בתי מלון בקנצנבורי

איסט ליין מציעה לכם מלונות בקנצ'נבורי שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם

יועצי הנסיעות של איסט ליין ישמחו לייעץ על המלון הטוב ביותר עבורכם תקציבית ועיניינית בתי מלון בקנצ'נבורי

ממוקם על נהר הקוואי. שטח האתר משלב צמחייה טרופית. מרוחק חמש דקות בלבד מהגשר המפורסם על נהר הקוואי. החדרים מרווחים ומרוהטים בפאר.
כפר הנופש ריבר קוואי הוא אתר הנופש הגדול בקנצ'נבורי. האתר מציע את השלווה היופי של הטבע על נהר הקוואי. ממוקם סמוך לגשר המפורסם על נהר הקוואי. במלון ובסמוך לו ניתן ליהנות ממבחר אטרקציות נופש.
ממוקם כרבע שעה נסיעה ממפלי ארואן המדהימים. במלון בריכה גדולה ממנה ניתן להשקיף על נהר הקוואי המפורסם. האתר מציע ספא מפואר ושיטות עיסוי שונות.
Showing 1-3 of 3 results for בתי מלון בקנצנבוריClear All

החלטתם לנסוע לתאילנד, לטייל בקנצ'נבורי ומחפשים בתי מלון בקנצ'נבורי מאמר זה מיועד אליכם

קנצ'נבורי פותחת בפניכם חוויה בלתי נשכחת, של טבע פראי, היסטוריה מרתקת ונופש. בתי מלון בקנצ'נבורי יאפשרו לכם להיות במרחק נגיעה ממפלים צוננים מרהיבים, טיול לעת ערב על גדות נהר הקוואי וארוחות אנינות טעם במסעדות יחודיות. חבילות רבות שלנו משלבות בין טיול מקסים בקנצ'נבורי לבין שהיה באחד מבין בתי מלון בקנצ'נבורי.

 

כעת נביא בפניכם סקירה קצרה של מספר בתי מלון בקנצ'נבורי העומדים לרשות המטיילים:

מלון ריוור קוואי וילאג' קנצ'נבורי אחד מבין בתי מלון בקנצ'נבורי שיאפשר לכם לראות את גשר על נהר הקוואי המפורסם ויגרום לכם לחוויה מענגת המשלבת טבע פראי עם לינה במלון יחודי. הוא ממוקם כרבע שעה נסיעה ממפלי ארואן המדהימים יש בו בריכה גדולה המשקיפה על הקוואי המפורסם.- בתי מלון בקנצ'נבורי כוללים גם את מלון כפר הנופש ריבר קוואי – זהו למעשה אתר נופש גדול בקנצ'נבורי, אף הוא ממוקם בסמוך לגשר על נהר קוואי ובו תהנו מרוגע ושלווה של טבע פלאי.- מלון פליקס ריוור קוואי קנצ'נבורי אף הוא נכלל ברשימת בתי מלון בקנצ'נבורי המצויים על גדות נהר הקוואי, כאן תמצאו בנוסף לנהר הקוואי צמחיה טרופית מגוונת המשווה למלון מראה פראי משולב בפאר של החדרים המרווחים והמפוארים.

למידע נוסף על בתי מלון בקנצ'נבורי ניתן לפנות אל אחד מנציגנו שישמח לעמוד לרשותכם

מלונות בקנצ'נבורי – רוצים לראות את הגשר על נהר הקוואי? קנצ'נבורי מציעה לכם שילוב נדיר של טבע פראי וחופשה איכותי