23

מרץ
2018

קטאר אייר

Posted By : EastLine איסט ליין/ 618 0

קטאר איירליינס

החיים הם מסע, אבל לכל אחד יש את המסע הפרטי שלו, מסע שאינו דומה לאף מסע אחר. דרך ייחודית המבדילה אותו משאר האנשים. יש מיליון דרכים להגיע ממקום למקום, יש עשרות דרכים להגיע אל מדינות המזרח הרחוק, לישראלי יש מספר מאוד מצומצם של דרכים להגיע לדרום מזרח אסיה אבל הנה, לאחרונה נוספה עוד דרך, מפתיעה באמת ובכל זאת, דרך מצוינת.

קטאר איירליינס – המציאות עולה על כל דמיון.

קטאר איירליינס למזרח – איך זה קורה בעצם?

קטאר איירליינס היא חברת התעופה של המדינה הקטנה במפרץ הפרסי. על אף שלקטאר אין יחסים דיפלומטיים רשמיים עם ישראל, היא איננה מתנגדת לקיומה של המדינה ומאפשרת לאזרחים ישראלים להיכנס לתחומה כמו למשל ספורטאים, דיפלומטים ואפילו אנשי עסקים.

קטאר איירליינס היא חברת התעופה הלאומית של מדינת קטאר ומפעילה טיסות ליעדים במזרח הרחוק כמו הודו, תאילנד, סין, וויטנאם, הונג קונג ויפן. מחיר הטיסה זול באופן משמעותי מחברות אחרות המפעילות טיסות מישראל למזרח הרחוק.

מטוסי קטאר איירליינס אינם מורשים לנחות בנתב"ג ולכן, הדרך לעלות על טיסה למזרח היא דרך עמאן, בירת ירדן.

כך זה עובד למעשה: הלקוח קונה כרטיס משולב של חברת ארקיע וחברת קטאר איירליינס. ביום הטיסה מוביל אותו מטוס ארקיע לעמאן, בירת ירדן. שם הוא מחליף למטוס של קטאר איירליינס וטס עד לדוחא, בירת קטאר. שם, לאחר מספר שעות המתנה הוא עולה על מטוס נוסף המוביל אותו ליעדו במזרח הרחוק.

דרך נוספת לעשות את המסע המרתק הוא דרך אוטובוס לעמאן, טיסה ישירות לדוחא, וטיסה ישירה למזרח. בסופו של עניין, על אף המסע הארוך, מחיר הטיסה בחברת קטאר איירליינס זול יותר מאשר טיסה ישירה מישאל בחברות כמו אל על וחברות אירופאיות שונות.

קטאר איירליינס – שירות ברמה גבוהה.

קטארהיא אמנם מדינת נסיכות קטנה אך עשירה מאוד. בהתאם, חברת התעופה שהיא מפעילה נחשבת לאחת היוקרתיות והאיכותיות ביותר בעולם. נוסעי חברת קטאר איירליינס נהנים משירות ברמה הגבוהה ביותר, יושבים על מושבים נוחים ורחבים במיוחד, מעבירים את הזמן מול מסך פרטי עם שלל תוכניות וסרטים וזוכים לאוכל ושתייה ברמות הגבוהות ביותר בעולם חברות התעופה.
חשוב לציין, כי דרכון ישראלי מכובד בחברת קטאר איירליינס בדיוק כמו כל דרכון והנוסעים יכולים להרגיש בטוחים לגמרי ונינוחים במידה גבוהה.
בחברת איסטליין מספקים את השירות של כרטיס טיסה למזרח בחברת קטאר איירליינס בכל דרך שיש
דרך האוויר – טיסה קצרה בחברת ארקיע עד לעמאן ומשם החלפת מטוס והמשך טיסה עד ליעד.
הכרטוס נעשה כבר בארץ כך שאתם יכולים להיות רגועים ולצאת למסע בכיף ובתחושה כי אין לכם מה לדאוג.
לעמוד הבית לחץ על הלוגו:

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.