23

מרץ
2018

מזג אויר בתאילנד

Posted By : EastLine איסט ליין/ 1678 0

מזג אוויר בתאילנד – מי מפחד ממונסונים?

זה קורה לכל אחד שטייל אי פעם בתאילנד. היום מתחיל נהדר, שמיים כחולים, חם ונעים אם כי קצת לח. מה נעשה היום? אה כן, נלך לים, לבריכה, לטיול קצר, לא משנה, מזג אוויר פשוט נפלא. ובאמת, בשעות הראשונות של היום השמש נותנת עבודה, הכל טוב ויפה. אבל אז, תוך דקות, השמיים מתקדרים במהירות ועננים שחורים מופיעים משום מקום. אתם לא מספיקים להגיד "מה זה לכל הרוחות" וגשם חזק מתחיל לרדת, מה חזק, מבול, מה מבול, מונסון. ברוכים הבאים להזיה ששמה מזג אוויר בתאילנד.

מזג אוויר בתאילנד – יש דבר כזה?

מזג אוויר בתאילנד הוא טרופי בהגדרתו. לכן, ניתן לטייל ברחבי המדינה הצרה בכל ימות השנה. מזג אויר בתאילנד תמיד יהיה חם ולח, עם תנודות לכאן או לכאן, תלוי באיזור ובתקופה בשנה. עובדה זו הופכת את תאילנד למקום אטרקטיבי במיוחד, בכל תקופה בשנה תוכלו ליהנות ולטייל בתאילנד.

ובכל זאת, ננסה לסדר לכם את השנה לפי מזג אויר בתאילנד ולפי כמות הגמשים והחום השורר באותם חודשים. חשוב לזכור כי לא מדובר במדע מדויק ולעתים, מזג אויר בתאילנד חופף לעתים את אותם חודשים, מתעכב, או מקדים.

מזג אוויר בתאילנד – אפריל עד יוני
בתקופה זו מזג האוויר בתאילנד נוטה להיות חם באופן קיצוני ולכן, חודשים אלה נחשבים פחות מומלצים לטיולים. חודש מאי הוא החודש החם בשנה וחוץ מלברוח לנוחות המזגן בחדרים, קשה מאוד לעבור את היום. בחודשים אלה כמעט ואין גשם וגם הרוח מסרבת באופן עקבי לצנן את האוויר. אפילו הים, במקומות מסוימים, נותר חם ומהביל. בקיצור, אמבט זיעה לא אטרקטיבי במיוחד.

מזג אויר בתאילנד – לא מומלץ

מזג אוויר בתאילנד – יוני עד אוקטובר
מזג אויר בתאילנד בחודשים אלה הוא גשום ולח, כלומר, חודשי המונסון. מונסון יכול להימשך כמה שעות ויכול להימשך כמה ימים רצופים. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי אם יש מונסון בקבוצת איים אחת, סביר להניח שבקבוצת איים אחרת תשרור שמש וחום. המונסון מקרר את האוויר, מרענן את הצמחייה ובאופן כללי מעניק חוויה טרופית אמיתית. אגב, העובדה כי יש מונסון אינה אומרת שצריכים לזנוח את הכפכפים והבגד ים. זהו היתרון הגדול של מזג אויר בתאילנד בכל מקרה, חם ונעים ואפשר להיכנס לים ואפילו להמשיך לטייל.

מזג אויר בתאילנד בחודשים אלה – בהחלט מומלץ לחוות מונסון תאילנדי לפחות פעם אחת בחיים.

מזג אוויר בתאילנד – אוקטובר עד מרץ.
חודשים אלה הם המומלצים ביותר לטיול ונופש בתאילנד. אמנם, לעתים יש גשם, אך לרוב השמיים כחולים, השמש מחממת, הלחות נסבלת והרוח נעימה ומיטיבה. מזג אויר בתאילנד בחודשים אלה מושלם לטרקים בצפון, לטיול באיים ולקניות בבנגקוק. אין כמו לחגוג את השנה החדשה במסיבת פול מון בחופים, אין כמו להכיר אנשים מכל העולם ששוטפים את תאילנד בחודשים הללו. העובדה שבאותם חודשים יש חורף בישראל היא עוד סיבה מצויינת לארוז מעט בגדים לברוח אל מזג אויר בתאילנד שהוא תמיד חם וכיפי.

מידע נוסף על מזג אויר בתאילנד ותפירת טיול מושלם מחכים לכם באיסט ליין. צרו קשר עוד היום.

לעמוד הבית לחץ על הלוגו:

למזג אויר עדכני בתאילנד לחץ כאן

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.