23

מרץ
2018

מסלול טיול בסרי לנקה

Posted By : EastLine איסט ליין/ 291 0

סרי לנקה היא אחת המדינות האקזוטיות ביותר בעולם. לאחרונה גילה אותה מספר גדל והולך של מטיילים ישראלים, המתכננים לערוך טיול בסרי לנקה. אם גם אתם חושבים לטייל במדינה זו בקרוב, המאמר שלפניכם יסייע לכם למקד את הטיול בכמה מן האטרקציות הבולטות שיש לסרי לנקה להציע.

 

סיגיריה

מדובר במבצר עתיק יומין הבנוי על סלע ענק. המראה הנפרש לרגלי המבצר פשוט עוצר נשימה וכולל שפע של צמחייה ירוקה הפרושה מכל עבר ונחלי מים. העלייה למבצר סיגיריה נעשית באמצעות מדרגות לולייניות, כך שניתן להתפעל מהנוף ככל שממשיכים לעלות. המבצר אינו רחוק משדה התעופה של סרי לנקה, ובשל מיקומו הוא מהווה יעד פופולארי להתחלה של טיול בסרי לנקה.

 

פולונארווה

שום טיול בסרי לנקה אינו מושלם בלי ביקור בעיר הבירה העתיקה של המדינה, הלא היא פולונארווה. שפע של עתיקות הנמצאות שם הן גן עדן של ממש לכל חובבי ההיסטוריה, והן כוללות, בין השאר, מקדש עתיק יומין, בריכות עתיקות, ארמון המלך ועוד.

 

הפארק הלאומי של סרי לנקה

הפארק מינרייה הוא הפארק הלאומי של סרי לנקה, וביקור בו מהווה אטרקציה של ממש לחובבי הטבע. הפארק בנוי באזור ביצה, ותוכלו לראות שם אוכלוסיית פילים גדולה, דובים, עדרי בופאלו, נמרים ועוד. כל אלו נמצאים באזור של צמחייה עשירה ועבותה במיוחד, ליצירת חווית טבע שלא במהרה תימחה מזיכרונכם.

 

עיר הבירה העתיקה קאנדי

אם אתם מתכננים טיול בסרי לנקה, אסור לכם להחמיץ ביקור בעיר הבירה העתיקה קאנדי. בעת שהותכם בעיר, תוכלו לבקר במקדש השן, בה שמורה אחת משיניו של בודהה, כאשר מידי יום נערכים לכבודה טקסים רבי רושם. רבים משלבים ביקור במקדש השן עם מופעי פולקלור של ריקודי עם מסורתיים מסרי לנקה, הנערכים בעיר קאנדי.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.