי ג'יפים טאנה הם טיולים מאורגנים בהם נלקחים בחשבון כל צרכי המטיילים

החל מארוחות, לינה, מדריכים מקצועיים והנאה מחוויות בלתי נשכחות.במסגרת טיולי טאנה הרבים ניתן לבחור בטיול של יום אחד ועד חמישה ימי טיול, בכל המקרים טיול טאנה מתחיל כבר בבוקר עם איסוף מבית המלון.

נקודת המוצא של טיולטאנה היא: צ'יאנג מאי, לכוון "מאה רים" אל מופע הנחשים המרתק וחוות הפרפרים וסחלבים. לאחר מכם ממשיך הטיול לחוות הפילים ומי שמעוניין בכך יכול לרכב עליהם.טיול טאנה כולל רכיבה בכלי התחבורה המסורתי הקדום: כרכרות רתומות לשוורים, ביקור במערות הנטיפים בצ'יאנג דאו ובכפרים של השבטים שבאיזור: שבט ארוכות הצוואר ושבט ארוכות האוזניים.

אחד הדברים המיוחדים בטיולי טאנה הוא נהיגה עצמאית בג'יפים, בדרך הנוף ההררי עוצר הנשימה. דמיינו לעצמכם איך אתם נוהגים בג'יפ פתוח במהלך טיול טאנה, הרוח נושבת בשערכם ואתם מוקפים בנופים כמותם לא ראיתם עד כה.אם בוחרים במספר ימי טיולטאנה מובטחת לינה בחדרים מאובזרים במיטב הנוחיות, באווירה שקטה ושלווה הנחוצה לאחר יום מלא בחוויות מרתקות.טאנה.

אחד האיזורים היפים לביקור בתאילנד הוא הצפון, שם ניתן להנות גם מטיול ג'יפים טאנה. טיול ג'יפים זה חושף בפני המטיילים תוך כשלושה ימים, את קסמי צפון תאילנד.

טיול ג'יפים טאנה, מתחיל בצ'אנג מאי, ממשיך לכוון צ'אנג ראי, גולדן טריאנגל, מופע נחשים, בקור בחוות סחלבים, מפגש עם שבט ארוכות הצוואר, גם טיול ב"גשר על נהר הקוואי" כלול בטיול ג'יפים טאנה, מפגש עם פילים וקופים וכמובן כל המסלול שזור בנוף מרהיב עוצר נשימה.מומלץ לנצל את הזמן בו אתם בצפון במסגרת טיול טאנה, גם כדי לערוך קניות שכן באיזור טאנה המחירים הרבה יותר זולים מאשר בבנגקוק הבירה, או באיים.על פי רוב בטיול ג'יפים של טאנה מתארגנות קבוצות של כארבעה עד שישה אנשים, החולקים בג'יפ יחד עם נהג, יש המעדיפים לנהוג בעצמם, באשר לזאת הדעות חלוקות.

מה שבטוח זה שבטיול טאנה נוסעים בתוך סבך הג'ונגל ובסביבה פראית וטבעית עם נופים פסטורליים. טיול ג'יפים של טאנה מתאים לכל סוגי המטיילים המגיעים לתאילנד: תרמילאים, זוגות בירח דבש, משפחות ובקיצור כולם.טיול ג'יפים של טאנה כולל כמובן גם ארוחות תאילנדיות מסורתיות ולינה בבתי מלון וגסטהאוסים, המדריך שלכם דובר אנגלית כמו גם את שפת המקום ויוודא שתזכו לחוויה בלתי נשכחת במשך שלושת ימי טיול ג'יפים של טאנה.

רוצים לקבל מידע נוסף על טאנה, צרו עמנו קשר ונשמח לעזור לכם.מחיר מבצע טיול ג'יפים טאנה 5 ימים כולל בנוסף, מדריך צמוד דובר אנגלית, כניסה לכל האתרים המבוקרים במסגרת החבילה, לינה בבתי מלון ובבתי ההארחה בארבעת הלילות.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.