22

מרץ
2018

מבצע 5 ימי טיול גיפים רד בריק

Posted By : EastLine איסט ליין/ 452 0

*החל מ-198$

חמישה ימי טיול רד בריק כוללים איסוף ביום הראשון מבית המלון וחזרה, כל הארוחות החל מארוחת הצהריים של היום הראשון ועד א. צהריים של היום החמישי. מחיר חבילת חמישה ימי טיול רד בריק כוללת גם מדריך צמוד דובר אנגלית, כניסה לכל האתרים, לינה בבתי מלון ובבתי ההארחה בארבעת הלילות.

 

היום הראשון  צאנג מאי:

איסוף משדה התעופה בצאנג מאיי לבית הארחה משם תוכלו לטייל עצמאית בעיר
ובמרכז האטרקציות שלה

להמשך מסלול הטיול לחץ על כאן

 

היום החמישי:

נתעורר בבית הארחה בצאנג מאי ונתארגן לצאק אאוט בשעה 12:00

:*ניתן לשדג את רמת בתי המלון למלון 3 כוכבים במרכז צאנג מאי מחיר החבילה החל מ173 דולר לאדם בחדר זוגי

*טיול קבוצתי.ניתן להזמין גם טיול פרטי

*ילד מגיל 3-7 166 דולר
*המחיר מותנה ב2 משתתפים בוגרים ומעלה

תמונות בית הארחה רד בריק בצאנג מאי  :

*ניתן לשדרג את הלינה בצאנג מאי למלון לבקשתכם

*באיסט ליין לא מחייבים תוספת תשלום על כרטיס אשראי!!!

ליצירת  קשר עם יועצי התיירות של איסט ליין חיגו 035350095

חמישה ימי טיול רד בריק

יוצא ביום הראשון מצ'אנג מאי. בנסיעה בדרך ניתן לראות גידולים טרופיים נפוצים כגון: אננס, פסיפלורה, ליצ'י ועוד. חמישה ימי טיול רד בריק יקחו אתכם למחנה האומגה king of flight , שהוא אתר יחודי ובו כ – 22 מתקני אומגה שונים, הממוקמים בין צמרות עצי הג'ונגל.

חמישה ימי טיול רד בריק יאפשרו לכם להחליק על "מפלי אבן הגיר" ששמם ידוע בעולם כולו.

תוכלו במסגרת חמישה ימי טיול רד בריק גם להנות ממופע פילים ואף לרכב עליהם. לבקר בכפרים ולפגוש אוכלוסיה מקומית כגון: שבט ארוכי הצאוור ושבט ארוכות האוזניים. חבילה זו של חמישה ימי טיול רד בריק מאפשרת לכם גם להנות מרפטינג בנהר, לבקר בשוק הצף להנות ממעיינות חמים וגייזרים.

היריעה קצרה כאן מכדי לפרט את כל מה שחבילת חמישה ימי טיול רד בריק מציעה לכם.תוכלו לקרוא יותר על חבילת חמישה ימי טיול רד בריק בהמשך.מבצע 5 ימי טיול רד בריק בצפון תאילנד

חמישה ימי טיול רד בריק בצפון תאילנד מאפשר לכם להנות מחמישה ימי טיול מרתקים, בצפון תאילנד. חמישה ימי טיול רד בריק, הוא טיול עשיר במגוון אטרקציות ונופים קסומים..במסגרת רד בריק, פוגשים את שבט ארוכות הצאוור ושבט ארוכות האוזניים המפורסמים ונוכל גם לקנות מזכרות אוטנטיות. בתום ימי הטיול של רד בריק, בין אם אלה 3 או 5 ימים יערך סיכום של הטיול וחזרה למלון.

רד בריק.רד בריק בצפון תאילנד מתיחס למעשה לאחד מטיולי הג'יפים שבמסגרתם ניתן להנות מטיול של 3 או 5 ימי טיול מרתקים

 

מסלול רד בריק

מתחיל בצ'אנג מאי בנסיעה בתוך נוף מרהיב של גידולים טרופיים נפוצים כגון: אננס, פסיפלורה, ליצ'י ועוד. התחנה הראשונה של רד בריק היא במחנה האומגה king of flight  אטרקציה של פעילות אקסטרים במגוון מסלולי אומגה הממוקמים בין צמרות עצי הג'ונגל.

משם רד בריק ממשיך להפסקת צהריים הכוללת גם ארוחה מפנקת של מטעמי המטבח התאילנדי, לאחר הארוחה הטיול ממשיך אל "מפלי אבן הגיר" והיום הראשון של רד בריק יסתיים ב"ריזורט" "צ'אנג דאו".ביום השני רד בריק מתחיל בביקור בחוות הפילים, ומשם ממשיך רד בריק לביקור אצל שבט ההרים "ליסו". בהמשך נתנסה ברכיבה על עגלות הרתומות לשוורים, ונמשיך למסלול ראפטינג, נאכל כמובן גם ארוחת צהריים ולאחריה רד בריק ימשיך איתנו לגייזרים ומעיינות הגופרית "פונג דואד".

היום השלישי של רד בריק מוקדש לנופים עוצרי נשימה, שתאילנד ידועה בהם כגון: נקודת התצפית של הגרנד קניון של "פאי". ביום זה רד בריק, לוקח אותנו לנסיעה בצידי הדרך כדי שנוכל להנות ממראה גידולי הטבע של שבטי "קארן". ארוחת צהריים ביום זה מתקיימת בחוות הסחלבים ומיד אחריה ממשיכים לחוות הנחשים המפורסמת שכן, אלה אטרקציות שטיול רד בריק כולל.8

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.