23

מרץ
2018

רויאל גורדן

Posted By : EastLine איסט ליין/ 1235 0

רויאל גורדן

ב- 26 באוקטובר 1994 נחתם הסכם שלום עם ירדן, הסכם שהסדיר את היחסים הדיפלומטים עם השכנה ממערב. בין היתר, הוחלט על פתיחת נתיבי האוויר בין ישראל לירדן, זאת באמצעות המראות ונחיתות הדדיות בשדה התעופה בעמאן ובנתב"ג.

חברת התעופה של ירדן היא רויאל גורדן ובמשך השנים היא הפכה להיות אחת החברות הפופלאריות למטיילים ישראלים בכל הגילאים המעוניינים להגיע למזרח הרחוק ולאוסטרליה.

כיצד הפכה רויאל גורדן לחברה כל כך פופלארית?

 

רויאל גורדן – בגלל המחיר

לצד חברות תעופה נוספות כגון אוזבקיסטן איירוויס רויאל גורדן מציעה את הדילים האטרקטביים ביותר לכרטיסי טיסה למזרח: הודו, תאילנד, סרי לנקה וכו'. אמת, המחיר הזול נובע מהעובדה כי תיאלצו להחליף טיסות בשדה התעופה בעמאן ואולי להמתין מספר שעות, אבל אין ספק שהמחירים הזולים של החברה הופכים אותה לאופציה מועדפת על ידי טיילים.

מחירי כרטיסי הטיסה משתנים עם העונה, החגים, מחירי הדלק וכו' אך עדיין, רויאל גורדן, בהשוואה לחברות אחרות, עדיין מדובר במחיר נמוך ומשתלם במיוחד.

 

רויאל גורדן – בגלל השירות

לחברות הערביות יש מוניטין קצת מטעה בקרב הטיילים הישראליים. האמת היא כי רויאל גורדן היא חברה מעולה עם שירות אדיב, דיילים קשובים, אוכל טעים ומושבים נוחים ומרווחים. לראייה, רוב רובם של התיירים שטסו פעם אחת עם חברת רויאל גורדן, יטוסו שוב, מבלי להסס.

גם ההמתנה בשדה התעופה של עמאן אינה מעיקה. הירדנים מאוד מסבירי פנים, אדיבים ואינם אגרסביים. אין ספק כי פירות השלום נותנים את אותותיהם בכל הקשור לחברות התעופה של שתי המדינות.

יתרון נוסף, קטן אך משמעותי לטיסות למזרח עם רויאל גורדן היא העובדה כי זמן השהייה באוויר הוא קצר יותר מאשר טיסות ישירות עם אל על, לדוגמא. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי מטוסי רויאל גורדן יכולים לעבור מעל מדינות ערב ובכך, לקצר את הדרך באופן משמעותי.

טיסה למזרח עם רויאל גורדן – מידע נוסף

לחברת רויאל גורדן מטוסי אירבוס הלוקחים את הנוסעים עד לעמאן, ומשם ליעדי המזרח השונים. בשנים הקרובות החברה מתכננת לרכוש 8 מטוסי בואינג.
חברת רויאל גורדן מפעילה טיסות גם בשישי ובשבת.

זמני ההמתנה בשדה התעופה משתנים מטיסה לטיסה, במידה וזמן ההמתנה ארוך, כדאי לברר על חדר מלון בשדה התעופה.
הזמנת כרטיס טיסה באיסט ליין.

חברת איסט ליין מספקת כרטיסי טיסה של רויאל גורדן לכל יעדי המזרח, ובמחירים ללא תחרות, זאת על אף שההזמנה, הכרטוס והשירות ניתן באופן אישי ואדיב על ידי סוכני הנסיעות של החברה.

באתר של איסט ליין תוכלו למצוא מלונות, מסלולי טיול ואטרקציות לכל מדינות המזרח. יחד עם כרטיס הטיסה הזול של רויאל גורדן תוכלו לתפור בעזרתנו טיול חלומות.
לעמוד הבית לחץ הלוגו:

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.