הם בהחלט מרכיב חשוב בתכנון החופשה שלכם. חופשה מושלמת תלויה במספר גורמים, כגון מזג האוויר, הטיסה עצמה וכמובן גם גורמים שאינם תלויים בנו כגון: מזג האוויר.

ויאן טיאן

laoOrchidS

ואנג ויאנג

elephantCrossingS2

לואנג פרבנג

apsaraS

בחירת מלונות בלאוס שיתאימו לתוכנית הטיול שלנו

היא גורם שניתן לתכנן מראש.לאוס מזמנת לנו אפשרות להציץ אל החיים בדרום מזרח אסיה בטרם נכבש המזרח על ידי התיירים, כך גם רבים מבין מלונות בלאוס שומרים על האוטנתיות של המדינה ומשתלבים באופן מושלם בסביבה בה נבנו.אין זה משנה איזה מבין מלונות בלאוס תבחרו, תמיד תמצאו צוות מסביר פנים ואדיב שידאג למלא את כל מבוקשכם עם חיוך רחב.

אנו מציעים לכם לבחור מלונות בלאוס בהתאם למסלול הטיול שלכם

רבים מהמטיילים מתחילים את טיולם בעיר הבירה – ויינטיאן ולכן יבחרו מלונות בלאוס הממוקמים בויינטיאן, מלונות אלה יספקו לכם שלל פינוקים ונוף אל רחובות העיר. אחד הדברים החשובים בבחירת מלונות בלאוס – ויינטיאן הוא מיקום המלון: ניתן למצוא מלונות השוכנים קרוב אל מרכז העיר עם גישה נוחה לשדה התעופה.כשאתם מזמינים כרטיס טיסה ללאוס תוכלו להזמין כרטיס המשלב גם אירוח במבחר מלונות בלאוס.מבחר מלונות בלאוס הוא מאוד גדול ולכן תמיד תוכלו למצוא את אלה מבין מלונות בלאוס המתאימים לכם ביותר. מלונות בלאוס יהפכו את טיולכם לאחד הטיולים המיוחדים ביותר, שתזכרו לאורך שנים, אז אנו מאחלים לכם נסיעה טובה וחופשה מדהימה!

מלונות בלאוס – לאוס הקטנה והיפה מציעה למטייל חוויה אמיתית של טבע, תרבות וכיף. מלונות בלאוס פזורים לכל אורכה ואיסט ליין מזמינה לכם מקום מראש כדי שלא תצטרכו לדאוג לכלום.מלונות בלאוס. לפרטים נוספים כנסו…