24

מרץ
2019

מעוניין ללמוד גלישת גלים? איך מתחילים?

Posted By : EastLine איסט ליין/ 908 0

אחד מענפי הספורט האתגרי הפופלריים ביותר בארץ, הוא ללא ספק ענף גלישת הגלים. וכחושבים על הארץ החמימה והיפה שלנו, שלאורכה משתרעת רצועת חוף עם גלים מרהיבים –  קל להבין כיצד ענף הספורט הזה הצליח למשוך אליו אנשים מכל רחבי הארץ שרק מחפשים את הגל הבא עליו הם יוכלו לעלות. ואם הגעתם למאמר הזה – אנחנו בטוחים שגם אתם מתעניינים באחד מענפי הספורט האהובים ביותר לא רק בארץ – אלא גם בעולם. אבל איך מתחילים? או יותר נכון איפה מתחילים ללמוד גלישת גלים בצורה מקצועית שתלמד אותנו לגלוש בצורה הבטוחה והמהנה ביותר? על כך במאמר הבא.

גלשני גלים למתחילים

בואו נתחיל מהצעד הראשון שעליכם לעשות רגע לפני שאתם מגיעים לחוף – קניית הגלשן הראשון שלכם. סביר להניח שכשתכנסו לחנות הגלישה, תמצאו עשרות דגמים של גלשנים בגדלים שונים שעשוים גם מחומרים שונים. ככל הנראה גם תמצאו שיש גלשנים באיכות גבוהה יותר, ובאיכות נמוכה יותר ושהמחיר -בהתאם. המגוון הרחב של גלשנים עלול להרתיע כמעט כל גולש מתחיל שלא בטוח כיצד לבחור את הגלשן הראשון שלו. אבל האמת היא, שהפתרון הרבה יותר פשוט ממה שהוא נראה. כי שתכנסו לחנות הגלישה, תמצאו שם לא רק עשרות דגמים של גלשנים שונים, אלא גם גלשני גלים למתחילים, ואלו הם בדיוק הגלשנים בשבליכם. גלשני גלים למתחילים נועדו בדיוק כדי לעזור לגולשים מתחילים ללמוד את הבסיס של הספורט המרהיב הזה, ולתפוס בטחון ככל שמתקדמים בלמידה.

אז איפה מתחילים ללמוד גלישת גלים?

אז בחרתם לכם את הגלשן המושלם על מנת להתחיל את המסע שלכם בספורט גלישת הגלים. אבל עכשיו השאלה שעומדת בפניכם היא איפה וכיצד להתחיל ללמוד גלישה? ישנן כמה אופציות שעומדות לפניכם – הראשונה, היא לימוד עצמי. מדובר באופציה שבאופן כללי היא פחות מומלצת, כי לא משנה כמה סרטונים תראו ביוטוב שמראים לכם בדיוק כיצד להתייצב על הגלשן כשמגיע הגל הנכון, שכשתתחילו להתאמן יכול להיות שתגלו שמדובר באופציה מסוכנת שגם ההתקדמות בה, היא איטית יותר. לכן, האופציה המומלצת ביותר, היא ללמוד במועדוני גלישה בהם עובדים מדריכים מיומנים שיעזרו לכם עם הטיפים הנכונים, ויקנו לכם בטחון לאורך הדרך. עוד סיבה טובה לשקול את מועדוני הגלישה, היא שתוכלו לבחור גם לנסוע לאחד ממועדוני הגלישה בחו"ל ולקבל הכשרה מהמדריכים הטובים ביותר בעולם, וגם לחוות את החופים והגלים המרהיבים ביותר שכל גולש חולם להגיע אליהם.

בהצלחה!

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.